Dowiedz się więcej! Lista sklepów >

Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 19 listopada 2009 roku o grach hazardowych (t.j. z dnia 8 kwietnia 2015 r. Dz.U. z 2015 r. poz. 612).
Pełna treść regulaminu znajduje się na dole strony w zakładce “Regulamin”.

Jak wygrać? To proste!

ico
ico

Partnerzy konkursu


Lista sklepów
biorących udział w konkursie

Rozwiń listę sklepów ico

MIASTONAZWAADRES
ADAMÓWSKLEP SPOŻYWCZO - PRZEMYSŁOWY JAROSŁAW PYCKAKOŚCIUSZKI 27
ADAMÓWSKLEP SPOŻYWCZY JAROSŁAW PYCKAKLEEBERGA 46
ADAMÓWKAGMINNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA W SIENIAWIE SKLEP NR 36KRASNE 319
ALEKSANDRIAAG-POL Zbigniew Pudło, Agnieszka Pudło S.C.GOŚCINNA 46
ANDRZEJEWO"CENTRUM HANDLOWE" HANNA CYMBALAKUL.RYNEK 5
BABIAKSKLEP "ADRIAN" TOMASZ SARNIAKPL. WOLNOŚCI 16
BABORÓWHURT-DETAL ART.SPOŻ.-PRZEM. A.SZCZEPANIK-W.MUCHA S.C.RYNEK 4
BABOSZEWOBAJKOWSCY DOM HANDLOWYODRODZENIA 6
BARANOWOSKLEP WIELOBRANŻOWY JAN SZULCMADALIŃSKIEGO 22
BARCZEWOARPOL ROGULSKI SPÓŁKA JAWNAOS. SŁONECZNE 8A
BARCZEWOSKLEPY SPOŻYWCZE FIDO EWA FIDURSKAUL.WOJSKA POLSKIEGO 46A
BARTNICZKASKLEP SPOŻYWCZY "DELIKATES PLUS" S.C. MIROSŁAWA KOWALSKA, ZBIGNIEW MAJERSKIBRODNICKA 13
BARTOSZYCEABC SP. JAWNA J.SKÓRA K.SOKALSKIPONIATOWSKIEGO 13
BARTOSZYCEFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA ELITA BARTOSZEWSKI SP.J.ANDRZEJA WAJDY 12A
BARTOSZYCEFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA ELITA BARTOSZEWSKI SP.J.PONIATOWSKIEGO 24
BENICEALINA POPÓW FH "AMFIX"KROTOSZYŃSKA 14
BĘDZIN"J-S" sp. z o.o.NARUTOWICZA 5
BIAŁASKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY EWA RADASZKIEWICZUMIENINO-ŁUBKI 17
BIAŁAORLAND 2 Jakub OrleańskiCZĘSTOCHOWSKA 65
BIAŁOBRZEGIGS"SCH" BIALOBRZEGI - SKLEP SAM NR1BIALOBRZEGI 2
BIAŁY BÓRGS "SCH" BIAŁY BÓRRYNEK 2
BIAŁYSTOKEURO SAM42 PUŁKU PIECHOTY 3
BIAŁYSTOKSKLEP "RENATKA"TYSIĄCLECIA P.P. 52/U2
BIAŁYSTOKSKLEP SPOŻYWCZY "SĄSIEDZKI" W BIAŁYMSTOKUŻEROMSKIEGO 4
BIELKÓWKOSPH "SAMOPOMOC CHŁOPSKA" KOLBUDY - SKLEP BIELKÓWKOGREGORKIEWICZA 60
BIELSKDUET-GOZDOWO SP. Z O.O.SIERPECKA 8
BIERAWAHANDLOWO PRODUKCYJNA SPÓŁDZIELNIA BIERAWADWORCOWA 2 B
BIERUŃMORGAN Sp. z o.o.CHEMIKÓW 3
BIERUŃFirma Handlowa "YARD" S.C. Henryk Kurzeja, Zdzisław KurzejaWĘGLOWA 14
BIERUŃ NOWYFirma Handlowa "YARD" S.C. Henryk Kurzeja, Zdzisław KurzejaGRANITOWA 16
BIERZWNIKDUTKOWSKA MAŁGORZATA SKLEP SPOŻYWCZYKOPERNIKA 6
BISKUPIECSKLEP SPOŻYWCZY "DELIKATES PLUS" S.C. MIROSŁAWA KOWALSKA, ZBIGNIEW MAJERSKITADEUSZA KOŚCIUSZKI 1A
BISKUPIECWIERZCHNICKI LEON PP-H-U "WIELEMIX"UL. ARMII KRAJOWEJ 11A
BISKUPIECWIERZCHNICKI LEON PP-H-U "WIELEMIX"LUDOWA 36
BISKUPÓWFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "WAWA"BISKUPÓW 52A
BISZTYNEKA.R."M" HURT-DETAL ALINA MROCZEKPLAC CHOPINA 1
BOBOLICEGS SCH BOBOLICEŚWIERCZEWSKIEGO 8
BOBOLICE"SUPERMARKET" ARNOLD KLIMEKPLAC ZWYCIĘSTWA 4-5
BOBOLICEFIRMA HANDLOWA "LECH" LECH STĘPIEŃFABRYCZNA 1A
BOBRÓWKOKACZMARCZYK SP. Z O.O.WESOŁA 7
BODZANÓWKRAMI SPÓŁKA Z O.O.MICKIEWICZA 13
BODZANÓWMINI MARKET 2000 HALINA DĄBROWSKAK.ŚWIERCZEWSKIEGO 19
BODZANÓWSKLEP "SYK" DAMIAN WOJNAROWSKI MISZEWO MUROWANEMISZEWO MUROWANE
BOJANOSKLEP "ARKADIUSZ" ARKADIUSZ KOPCZYŃSKIKWIATOWA 1
BOJSZOWYFirma Handlowa "YARD" S.C. Henryk Kurzeja, Zdzisław KurzejaGAIKOWA 1
BOLESŁAW"Miks" S.C. Zbigniew Cieślik, Iwona CieślikGŁÓWNA 46
BOLESŁAWIECSKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY DANUTA ŻUREK, JÓZEF ŻUREKZYGMUNTA AUGUSTA 11A
BOLESZKOWICESKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY ZBIGNIEW WAWRZYNIAKCHROBREGO 4
BOLSZEWOGRZEŚ SKLEP OGÓLNOSPOŻWCZY GRZEGORZ PIEPERKRASICKIEGO 5
BOLSZEWOFIRMA HANDLOWA ALEKSANDRA DREWASZKOLNA 56
BOLSZEWOGRZEŚ SKLEP OGÓLNOSPOŻWCZY GRZEGORZ PIEPERWYSZYŃSKIEGO 1
BORONÓWFirma Produkcyjno- Handlowa "H i J" Joanna MasońWOJSKA POLSKIEGO 1
BOŻEPOLE WIELKIESKLEP OGÓLNOSPOŻYWCZY G. MERINGOSIEDLOWA 2
BRACIEJOWAFIRMA HANDLOWA JÓZEF GLIWABRACIEJOWA 1
BRALINPARTNER A. TOŁWIŃSKA I A. KOŁODZIEJ S.C.PRZEMYSŁAWA 2
BRANIEWOPPH LULA IRENEUSZ KASZUBSKIKOŚCIUSZKI 52-54
BRENNOHKW SKRZYPCZAK SP. JAWNAUL. POWSTAŃCÓW WLKP. 13
BRODNICAFIRMA HANDLOWO USŁUGOWA MARTA 1 ANDRZEJ TOMASZEWSKICICHA
BRODNICAMARTA 2 TOMASZEWSKA WIESŁAWA FIRMA HANDLOWAKOLEJOWA 3
BRÓJCEMINI MARKET ANNA BOROWSKAPOZNAŃSKA 16
BRUDZEWPHU PIOTR PAKULSKITURKOWSKA 29
BRZEŚĆ KUJAWSKIPARTNER MARKET 20 PLAC WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA 18
BRZEZINYSKLEP OGÓLNOSPOŻYWCZY MARIUSZ SZYGENDAUL.1000-LECIA
BRZEZINY-KOLONIAFirma Handlowa "ANSED" Anna SosnaTOPOLOWA 20
BRZEŹCEHANDLOWO PRODUKCYJNA SPÓŁDZIELNIA BIERAWAGLIWICKA 41
BRZEŹNICASKLEP SPOŻ-PRZEM. Ł.A. ŻUREK SP. J.DĘBICKA 38
BRZOSTEKFIRMA HANDLOWA BARBARA SERWATKA - SKLEP BRZOSTEKSZKOTNIA 16
BRZOZIESKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY "U ZBYSZKA" REGINA MATYSIAKBRZOZIE
BRZOZÓW STARYSKLEP SPOŻYWCZO - PRZEMYSŁOWY BOŻENA KRAKOWIANWSZELIWY 1A
BUDZISŁAW KOŚCIELNYZDZISŁAW KORZENIEWSKI H U R T - D E T A LKLECZEWSKA 8
BUKOWNODelikatesy "GABI" Gabriela DuffekNOWA 1
BUKÓWFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA SP. JAWNABUKÓW 33
BULKOWOMARTA MAŁGORZATA KĘPKA SKLEP WIELOBRANŻOWYBULKOWO
BURGRABICES.H.U. "ROLNIK" GŁUCHOŁAZY BURGRABICE SKLEP NR 9BURGRABICE 37
BURZECSKLEP SPORZYWCZO-PRZEMYSŁOWY JAROSŁAW PYCKABURZEC 94
BYDGOSZCZP.H.U. PAWEŁ BUDZIAKPOŁCZYŃSKA 3
BYSTRZYCA KŁODZKAPPHU ERBUT RYSZARD WÓJTOWICZSTEFANA OKRZEI 11-13
BYSTRZYCA KŁODZKAPIASMAR ZBIGNIEW I RYSZARD WIĘCŁAWEK SPÓŁKA JAWNAMARII KONOPNICKIEJ 4
BYTOMBeata KołodziejskaCHORZOWSKA 57A
BYTOMFirma Handlowo-Usługowa Dariusz KołodziejskiCHORZOWSKA 18 A
BYTOŃFIRMA HANDLOWA "IMBIS" KATARZYNA SIMIŃSKA BYTOŃ 51
CEDYNIAFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA PIOTR KOBUSIAKBOLESŁAWA CHROBREGO 1
CEKCYNSKLEP MIESNO-WEDLINIARSKI I OGOLNOSPOZYWCZE ANDRZEJ CYBULSKICEKCYN
CEKCYNHURT-DETAL ARTYKUŁY SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWE LEWANDROWSKA DANUTALUDWICHOWO 7
CEWICEFIRMA HANDLOWA MAGDALENA MASZOTAWITOSA 42
CHEŁM ŚLĄSKIYARD POLSKA Sp. z o.o. Sp.komandytowaCHEŁMSKA 69
CHEŁMŻAHAP JOANNA BIELIŃSKAZELGNO 18
CHMIELNOHANNA GRZENIAGRYFA POMORSKIEGO 71
CHOCEŃMITARJO MIROSŁAW WOJTCZAKŚWIERCZEWSKIEGO 38
CHOCEŃPARTNER MARKET 15SIKORSKIEGO 13
CHOCICZAFIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA BOSY ARKADIUSZ BOSIACKIŚREMSKA 19
CHOCZPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "HORYZONT" SP. Z O.O.RYNEK 27
CHODECZAMI KAZIMIERZ POWIETRZYŃSKIWARNEŃCZYKA 3
CHODÓWHURTPOL ELŻBIETA WASILEWSKA PPUH SKLEP SPOŻYWCZO PRZEMYSŁOWYCHODÓW 5/18
CHODZIEŻPRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "MACZEK-MARKET" SP.Z O. O.ZWYCIĘSTWA 23
CHOJNÓWSKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY "U ASI" JOANNA ŁUŻNAROKITKI 53 A
CHORZÓWHurt-Detal-Eksport-Import Wojciech ChyłkaGAŁECZKI 40 LOK.5
CHORZÓWSklep Spożywczo-Przemysłowy Adam Kotlarski11 - GO LISTOPADA 68
CHORZÓWSklep Spożywczo-Przemysłowy Adam KotlarskiOPOLSKA 2 LOK. 2
CHOSZCZNOPOLMARKT SPÓŁKA ZO.O MARCIN GÓRSKISTARGARDZKA 36
CHROŚLAPHU "GLOBAL" MARKET U WIECZORKÓW IIMAZOWIECKA
CHRÓŚCICEFIRMA HANDLOWA SEMPRA S.C.KORFANTEGO 21
CHRZANÓW"J-S" sp. z o.o.PUCHALSKIEGO 1
CHUDEKSKLEP SPOŻYWCZY ALFA QUEST SP. Z O.O.43A
CHWIRAMMAŁGORZATA MATCZAK PHU ELMATCHWIRAM B N
CIECHANÓWWPHW REUTTA REUTTA 5
CIECHOCINSKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY DOŁKOWSKI MACIEJCIECHOCIN 155
CIESZYNOSKLEP SEZAM 2 BARBARA JANOWSKACIESZYNO 28A
CYBINKASKLEP SPOŻYWCZY JERZY HOFMANKROŚNIEŃSKA 8 A
CYCHRYPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "JANTAR" S.C. ANNA SZURGOCIŃSKA, ALEKSANDRA NOWAKKRZEŚNICA 58 A
CYCHRYPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "JANTAR" S.C. ANNA SZURGOCIŃSKA, ALEKSANDRA NOWAKJANA PAWŁA II DZ.NR 398
CZAJKÓWSKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY. RESTAURACJA. ANNA CHOMICZCZAJKÓW 186B
CZARNAFIRMA HANDLOWA KASIA SP.J. G.MIJAL, Ł.BUGAJKONARSKIEGO 50A
CZARNAFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWO-PRODUKCYJNA "HERKULES" JACEK LADADWORCOWA 1A
CZARNAFHU PAWEŁ ORLOŁJAŹWINY 71A
CZARNASKLEP SPOŻYWCZO- PRZEMYSŁOWY SMAKOSZ 2CZARNA 263
CZELADŹF.H.U. "MAWI" Monika Jęcek-Forma35-LECIA PRL 1 A
CZEMPIŃPHPU DOM HANDLOWY "PAJA" S.J. PAWEŁ OCELIK, ALICJA OCELIKSTRUMYKOWA 7
CZEREMCHA"ARKADA" SKLEP NR 1 ŁUKASZEWICZ SP.J.1 MAJA 80
CZERMINHURT-DETAL WARZYW I OWOCÓW ARTUR DEREZIŃSKICZERMIN 24
CZERNIKOWOPARTNER MARKET 25 SŁOWACKIEGO 33
CZERSKSKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY MARIA PACEKKOŚCIUSZKI 45
CZERWIŃSKBAJKOWSCY DOM HANDLOWYWŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY 2B
CZERWIŃSKWIŚNIEWSKA EWA SKLEP SPOŻYWCZO PRZEMYSŁOWYJAGIEŁŁY 11
CZERWONKAFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "FOX" MAREK DUDZICCZERWONKA 78
CZĘSTOCHOWA"Dziesiątka" Grzegorz KielanAL. ALEJA NIEPODLEGŁOŚCI 27
CZĘSTOCHOWAE-Commerce Partners sp. z o.o.KRAKOWSKA 61
CZĘSTOCHOWAMARKET "JASKÓŁKA" Andrzej PlaskaczKRASIŃSKIEGO 6
CZĘSTOCHOWAPHU "JOANNA" Krzysztof StasiewiczSOLSKIEGO 34/36
CZĘSTOCHOWADelikatesy "10" S.C. Grzegorz Kielan, Kazimierz KielanORLIK-RUCKEMANNA 24
CZĘSTOCHOWADelikatesy "10" S.C. Grzegorz Kielan, Kazimierz KielanLIPOWA 46
CZĘSTOCHOWA"MOT-POL" Sp. z o.o.DEKABRYSTÓW 41
CZĘSTOCHOWAORLAND Cezary OrleańskiZAPOLSKIEJ 9
CZĘSTOCHOWASklep Wielobranżowy S.C. Jacek Pindych, Jadwiga PindychHERBERTA 2/29
CZĘSTOCHOWASEWENS Iwona KożuchOSSOWSKIEGO 12/14
CZĘSTOCHOWAAgnieszka Stala Inter-Simm, Grand, Mini DelikatesyOGIŃSKIEGO 10
CZĘSTOCHOWAFirma Handlowa "METRO" Lidia StasiewiczŚW. BRATA ALBERTA 69A
CZĘSTOCHOWAIGLO-TRUSK Tadeusz SzczypiórWRĘCZYCKA 140/142
CZĘSTOCHOWA"AISZA" Joanna SzewczykMSTOWSKA 105
CZĘSTOCHOWAPrzedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Joanna TomczykKUTRZEBY 32
CZĘSTOCHOWASklep Wielobranżowy S.C. Jacek Pindych, Jadwiga PindychSKRZYNECKIEGO 16/18
CZĘSTOCHOWAFirma BEATA Sp. z o.o.WROCŁAWSKA 12
CZŁUCHÓWAURELIUSZ GRZESIAK SKLEP OGÓLNOSPOŻYWCZY CENTRUMSOBIESKIEGO 5A
CZYŻEWP.H.U. "ESAM" ANASTAZJA HANNA SIENICKANURSKA 9
DARŁOWOBEATA KOWALCZUKTYNIECKIEGO 12
DARŁOWOFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA AGNIESZKA ULANOWSKA-SZYMCZAKKRÓLOWEJ JADWIGI 26
DĄBROWA BIAŁOSTOCKA"DEBIUT" S.C. - SKLEP NR.2GEN. NIKODEMA SULIKA 4
DĄBROWA BISKUPIASKLEP WIELOBRANŻOWY MAGDALENA DRELISZAKWONORZE 34
DĄBROWA CHEŁMIŃSKAP.W.ANNA KUBAS-FAŁCZYKBYDGOSKA 50
DĄBROWA GÓRNICZAFirma Handlowa "SAVEX" Genowefa, Jan Sarwa i WspólnicyARMII KRAJOWEJ 7 C
DĄBROWA GÓRNICZAF.H.U. Justyna KrajewskaGOŁONOSKA 58
DĄBROWA GÓRNICZAZbigniew MąkosaAL. ZWYCIĘSTWA 89
DĄBROWA ZIELONASklep Ogólnospożywczy i Art. Przemysłowe Renata GórskaKOŚIUSZKI 39
DĄBROWICESKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY"AGA" ANNA KONIAREKSIENKIEWICZA 36
DĄBRÓWKA GÓRNAKATARZYNA TURAJ PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE "KAMA"PRÓSZKOWSKA 3
DĄBRÓWNOABC PLUS KORONA ZOFIAUL.KOŚCIUSZKI 10
DESZCZNOPHU MONIKA DOMŻAŁ PIOTR DOMŻAŁ S.C.MASZEWSKA 2
DĘBICAFIRMA HANDLOWA JÓZEF GLIWAKRAKOWSKA 34
DĘBICASKLEP KALINKA MARIUSZ KOZIARAOFIAR KATYNIA 4
DĘBICASklep Kalinka Mariusz KoziaraKRAKOWSKA 75
DĘBICABIBI Anita KoziaraŚWIĘTOSŁAWA238
DĘBICAFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "MINI MARKET" DANUTA SZYMASZEK-MICHALSKAFABRYCZNA 1
DĘBICAFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA MINI MARKET DANUTA SZYMASZEK-MICHALSKAPANA TADEUSZA 12
DĘBICAFIRMA HANDLOWA "OWOC" - J. ŻMUDA -SKLEP GLOWACZOWAGŁOWACZOWA
DĘBNICA KASZUBSKADAGLEZJA 1 ANNA KOWALSKAZJEDNOCZENIA 29 A
DĘBOŁĘKAFUGAZI OLESIŃSKI PRZEMYSŁAWDĘBOŁĘKA 34
DOBIEGNIEWBOLMEX CZESŁAW BOŁĄDŹ, MARCIN SZACHOWICZWYSZYŃSKIEGO 1
DOBINOPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "ŁUCJA" ŁUCJA KACZMAREKDOBINO 1
DOBRAZAKŁAD MIĘSNY "SMOLIŃSKI" ZBIGNIEW SMOLIŃSKI I WSPÓLNICY SP. JAWNAPLAC WOJSKA POLSKIEGO 27
DOBREANGAMA SP. Z O.O. SKLEP SPOŻYWCZYRADZIEJOWSKA 7
DOBRE MIASTOF.H.U "BALBINKA" ROBERT GZIKŁUŻYCKA 32A
DOBRE MIASTOF.H.U "BALBINKA" ROBERT GZIKUL. ŁUŻYCKA 55A
DOBRE MIASTOSKLEP SPOZYWCZO-PRZEMYSŁOWY "MAJA" PAWEŁ MAJEWSKIGRUDZIĄDZKA 7A
DOBROSZYCETIP - TOP SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY EMILIA WOŹNIAK11 LISTOPADA 2-3
DOBRZANYDIS WOJCIECH DZIWIŃSKISTASZICA 30/48 LOK.6
DOBRZANYSKLEP WIELOBRANŻOWY "EL-DIS" S.C. ZOFIA I STANISŁAW DZIWIŃSCYMICKIEWICZA 22
DOBRZEJEWICEROMA MAZEK SP. J.DOBRZEJEWICE 62C
DOBRZEŃ WIELKIHANI SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWAREYMONTA 13
DOBRZYCAEURO-MARKET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ KOŹMINIEC 61KOŹMIŃSKA 20
DOBRZYKÓWSKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY NINA STRZAŁKOWSKANOWA KORZENIÓWKA 30A
DOBRZYŃ NAD WISŁĄPARTNER MARKET 19STODÓLNA 16
DOLISTOWO NOWE"PEGAZ" SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY MAŁGORZATA ŁUSZCZDOLISTOWO NOWE 73
DONABORÓWSKLEP SPOŻYWCZY ARKADIUSZ I FLORIAN RZEPKADONABORÓW 13
DOPIEWOP.H.U. SAMOLCZYK S.C. W.SAMOLCZYK, A.SAMOLCZYK, E.BACHORSKAUL. POZNAŃSKA 13
DRAWNOBAJAN JAN MATEUSZCZYKCHOSZCZEŃSKA 22
DRĄŻDŻEWOSKLEP WIELOBRANŻOWY JAN SZULCDRĄŻDŻEWO 69
DREZDENKOFIRMA HANDLOWA "KONSUMENT" ZENON SZATANIKMICKIEWICZA
DREZDENKOFIRMA HANDLOWA "KONSUMENT" ZENON SZATANIKKOŚCIUSZKI 42C
DROBINKEMOR WIŚNIEWSKI ROMAN SKLEP WIELOBRANŻOWYSIERPECKA 15
DROGOSZEWO"DELIKATESY" ELŻBIETA MARIA PAWELCZYKSZKOLNA 2
DRZYCIMGMINNA SPÓŁDZIELNIA "SAMOPOMOC CHŁOPSKA"DWORCOWA 6
DUBIECKODE PM Sp. z o.o.PRZEDMIEŚCIE DUBIECKIE 17A
DUSZNIKI-ZDRÓJDELIKATESY P&J SPÓŁKA CYWILNA PIOTR SATŁAWA I JACEK DZIUŁKASUDECKA 7
DYGOWOFHU A.B.LESZKIEWICZ S.C.KOLEJOWA 2
DYNÓWGMINNA SPÓŁDZIELNIA SCH DYNÓWKAZIMIERZA WIELKIEGO 4
DYNÓWGMINNA SPÓŁDZIELNIA SCH DYNÓW SKLEP ŁUBNOŁUBNO 304
DZIAŁDOWOPRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE BO&DO EUGENIUSZ I MARIOLA STAŃCZAKUL. LIDZBARSKA 18B
DZIERGOWICEHANDLOWO PRODUKCYJNA SPÓŁDZIELNIA BIERAWADWORCOWA 5
DZIERŻÓW K/ DESZCZNAEUGENIUSZ GRZELAK SKLEP SPOŻYWCZYDZIERŻÓW 21
DŹWIERZUTYSKLEP MAZUREK EXPRESS SAWICKA SP. J.UL. PASYMSKA 3
ELBLĄGKONKURENCJA JÓZEF SZYMCZUKPŁK. DĄBKA 65
FABIANKISZYCHULSKA BEATA SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWYSZPETAL GÓRNY
FABIANKIPARTNER MARKET 08SZPETAL GÓRNY
FIJEWOP.P.H. "BOCHENEK" JAN JAKUBOWSKIFIJEWO 61A
GĄSOCINKRZEMIŃSKA BEATA SKLEP OGÓLNOSPOŻYWCZYSTRAŻACKA 19
GDAŃSKLEJDIS MACIEJ SZABLEWSKI, WIKTOR KUJAWA S.C.ŁOWICKA 16
GDAŃSKGRZEGORZ KWASIBORSKIADAMA MICKIEWICZA 37/39
GDAŃSKGRZEGORZ KWASIBORSKIAL. GRUNWALDZKA 24
GDAŃSKHURTOWNIA ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH "KOYDO" KRZYSZTOF OJDOWSKI - DELIKATESYSIENNICKA 26
GDAŃSKSKLEP OGÓLNOSPOŻYWCZY DIAMENT GABRIELA KASZUBSKACIESZYŃSKIEGO 38/4
GDAŃSKDALPINO ANNA LIPNICKA, MONIKA DMOCH S. C.KRZYWOUSTEGO 25
GDAŃSKDELIKATESY MINI S.C. IWONA NOWAKOWSKA I PIOTR BEKISZPIOTRKOWSKA 9 G
GDAŃSKSŁAWOMIR WIŚNIAK "ASTRA"PIOTRA NORBLINA 23
GDAŃSKDOLCIK S.C. J. LABUDA, S. WALOCHSZPAKI 1
GDYNIALIMARKO MIKULSKI SPÓŁKA JAWNAKOPERNIKA 15 A
GDYNIADELIKATESY "ANNA" ANNA BIGOTTPŁK. DĄBKA 232
GDYNIAFRUITEX JERZY PETTKOWSKI, SKLEP "ANAR"ŹRÓDŁO MARII 19 L
GĘBICEVIKPOL PAULINA BONKKASZTANOWA 19
GIDLEPPHU "ORION" Adam KrólikPŁAWNO PLAC WOLNOŚCI 6
GIZAŁKILIVIA SPÓŁKA CYWILNA ARTUR DEREZIŃSKI, MAŁGORZATA DEREZIŃSKAKALISKA 19
GLINOJECKAZ WERNICKI ZBIGNIEW FIRMA HANDLOWATARGOWA 3
GŁOGÓWSKLEP SPOŻYWCZY "LIDER" SPÓŁKA CYWILNA - TERESA I ZENON POŹNIAKJAGIELLOŃSKA 20
GŁOGÓWEKSKLEP SPOŻYWCZY MARIUSZ FERCRYNEK 13
GŁUBCZYCEP.H. AGNIESZKA MELNAROWICZMARII KONOPNICKIEJ 19
GŁUBCZYCEP.H. ROBERT MELNAROWICZMONIUSZKI 25
GŁUBCZYCEP.H. STANISŁAW MELNAROWICZOSIEDLE KONSTYTUCJI 3 MAJA 50A
GŁUBCZYCEF.H. DAGMARA TOMCZAKFABRYCZNA 7
GŁUCHOŁAZYOSKAR SKLEP OGÓLNOSPOŻYWCZY JOANNA ŁUKASZCZYKKOŚCIUSZKI 25
GNIEWKOWOŁUKOJĆ WIESŁAW SKLEP SPOŻYWCZO - PRZEMYSŁOWYDWORCOWA 4
GNIEWKOWOR-S SPÓŁKA Z O.O.WIERZCHOSŁAWICE 21
GNIEWKÓWIECSKLEP SPOŻYWCZY ARKADIUSZ RINGGNIEWKÓWIEC
GNOJNICAFIRMA HANDOWA "KASIA" GRAŻYNA MIJAŁ, ŁUCJA BUGAJ SPÓŁKA JAWNAGNOJNICA
GODKOWOPHU BOŻENA WIERZBICKAGODKOWO 13
GODZIESZE MAŁESKLEP OGÓLNOSPOŻYWCZY SYLWIA SZYGENDAKALISKA 12
GOLCZEWOBOŻENA DUDA SKLEP SPOŻYWCZYPAPIEŻA JANA PAWŁA II 8
GOLENICEANTOM TOMASZ ANTCZAKGOLENICE 32 A
GOLENICEANTOM TOMASZ ANTCZAKGOLENICE 124
GOLINABIS RYSTEF SP. Z O.O.PL. KAZIMIERZA WIELKIEGO 19
GOŁOTCZYZNANIESŁUCHOWSKI RYSZARD SKLEP ROLNO SPOŻYWCZYCIECHANOWSKA 11
GOŁUCHÓWP.H.U.MAŁGORZATA WYSOCKA BALCEREKSŁONECZNA 1
GORĘCZYNOEM-WIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKASZTELAŃSKA 51
GORZÓWPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "CABAN" JAROSŁAW CABANKAZIMIERZA WILEKIEGO 50-52
GORZÓW WIELKOPOLSKIPRZEDSIEBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE MONIKA DOMŻAŁCHROBREGO 20-20A
GORZÓW WLKPMONA MONIKA GORDZIEJEWSKAJULIANA TUWIMA 12 AB
GORZÓW WLKP.MONA MONIKA GORDZIEJEWSKAKOSTRZYŃSKA 57 A
GORZÓW WLKP.PHU SŁONECZKO S.C. DOROTA BRZEZIAŃSKA ZUZANNA BRZEZIAŃSKASŁONECZNA 3
GOSŁAWICESKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY KUZNOWICZ ROMANMUZEALNA 7
GOSTOMIAFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA MAJER HENRYK, MAJER CELINA, TURAJ KATARZYNA SPÓŁKA CYWILNAGOSTOMIA 17A
GOSTYNINDUBIMEX ZYGMUNT DUBIELAK ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSAFLORIAŃSKA 16
GOSTYŃFIRMA HANDLOWA "MAST" STANISŁAW RATAJCZAKGÓRNA 21
GOSTYŃMICHAŁ ŻOŁĄDEK PPHU OLMAX POLSKAUL.POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH 31
GOSTYŃWASKOR HURT DETAL SP. J. B.P. CYPRIAN I B.W. HOROWSKIUL. WŁ. ŁOKIETKA 44
GOSTYŃWASKOR HURT DETAL SP. J. B.P. CYPRIAN I B.W. HOROWSKIPIONIERSKA 31
GOSTYŃWASKOR HURT DETAL SP. J. B.P. CYPRIAN I B.W. HOROWSKISPOKOJNA 24
GOSTYŃ SZCZECIŃSKIHIT STASIAK HENRYKAGOSTYŃ SZCZECIŃSKI 86
GOŚCIĘCINFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA MALECKOZIELSKA 13
GOŚCISZÓWMD S.C. MARIAN JABŁOŃSKI, DANUTA JABŁOŃSKAGOŚCISZÓW 146
GOWIDLINOFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "KASIA" KATARZYNA KORDAKARTUSKA 34
GOZDOWODUET-GOZDOWO SP. Z O.O.PŁOCKA 26
GOZDOWOKACZMARCZYK DARIUSZLELICE
GOZDOWOPARTNER MARKET 16PŁOCKA 12
GÓRKIPHU „GLOBAL” S.J. MARKET U WIECZORKÓW IIIHUTNICZA
GÓRKIFIRMA HANDLOWA LEWICKI DAMIAN LEWICKIGÓRKI 85A
GÓROWO IŁAWECKIEP.P.H.U. MAREK MALUCHNIKPLAC RATUSZOWY 13/2
GÓRZNOJANIR ARANOWSKI JAN FIRMA HANDLOWARYNEK 23
GÓRZYCAAWAL ZAKŁAD HANDLOWO-USŁUGOWY S.C. WŁODZIMIERZ ANDRZEJCZAK, ŁUCJA ANDRZEJCZAKOS.KWIATOWE 10
GÓRZYNHANDEL ART. SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWYMI KANIOWSKA ELZBIETAGÓRZYN 185 B
GRABIANÓWGS SIEDLCE SKLEP NR 7WRZOSOWA 117
GRABINYBIBI Anita KoziaraGRABINY 63B
GRALEWOBALCERZAK DANUTA SKLEP SPOŻYWCZO PRZEMYSŁOWYGRALEWO
GRODZIECFIRMA HANDLOWA MACIEJ I TOMASZ KWIRYNG S.C.UL. WIEJSKA 27
GRODZIECMACIEJ KWIRYNG SKLEP "MARKENS"UL. GŁÓWNA 13
GROMIECJózefa Mucha Firma Handlowa NIKOS KOLONIA 2
GRONOWO ELBLĄSKIEPITERSKY SP. Z O. O.OSIEDLOWA 30A
GRÓDEKADAR SKLEP NR 2UL. CHODKIEWICZÓW 10
GRUDYNIA WIELKAJANUSZ ROJEK PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE "MŁYN-POL"KOZIELSKA 54
GRYFICEOGÓLNOBUDOWLANY ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY "OZPU"HENRYK SOSNÓWKANOWY ŚWIAT 13
GRYFINOAS NINA DĄBROWSKA,MACIEJ PIEC SPÓŁKA JAWNAPIASTÓW 14 A
GRZĘSKAGMINNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA PRZEWORSKGRZĘSKA 520
HAJNÓWKAP.H.U. "MINT" SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWYBIELSKA 52
HARTAGMINNA SPÓŁDZIELNIA "SCH"HARTA 145
HERBYSklep Ogólnospożywczy "U Andrzeja i Doroty" Andrzej NowakLUBLINIECKA 41
HERMANOWICESKLEP SPOŻYWCZO PRZEMYSŁOWY JERZY SIUTAHERMANOWICE 35A
HRUSZNIEW-KOLONIAPPHU DUET DANIEL WASZCZUK23
HUSZLEWSKLEP SPOŻYWCZY "ARIEL" ELŻBIETA NINA HODUNHUSZLEW 76A
IŁAWAGMINNA SPÓŁDZIELNIA "SAMOPOMOC CHŁOPSKA"1 MAJA 24B
IŁAWAGMINNA SPÓŁDZIELNIA "SAMOPOMOC CHŁOPSKA"ZĄBROWO 39A
IŁOWO-WIEŚP.P.H. AGROMAR MAREK SZACHERSKIUL. JAGIELLOŃSKA 6B
IMIELINFirma Handlowa EDMAR S.C. Maria Krzyżowska, Adam KrzyżowskiŚW. BRATA ALBERTA 19A
INOWROCŁAWP.H.U "JAŚ" ŚWITEK ANDRZEJŚW. DUCHA 29
INOWROCŁAWRING DWA SP. Z O.O.JÓZEFA KRZYMIŃSKIEGO 16
INOWROCŁAWP.H.U. "JAŚ" ŚWITEK ANDRZEJMARULEWSKA 7
IŃSKOPOLMARKT SPÓŁKA ZO.O. MARCIN GÓRSKIBOHATERÓW WARSZAWY 33
IZBICKOSEBASTIAN MIENTUS PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO- USŁUGOWE "MARTYNA"POLNA 18
JABŁONKASKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY DIANA MYĆKAJABŁONKA 171
JABŁONOWO POMORSKIEFIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA "DAWID" JOLANTA MOŁOŃ SPÓŁKA JAWNAGŁÓWNA 5
JABŁOŃ KOŚCIELNAPHU MOCZYDŁOWSCY MIRENA MOCZYDŁOWSKAKOLEJOWA 12A
JAKSICEFIRMA HANDLOWA ARKADIUSZ RINGDWORCOWA 17
JANCZEWOPHU JELONEK ELŻBIETA MATUSZEWSKAJANCZEWO 15
JANKOWICEFirma Handlowa DUKAT Mariusz MolędaWADOWICKA 13
JANOWIEC KOŚCIELNYGMINNA SPÓŁDZIELNIA "SAMOPOMOC CHŁOPSKA"JANOWIEC KOŚCIELNY 64
JANOWOGMINNA SPÓŁDZIELNIA "SAMOPOMOC CHŁOPSKA"PLAC KOŚCIUSZKI 35
JANÓWCENTRUM HIPOKRATES SP. Z O.O.PARKOWA 9A
JANÓWMARKET "GÓRSKI" Janina KiszkoŻARECKA 34
JANTARFIRMA HANDLOWA JAKUB SZŁAPKAMORSKA 4
JARACZEWOFHU KASIA KATARZYNA GLINKOWSKAKOLEJOWA 18
JASIENICAFPHU "KACPER" ANDRZEJ KEMPISTYPAWŁA JASIENICY 44
JASTARNIASKLEP SPOZYWCZO-PRZEMYSŁOWY "U GROSZKA" S.C. KAROLINA GROSZ, ANNA GODLEWSKAMICKIEWICZA 122
JASTROWIEKOZŁOWSKI ZBIGNIEWKIENIEWICZA 5
JASTRZĘBIA GÓRASKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY ANNA POTRYKUSTUPADŁY
JAŚWIŁYMINIMARKET MICHAŁ KAWAŁKOJAŚWIŁY 17A
JAWORPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "DUDKI" WIOLETA DUDKOWSKAJASNA 3
JAWORVATRAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSTAROJAWORSKA 110
JAWORZNOP.H.U "ALFA" Warzecha WaldemarCIĘŻKOWICKA 64
JAWORZNO"CEZAN 3" Anna ZielińskaOLSZEWSKIEGO 2A
JAWORZNOP.H.U. "JADAN" Daniel JamrózGAGARINA 9A
JAWORZNO"J-S" sp. z o.o.STAROWIEJSKA 17
JAWORZNO"J-S" sp. z o.o.PADEREWSKIEGO 8A
JAWORZNOJózefa Mucha Firma Handlowa NIKOS KASZTANOWA 61
JAWORZNOFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA VENUS PRRZYBYLSCY SPÓŁKA JAWNAJAWORZNO 71 A
JEDLICZEFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "ALFA" S.C. W.M.D. GAŁUSZKA, M.WARCHAŁOWSKAUL. TOKARSKICH 30
JEDNOROŻECSKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY JANUSZ GŁĄBOWSKIPOLNA 1
JEDWABNOS.C. KRAM B.WYRZYKOWSKA-BUK, W. NIDERAUS1 MAJA 67A
JELENIA GÓRAWIELOBRANŻOWY PAWILON HANDLOWY DAWID WAŻNYDZIWISZÓW 48
JELENIA GÓRAFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA KRZYSZTOF PRZYBOROWSKI1-GO MAJA 43B
JELEŃDELIKATESY JOLANTA KOWALSKA, MAREK KOZIOŁ SPÓŁKA CYWILNAJELEŃ 10B
KACZORYPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE S.C. M.B. PIECHOCCY, MARIUSZ WIÓRKOWSKIDZIEMBOWSKA 17A
KADZIDŁOSKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY ALFA QUEST ANNA KOZŁOWSKAKOŚCIUSZKI 8
KALETYSklep Spożywczy DELIKATESY Jacek Olek1-GO MAJA NR 5G
KALETYSklep Przemysłowo- Spożywczy Joanna Olek 1-GO MAJA 14
KALISKAPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE MARIA LANGOWSKADŁUGA 28
KALISZFHU ISMAR MACIEJ TYLCZYŃSKIRAJSKOWSKA 16
KALISZDUET SPÓŁKA CYWILNAŁÓDZKA 184A
KALISZ POMORSKISTOP Market DOROTA LEWANDOWSKA, KRYSTYNA BŁĄD SPÓŁKA JAWNAWOLNOŚCI 37/1-2
KAŁKÓWFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "WAWA"KAŁKÓW 71A
KAMIENICA KRÓLEWSKAF.H.U. MARCIN CHOSZCZKRÓLEWSKA 16
KAMIENICA POLSKAF.H. SELLTER Sebastian ŚciebiorMARII KONOPNICKIEJ 215 A
KAMIENNA GÓRAPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "ANDAR" GRAŻYNA REGNERSZAROCIN 74
KAMIENNIKPRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE "SZABAT" SP. Z O.O.KOŚCIUSZKI 12
KAMIEŃ POMORSKIJANKOWSKI RYSZARD SKLEP SPOŻYWCZYSTRZELECKA 12 F
KAMIEŃ POMORSKIKARINA HERNAT FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWAWRZOSOWO 24
KAMIEŃSKGminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w KodrębieMARII KONOPNICKIEJ 2
KARLINOFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA ABL DAMIAN LESZKIEWICZSZYMANOWSKIEGO 2
KARMINEKMIROSŁAWA SZYMCZAKKARMIN 20
KARNICEMAŚLIJ IRENA SKLEP SPOŻYWCZY11-GO MARCA 3
KARNIOWICESklep Spożywczo-Przemysłowy Lucyna DudaPSARY
KARPACZDELIKATESY JANINA DĄBROWSKAKONSTYTUCJI 3 MAJA 29
KARSIBÓRFUGAZI OLESIŃSKI PRZEMYSŁAWKARSIBÓR 63 A
KARSINGMINNA SPÓŁDZIELNIA "SAMOPOMOC CHŁOPSKA" - SKLEP UL. DŁUGA 141DŁUGA 141
KARTUZYNORD-2 ANDRZEJ CYSZKAPARKOWA 3
KATOWICEEWIKO S.C. Beata Koń, Ewelina Koń, Sławomir KońWALENTEGO ROŹDZIEŃSKIEGO 88 A
KATOWICEHERMES Knabel Spółka JawnaZADOLE 24-26
KATOWICEABC KNABEL SPÓŁKA JAWNAMOŚCICKIEGO 6
KATOWICEABC KNABEL SPÓŁKA JAWNAMOŚCICKIEGO 6
KATOWICESklep Wielobranżowy Spółka CywilnaMIKOŁOWSKA 40
KAWĘCZYNLAMENT URSZULA - FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWAKAWĘCZYN - DZIAŁKI
KAZIMIERZ BISKUPIF.H.U. „MAJA” SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY „MAJA”GOLIŃSKA 10
KAŹMIERZSKLEP OGÓLNOSPOŻYWCZY - BARBARA HAŁASZKIEWICZNOWOWIEJSKA 36
KĘDZIERZYN-KOŹLEFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "ALMAR" SP. Z O.O.PONIATOWSKIEGO 9
KĘPNOMARO S.C. MAREK SKĄPSKI, ALEKSADRA SOGASŁONECZNA 15
KIEŁPINOFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "KASIA" KATARZYNA KORDADŁUGA 38A
KIKÓŁPARTNER MARKET 04TORUŃSKA 14A
KLECZEWSKLEP SPOŻYWCZY SZYMON MŁODZIŃSKIOKRZEI 1
KLESZCZELE"ARKADA" SKLEP NR 2 ŁUKASZEWICZ SP.JKOLEJOWA 1
KLESZCZEWO KOŚCIERSKIESKLEP SPOŻYWCZO - PRZEMYSŁOWY KATARZYNA BELICKAKLESZCZEWO KOŚCIERSKIE 48B
KLESZCZÓWFirma Usługowo-Handlowa "BSK" S.C. Beata Koń, Sławomir KońGŁÓWNA 73
KLUCZBORKMPM MONIKA MAZURBRONIEWSKIEGO 12
KŁOBUCKSklep "U JÓZEFA" Anna KrejORZESZKOWEJ 5
KŁODZKODELIKATESYP&J SPÓŁKA CYWILNA PIOTR SATŁAWA I JACEK DZIUŁKATETMAJERA 4A
KŁOMNICESklep Spożywczo-Przemysłowy Dariusz KępkaRZEKI WIELKIE
KŁOMNICESklep Wielobranżowy S.C. Jacek Pindych, Jadwiga PindychCZĘSTOCHOWSKA 102A
KNYSZYNP.P.H.U."AS" SP. Z O.O. SKLEP NR 10TYKOCKA 6
KOBYLANKA" SKLEP 5 PLUS" SEBASTIAN CHAJOWSKISZKOLNA 5 A
KOBYLINFIRMA HANDLOWA "HASYL" PUŚLECKI SYLWESTERRYNEK 7
KOLBUDYSPH "SAMOPOMOC CHŁOPSKA" KOLBUDY - PAWILON NR1DWORCOWA 1
KOLNOWIERZCHNICKI LEON PP-H-U "WIELEMIX"BĘSIA 35
KOLNOWIERZCHNICKI LEON PP-H-U "WIELEMIX"KOLNO 16B
KOŁAKI KOŚCIELNESKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY "SAM" GRAŻYNA KOTOWSKAWYSZYŃSKIEGO 18
KONINBIS RYSTEF SP. Z O.O.JANA PAWŁA II NR 79
KONINPHU "BIS RYSTEF" RYSZARD NAWORSKISZELIGOWSKIEGO 1
KONINPWHU LACHOWICZ SŁAWOMIRUL. MICKIEWICZA 8
KONINROBTOM SP. Z O.O.ALEJA 1-GO MAJA 15
KONINWALDIK-P.SROCZYŃSKIWYSZYŃSKIEGO 26
KONOPISKASklep Wielobranżówy "GAMEX" Andrzej ŚciebiorOPOLSKA 1
KONOPISKAFirma Handlowo-Usługowa Barbara ZielińskaRĘKSZOWICE 198
KONOPNICAFirma Handlowa "MARCZAK" Zbigniew MarczakSZKOLNA 9A
KORONOWOGMINNA SPÓŁDZIELNIA "SAMOPOMOC CHŁOPSKA"SZOSA KOTOMIERSKA 46
KORONOWOGMINNA SPÓŁDZIELNIA "SAMOPOMOC CHŁOPSKA"NOWY DWÓR 10
KORONOWOGMINNA SPÓŁDZIELNIA "SAMOPOMOC CHŁOPSKA"SAMOCIĄŻEK 24
KORONOWOGMINNA SPÓŁDZIELNIA "SAMOPOMOC CHŁOPSKA"STOPKA 22
KORSZEHANDEL ART.SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWYMI, MARZANNA KOJROUL. WOJSKA POLSKIEGO 6
KORYTNICAZAWORSKA JOANNA FIRMA HADLOWO-USŁUGOWAKORYTNICA 6B
KORZENIÓWFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWO-PRODUKCYJNA HERKULES JACEK LADAKORZENIÓW 72
KOSTRZYN NAD ODRĄREJONOWA SPÓŁDZIELNIA ZAOPATRZENIA I ZBYTU PH PIASTPIASTOWSKA 1
KOSTRZYN NAD ODRĄSKLEP SPOŻ-PRZEM "SIÓDEMKA" S.C.OSIEDLE LEŚNE 5/3
KOSZALINPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE ADRIAN WRONABUDOWNICZYCH 4
KOSZĘCINJJD S.C. Joanna Jacek Dominik OLEKWIOSENNA 8
KOŚCIANPHU "SZYMEK" S.C. ELŻBIETA I KRZYSZTOF SZYMAŃSCYGOSTYŃSKA 86
KOŚCIELNA WIEŚSPRZEDAŻ HURTOWA OWOCÓW I WARZYW ZBIGNIEW BIELAKŚW. WAWRZYŃCA 32
KOTLINP.H.U. MARIUSZ BASZYŃSKIDWORCOWA 1
KOTUŃ"LIDER MARKET" SYLWESTER DRABAREKSIEDLECKA 60
KOWALPARTNER MARKET 09MATEJKI 13
KOWALE PAŃSKIESKLEP SPOŻYWCZO PRZEMYSŁOWY LAMENT ZBIGNIEWKOWALE PAŃSKIE 53
KOWALEWZ.P.H.U. KRZYSZTOF CICHOŃUL. CHROBREGO 32
KOWALEWO POMORSKIEPRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "ELMID" MARCIN MIDURAWIELKIE RYCHNOWO 42
KOWALEWO POMORSKIEF.H.U. "WITO" WITOLD WIŚNIEWSKI23 STYCZNIA 11
KOZŁOWOCOMMON BUSINESS ARNOLD ŁOWICKIPÓLKO 4
KOŹMINEKF.H. "DELTA BIS" S. C. JOLANTA KOZANECKA, BOGDAN KOZANECKIUL. NAKWASIŃSKA 34
KÓRNICAPRZEDSIĘBIORSTOW HANDLOWO-USŁUGOWE MAJERGŁÓWNA 1
KÓRNIKSKLEP AGATA SZYMAŃSKARYNEK 2
KRASNE"KARIZA" ANETA TYCZYŃSKAZIELONA 39
KRASNOSIELCSKLEP WIELOBRANŻOWY WIESŁAWA SZCZEŚNIAKAMELIN 8
KRASNOSIELCSKLEP WIELOBRANŻOWY USŁUGI TRANSPORTOWE TADEUSZ KRYSZKNOWY SIELC 26A
KRASNOSIELCMARKET ABC ANNA KRZYŻEWSKARYNEK 7
KRASZEWICEALEKSANDRA URBAŃSKA-IDZIKOWSKA PHU "ZŁOTY PUNKT"GŁUSZYŃSKA 1
KROKOWASKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY ANDRZEJ PIPKAMINKOWICE
KROSNOWICESKLEP WIELOBRANŻOWY SAMKROSNOWICE 221
KROŚNIEWICESKLEP-IWONA SOBCZAKTARGOWA 4
KROŚNIEWICEWOLSKI HENRYK FIRMA HANDLOWA WOLSKIKOŚCIUSZKI 6
KROTOSZYNSKLEP WIELOBRANŻOWY "JAMBO" BEATA CHMIELEWSKAGRUDZIELSKIEGO 45 B
KROTOSZYNSKLEP WIELOBRANZOWY "JAMBO" BEATA CHMIELEWSKAOSADNICZA 44
KROTOSZYNPRZEDSIĘBIORSTWO WIEOBRANŻOWE "MARIN-POL" WŁODZIMIERZ MUSZALSKIKOŹMIŃSKA 82
KROTOSZYNSKLEP WIELOBRANZOWY "PALOMA" ELŻBIETA MUSZALSKAOSTROWSKA 155
KRUSZYNFIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA TWARDOWSKI PAWEŁ - LEWIATANKRUSZYNEK 29
KRUSZYNASklep Spożywczo-Przemysłowy "KLAUDEK" Artur WysmołekBOGUSŁAWICE UL. KRUSZYŃSKA 25
KRZESK-KRÓLOWA NIWAPARTNER MARKET HANNA PASZKOWSKAKRZESK-KRÓLOWA NIWA 278
KRZESZÓWLIPKO PIOTRRYNEK 15
KRZESZYCESAMOOBSŁUGOWY SKLEP" POD DĘBEM " RENATA MUSZTYFAGAGORZOWSKA 2
KRZYMÓWPRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "BRYL-LAND" WOJCIECH BRYLUL. GŁÓWNA 7
KRZYNOWŁOGA MAŁASKLEP SPOŻYWCZO - PRZEMYSŁOWY WITOLD PSZCZÓŁKOWSKIPRZASNYSKA 3
KRZYWASKLEP SPOŻYWCZO- PRZEMYSŁOWY "U ASI"KRZYWA 108
KRZYŻ WIELKOPOLSKIP.H. "ZBYSZKO" ZBIGNIEW BINKOWSKIUL. WOJSKA POLSKIEGO 100
KUJAWYCENTRUM HANDLOWE MAJER HENRYK MAJER-CELINA MAJER-KATARZYNA TURAJ SPÓŁKA CYWILNAPRUDNICKA 64
KUNYPHU WALDEMAR ROSIAKKUNY 124
KUPP.H.U. SEBANRYNEK 18
KURYŁÓWKAFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "PLUS MARKET" BOLESŁAW WILKOSKURYŁÓWKA 446
KUTNOZAKŁAD PIEKARNICZO-CUKIERNICZY TADEUSZ,DOMINIK,JAKUB OZDOWSCY SPÓŁKA JAWNAŁĄKOSZYŃSKA 68
KUTNOZAKŁAD PIEKARNICZO-CUKIERNICZY TADEUSZ,DOMINIK,JAKUB OZDOWSCY SPÓŁKA JAWNAŁĘCZYCKA 10A
KUTNOCIESIELSKI DARIUSZ SKLEP SPOŻYWCZYPODRZECZNA 38
KUTNOCIESIELSKA MAŁGORZATA SKLEP SPOŻYWCZYŁOKIETKA 15 I 9
KUTNOMALWINA SZCZEPAŃSKI RADOSŁAW FIRMA HANDOWA SKLEP SPOŻYWCZYBARLICKIEGO 9
KUTNOMALWINA SZCZEPAŃSKI RADOSŁAW FIRMA HANDLOWA SKLEP SPOŻYWCZYUL.SADOWA 2
KUTNOVIVA PODEMSKA JOANNA PPHUTORUŃSKA 17 A
KUTNOPPHU VIVA JOANNA PODEMSKA JESIENNA 46
LEGNICAJ.H. PYRKOSZ S.C.PRZYBOSIA 5
LEKOWOPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE DOROTA RAKOWSKALEKOWO 25
LENARTOWICESKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY-GIL WIESŁAWALENARTOWICE 28 A
LESZNOBEATA GWIAZDA SKLEP SPOŻYWCZO-MONOPOLOWYŚWIĘCIECHOWSKA 18
LESZNOSKLEPY SPOŻYWCZE S.C. BEATA GWIAZDA, SŁAWOMIR GWIAZDAŁUŻYCKA - PAWILON
LESZNOFIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA SŁAWOMIR GWIAZDARYNEK ZABOROWSKI 40
LESZNOSKLEPY SPOŻYWCZE S.C. BEATA GWIAZDA, SŁAWOMIR GWIAZDAWĘGIERSKA 15
LESZNO GÓRNEKALA S.C. KAMILA FABISIEWICZ,ANDRZEJ FABISIEWICZBOLESŁAWIECKA 18A
LEŚNIEWOSKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY ELŻBIETA MICHALSKAKOŚCIELNA 4
LEWKÓWBONUS 1 - GIERZ SPÓŁKA JAWNAUL. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH 16
LEŹNICA WIELKA-OSIEDLECOFFE-TECH ANNA KAŹMIERCZAK - SKLEP ATOM ATKOSIEDLE 23
LĘDZINYSklep Spożywczo-Przemysłowy Tomasz MusiałHOŁDUNOWSKA 72A
LĘDZINYFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "ALMAR" SP. Z O.O.OZIMSKA 1
LGOTA WIELKAFirma Handlowa "ANIA" Paweł KęsońKRZYWANICE 49
LGOTA WIELKAFirma Handlowa "MARCZAK" Zbigniew MarczakRADOMSZCZAŃSKA 125
LIDZBARK WARMIŃSKIS.C. DUETLEGIONÓW 2H
LIDZBARK WARMIŃSKIFIRMA GASTRONOMICZNO-HANDLOWA "GRIS" ISKRA RYSZARDKOPERNIKA 5
LIDZBARK WARMIŃSKIP.P.H.U JACEK MADZELANASTRONOMÓW 29
LIGOTA WIELKAEWELINA WARMUZ SKLEP SPOŻYWCZO PRZEMYSŁOWYLIGOTA WIELKA 26 A
LIGOWOROSIKIEWICZ STANISŁAW SKLEP WIELOBRANŻOWYLIGOWO
LINIAFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "KASIA" KATARZYNA KORDADŁUGA 12
LINIEWOFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "KASIA" KATARZYNA KORDAWYZWOLENIA 9
LIPIANYHURTOWNIA ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH I ŚRODKÓW DO PRODUKCJI ROLNEJ "MAJA" SPÓŁKA JAWNASIENKIEWICZA 5
LIPIEDHUT "Mini - Market" Tomasz KrasińskiLINDÓW 5B
LIPNOPARTNER MARKET 01KOŚCIUSZKI 10
LIPNOPARTNER MARKET 103-GO MAJA 12
LIPNOPARTNER MARKET 02OŚ. ARMII KRAJOWEJ 6A
LIPNOPARTNER MARKET 21ŁOCHOCIN 80B
LIPNOPARTNER MARKET 03SIERAKOWSKIEGO 22
LIPNOPARTNER MARKET 5OKRZEI 7
LISKÓWF.H. "ANNA" S.C. ANNA HAŁADYN, BOGDAN KOZANECKIWACŁAWA BLIZIŃSKIEGO 91B
LISÓWORLAND Cezary OrleańskiBUDOWLANYCH 7
LISZKOWOSKLEP SPOŻYWCZY ARKADIUSZ RINGLISZKOWO
LNIANOSKLEP WIELOBRANŻOWY KLEKS I. SOBIECHOWSKAWYZWOLENIA 7E
LUBASZPHU ŁUSIEWICZ MICHAŁ MARKET LUBASZB.CHROBREGO 7B
LUBAWASKLEP WIELOBRANZOWY JERZY DEMBOWSKIUL.WARSZAWSKA 13
LUBAWASKLEP SPOŻYWCZO-MONOPOLOWY "MAX" KRZYSZTOF ZDOBYLAKSTANISŁAWA WOLSKIEGO 6/38
LUBIENIAPIOTR JAGIEŁAPOPIELOWSKA 2
LUBINSKLEP OGÓLNOSPOŻYWCZY FERENC ANDRZEJKRZECZYN WIELKI 31
LUBINFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA ALICJA GAŁAJDASZKLARY GÓRNE 20
LUBLEWOSPH "SAMOPOMOC CHŁOPSKA" KOLBUDY - SKLEP LUBLEWOSTRAŻACKA 3
LUBLINIECFirma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa Beata KULIGSADÓW
LUBNOKRZYSZTOF KLONOWICZ SKLEP SPOŻYWCZYAKACJOWA 5
LUBNOU EDYTY TWARDOWSKA EDYTALUBNO 13
LUBOJNAGminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w MykanowieCZĘSTOCHOWSKA 29
LUBOMINOSKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY DANUTA JURKIEWICZUL. KOPERNIKA 14
LUBSKOP.H.U. "WÓJCICKI" SP.J.POZNAŃSKA 2
LUTOWISKAF.H.U. KUZAR MARIUSZ DWERNIK 4PSZCZELINY 19
LUZINOSKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY WITOLD SŁOWIROBAKOWO
LUZINOP.H. "KASZUB" GRAZYNA MOTYKAMŁYŃSKA 4
LWÓWEKPOMELO KARINA GASZYŃSKA-STENCELRYNEK 4
ŁADZICEFirma Handlowa "ANIA" Paweł KęsońRADZIECHOWICE II
ŁAMBINOWICESKLEP MAXIM LEWIATAN MARKET EDYTA MISZOBOZOWA 20A
ŁAZP.H.U. MO-DAR MONIKA MIŃSKAŁAZ 12
ŁAZYMarket "WERDA" s.c. Hurt-Detal W.Jachna, M.Jachna, A.ŻyłaSPÓŁDZIELCZA 5
ŁĄCKSKLEP WIELOBRANŻOWY-SPOŻYWCZY CIECHANOWSKA WIESŁAWAUL.WARSZAWSKA 2
ŁĄCZNIKEWA MUKOID EURO-MARKETŚWIĘTEGO WALENTEGO 52
ŁĄGSKLEP SPOŻYWCZO PRZEMYSŁOWY S. SZCZEPANKIEWICZDŁUGA 31
ŁEBAD. S. KOCHANOWSCY SPÓŁKA JAWNAWYSOCKIEGO 11
ŁEBCZSKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY IRENEUSZ TOCKESTRZELNO
ŁEBCZP.H. AKMAK S.C. ALICJA, KRZYSZTOF SZYMAŃSCYTOPOLOWA 2
ŁEBCZP.H. AKMAK S.C. ALICJA, KRZYSZTOF SZYMAŃSCYMIEROSZYNO
ŁĘG PROBOSTWODUET-GOZDOWO SP. Z O.O.ŁĘG PROBOSTWO 28
ŁĘGAJNYMARKET ŁĘGAJNY ANNA MICHALSKAUL.LIPOWA 15
ŁĘGIFIRMA HANDLOWA "MARIOLA" JACEK HNATOWICZŁĘGI 33/1
ŁĘKA OPATOWSKAFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA-ZOFIA KUCHARSKASZKOLNA 6
ŁOBODNOMARKOS s.c.SIENKIEWICZA 11
ŁOBŻENICAGMINNA SPÓŁDZIELNIA "ROLNIK"1-GO MAJA 7
ŁOJKIDelikatesy "De-Lux" Zbigniew PudłoUL. DŁUGA 33
ŁOMŻASKLEP "ARTUS" ARTUR BIEDRZYCKIREYMONTA 1A
ŁOMŻASKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY MAXIMIX NR 1KAZAŃSKA 12A
ŁOMŻASKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY MAXIMIX NR 2KSIĘCIA JANUSZA I 5
ŁOSICESUPER - MARKET ANNA STEFANIUKSIEDLECKA 1
ŁOSICE"MARKET ANNA" ANNA STEFANIUKRYNEK 11
ŁÓDŹ (ŁÓDŹ-POLESIE)ADIOLA Sp. z o.o.AL. WŁÓKNIARZY 234A
ŁÓDŹ (ŁÓDŹ-ŚRÓDMIEŚCIE)KONICZYNKA "FH" Sp. z o.o. Sp.komandytowaMATEJKI 3/5
ŁUBIANAFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "KASIA" KATARZYNA KORDAOSIEDLOWA 2A
ŁUBIANKAWESA KRAJEWSKA ANETAJANA PAWŁA II 1A
ŁUBNIANYP.H.U. SEBANOPOLSKA 69
ŁUKTASKLEP SPOZYWCZY ANNA GAJOWNIKUL. WARMIŃSKA 10
MAKÓW MAZOWIECKISKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY WOJCIECH KOMOROWSKIUL.RYNEK 25
MAKÓW MAZOWIECKISKLEP SPOŻYWCZO - PRZEMYSŁOWY STANISŁAW CHRZANOWSKIWITOSA 14
MALANÓWSKLEP SPOZYWCZO PRZEMYSŁOWY LAMENT ZBIGNIEWPOŁUDNIOWA 14
MALECHOWOPOD WOZEM KRAWCZYK ANDRZEJMALECHOWO 83A
MAŁA WIEŚKRAMI SPÓŁKA Z O.O.KOCHANOWSKIEGO 9
MARCINKOWICEDH KAROLINKA ROMAN BŁASZAKMARCINKOWICE 48
MARGONINPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE S.C. MARIA PIECHOCKA, MARIUSZ WIÓRKOWSKIKOŚCIUSZKI 11
MARKUSYPHU "AKSEL" TERESA CHĄDZYŃSKAMARKUSY 71C
MASŁOŃSKIEFirma Handlowo-Usługowa Barbara ZielińskaŻARECKA 21
MĄKOWARSKOGMINNA SPÓŁDZIELNIA "SAMOPOMOC CHŁOPSKA"BYDGOSKA 4
MEDYKAGMINNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA W MEDYCEMEDYKA 250
MIASTKOWOBT S.C. ZENON BORKOWSKI KRZYSZTOF TAFIŁOWSKIŁOMŻYŃSKA 7
MICHAŁOWOSKLEP SPOŻ.-PRZEM. G.GRZEGORCZUK, A.GRZEGORCZUKGRÓDECKA 11
MICHAŁOWOSKLEP SPOŻ.-PRZEM. G.GRZEGORCZUK, A.GRZEGORCZUK - SKLEP NR 3BIAŁOSTOCKA 33
MIEDŹNO"DELIKATESY" S.C. Kamila i Grzegorz PawłowscyCZĘSTOCHOWSKA 24
MIELECFHU "HALAK" CZESLAW GWIZDAKPODLESZANY 190
MIELECF.H.U. Małgorzata GurgaWOLNOŚCI 127
MIELNOSKLEP OSIEDLOWY DANUTA KACZMAREK, ANDRZEJ KACZMAREK SPÓŁKA JAWNAŻEROMSKIEGO 2
MIESZKÓWFIRMA HANDLOWA "KAREX" PIOTR KARWACKIDWORCOWA 22
MIĘDZYCHÓDDELIKATESY "MAG"POZNAŃSKA 1A
MIĘDZYLESIEP.H.U. AMBA S.C.PLAC WOLNOŚCI 18-19
MIKOŁAJKI POMORSKIEFHU PIOTR CHARKIEWICZKOŚCIUSZKI 13
MIKSTATSKLEP WIELOBRANŻOWY ANIELA KOŁODZIEJSKRYTA 1
MIŁAKOWOFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "PSZCZÓŁKA" REGINA PSZCZOŁAWARSZAWSKA 5 E
MIŁOMŁYNDELIKATESY SPOŻYWCZE JAROSŁAW MYŚLIŃSKIPASŁĘCKA 3/1
MIŃSK MAZOWIECKIDELIKATESY FUDI-EXIM-TRADE SP. Z O.O.SIENNICKA 29
MIROSŁAWIECDH KAROLINKA ROMAN BŁASZAKWOLNOŚCI 23
MŁYNARYDAWID PRAJWOWSKI FIRMA "DAKOR" - SKLEP MŁYNARYDWORCOWA 12
MOCHOWODUET-GOZDOWO SP. Z O.O.MOCHOWO 47
MOKOBODYGS MOKOBODY - PAWILON HANDLOWYPLAC CHREPTOWICZA 27
MOŃKIP.P.H.U. „AS” SP. Z O.O. SKLEP NR 32STRAŻACKA 3
MORĄGPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "TROJAN"MICKIEWICZA 38 A
MORDYSKLEP SPOŻYWCZO - PRZEMYSŁOWY ZDZISŁAW SZCZYGIELSKIKILIŃSKIEGO 1
MROCZNOWRZOSEK IWONA SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWYBOLESZYN 46
MSTÓWFirma Handlowa "BS MARKET" S.C. Beata Koń, Sławomir Koń16 STYCZNIA 16
MYKANÓWPPHU ORION-BIS Katarzyna KrólikCZARNY LAS 193
MYKANÓWPPHU ORION-BIS Katarzyna KrólikBOROWNO
MYKANÓWFirma Handlowa "MARCZAK" Zbigniew MarczakCZĘSTOCHOWSKA 1
MYSZKÓWPawilon Handlowy "ARTUR" Bogdan RokRYNEK 20
MYSZKÓWPrzedsiębiorstwo Handlowe "CARO" s.c.WYZWOLENIA 123
MYSZKÓWDELIKATESY Mirosław CierpiałSIKORSKIEGO 51D
MYSZKÓWFirma SŁONECZKO Magdalena ZielińskaKOŚCIUSZKI 153
MYSZKÓWKNM Katarzyna Nowakowska-Machura11 LISTOPADA 6A
MYSZYNIECFIRMA HANDLOWA "PYSZNYI" MIROSŁAW DEPTUŁA SKLEP NR 2PL. WOLNOŚCI 22
MYSZYNIECFIRMA HANDLOWA "PYSZNYI" MIROSŁAW DEPTUŁASIENKIEWICZA 17A
MYŚLACHOWICESklep Spożywczo-Przemysłowy Włodzimierz StarońLGOTA
MYŚLACHOWICEFirma Handlowo-Usługowa Extra Sam Agata KlimczakOLKUSKA 7
NAGOSZYN"AWIS" Sp. z o.o. Sp. Komandytowa Sklep w BobrowejBOBROWA 49
NAMYSŁÓWSPIECHA-WOCHNIK ALEKSANDRA SKLEP SPOZYWCZO-PRZEMYSŁOWY GRUNWALDGRUNWALDZKA 46 C
NARUSZEWOBANASZKIEWICZ MICHAŁ SKLEP OGÓLNOSPOŻYWCZYNARUSZEWO 70
NARZYMP.P.H. "AGROMAR" MAREK SZACHERSKIUL. KOŚCIELNA 2
NIDZICAHANDEL I USŁUGI WIOLETTA BIELICKAORŁOWO 12/4
NIDZICAGMINNA SPÓŁDZIELNIA "SAMOPOMOC CHŁOPSKA"NAPIWODA 57
NIDZICAHANDEL ARTYKUŁAMI SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWYMI I PODNAJEM LOKALI ZYGMUNT JÓZEFOWICZSŁONECZNA 1
NIDZICAHANDEL ARTYKUŁAMI SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWYMI I PODNAJEM LOKALI ZYGMUNT JÓZEFOWICZSPRZYMIERZONYCH 32
NIDZICASKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY JAN RASZTĘBORSKIZAGRZEWO 27
NIECHCICEGminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w KodrębieCZĘSTOCHOWSKA 9
NIECHORZEKAMILA GRAŻYNA MODZELEWSKAPOMORSKA 2
NIEDŹWIADAFIRMA HANDLOWA SMYK Cabaj Matylda98E
NIEGOWONICEMarket MEGA S.C. Dariusz Ludwikowski, Rafał LudwikowskiKOŚCIUSZKI 11
NIEŻYWIĘĆCARO SANKIEWICZ JERZY FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWO-GASTROMICZNANIEŻYWIĘĆ 37
NIWISKIGS MOKOBODY - SKLEP NR 3RYNEK 2
NOWA BRZEŹNICAFirma Handlowa "ANIA" Paweł KęsońPRUSICKO 106 A
NOWA BRZEŹNICAFirma Handlowa "MARCZAK" Zbigniew MarczakKOŚCIUSZKI 30
NOWA WIEŚGMINNA SPÓŁDZIELNIA "SAMOPOMOC CHŁOPSKA"OLSZTYŃSKA 15
NOWA WIEŚ WIELKANETM SP Z O.O.SZKATULSKI MICHAŁ MARKET ESKABYDGOSKA 15A
NOWE CZARNOWOFHU ALEKSANDRA JAROSZPNIEWO
NOWE MIASTOSAGAN GRZEGORZ SKLEP SPOŻYWCZO PRZEMYSŁOWYGŁÓWNY RYNEK 28
NOWINY WIELKIEPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE DAV-RAV JAROSŁAW LIPIŃSKIASFALTOWA 2 A
NOWOGRODZIECFIRMA HANDLOWO USŁUGOWA MARTONI KATARZYNA PIĄTKAWYKROTY
NYSAP.H.U. "KAMIL" KONONOWICZ KATARZYNAGOŚWINOWICE
NYSAEUROPA IWONA BIAŁAMARIACKA 11
NYSAFIRMA HANDLOWA "ŁASUCH"B. PRUSA 25
NYSAFIRMA HANDLOWA "ŁASUCH" SKLEP HEFAJSTOSKRÓLOWEJ JADWIGI 7
NYSAFIRMA HANDLOWA "ŁASUCH" SKLEP PODZAMCZEGRODKOWSKA 19
NYSAFIRMA HANDLOWA "ŁASUCH" SKLEP SMAKOSZWASYLEWSKIEGO 7A
NYSAMIG ZABILSCY SPÓŁKA JAWNADUNIKOWSKIEGO 5
NYSAPSS NYSA SKLEP NR 10 "BERLINEK"B. PRUSA 7
NYSAPRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE "SZABAT" SP. Z O.O.PIŁSUDSKIEGO 41
NYSAFIRMA HANDLOWA "YOGI"SŁOWIAŃSKA 21B
OBROWOPARTNER MARKET 23 ALEJA LIPOWA 45
OCIEKAAWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAOCIEKA 346
ODOLANÓWHENRYK ZELLMER FIRMA HANDLOWA ZELLMEROSIEDLE 25-LECIA 27
ODOLIONTSA SPÓŁKA Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWASZOSA CIECHOCIŃSKA 5A
OLESNOPrzedsiębiorstwo Usugowo-Handlowo-Produkcyjne "MARKET ABC" Marek LiberaSĄDOWA 1
OLESNOPOWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW "SPOŁEM" OLESNO SKL.16RYNEK 10
OLKUSZPrzedsiębiorstwo Handlowe "LEVIATAN" Sp.J. J.Ostrowska, B.PadłoKONOPNICKIEJ 4
OLKUSZF.H.U. OGRODY ANI Ruszkowska AnnaK.K.WIELKIEGO 65
OLSZEWKASKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY JANUSZ GŁĄBOWSKIOLSZEWKA 23
OLSZTYNDelikatesy JURA Barbara Zielińska, Marceli Zieliński S.C.PL. PIŁSUDSKIEGO 2
OLSZTYNDELIKATESY s.c.DWORCOWA 68
OLSZTYNDOROTA Sp. z o.o. Sp. k.RATAJA 58
OLSZTYNELMOR BIS ZBIGNIEW MORAWSKIWIECHERTA 33
OLSZTYNPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE FAMILIA S.C.GROTHA 19
OLSZTYNPRZEDSIĘBIORSTWO- HANDLOWO-USŁUGOWE "FAMILIA"MAZOWIECKA 10 E
OLSZTYNDOM HANDLOWY FRYD ROM SP.J. EWA I JAKUB ŻYŁOŻEROMSKIEGO 8A/1
OLSZTYNFIRMA HANDLOWA MARIOLA IWANOWSKAUL. PROFESORSKA 15
OLSZTYNFIRMA HANDLOWA MARIOLA IWANOWSKAUL. GĘBIKA 1A
OLSZTYNLESZEK Sp. z o.o. spółka komandytowaUL. KOŁOBRZESKA 13
OLSZTYNPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWY "DOROTA" LESZEK JASTRZĘBOWSKIPORANNA 10
OLSZTYNHANDEL TOMASZ OSTROWSKIKOŁOBRZESKA 27A
OLSZTYNSKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY HELENA PERZYNAGĘBIKA 77/1
OLSZTYN"ASS" HANDEL I TRANSPORT SYLWESTER PIĄTKOWSKIKLEBARK WIELKI 16
OLSZTYNSIEĆ SKLEPÓW WĘDLINIARZ TOMASZ ZWIERZCHOWSKIHALLERA 2C
OLSZTYN BISKUPICEFirma Handlowa "ANETA" Aneta PakułaOLSZTYŃSKA 155
OLSZYNAJ&M "BRACIA MAŁKIEWICZ" SPÓŁKA JAWNAPRZEJŚCIE GRANICZNE OLSZYNA
OLSZYNAQARTEX SPÓŁKA JAWNA MAREK MAŁKIEWICZ, JACEK MAŁKIEWICZ, ARTUR ULANOWSKI, DOROTA KARDASZTERMINAL PÓŁNOCNY - OLSZYNA
OPALENICAZAKŁADY MIĘSNE "SZAJEK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWARYNEK 3
OPATÓWP.H.U. "U RENI" Mirosław PatrzykątKOŚCIUSZKI 21
OPATÓWEKFH "ANNA" BOGDAN KOZANECKIŚW. JANA 2 C
OPOLEDUO SP. Z O.O.SZARYCH SZEREGÓW 23
OPORÓWSKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY IWONA OKOŃOPORÓW 15A
ORLEGRZEŚ SKLEP OGÓLNOSPOŻWCZY GRZEGORZ PIEPER - SKLEP ORLEWEJHERA 42
ORZECHOWOSKLEP OGÓLNOSPOŻYWCZY "ADAMS" TADEUSZ ADAMSKIMIŁOSŁAWSKA 6
OSIECHMARZYŃSKI-PRZEMYSŁ MIĘSNY I HANDEL SP. J.RYNEK 14
OSIEHURT-DETAL ARTYKUŁY SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWE LEWANDROWSKA DANUTAWIERZCHY 67
OSIECZNAPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWO-TRANSPORTOWE JERZY FRISCHMUT - SKLEP NR 3KOŚCIUSZKI 34
OSIEKONTIME SP. Z O.O.OSIEK 23B-D
OSIEKLUBITO SP. Z O.O.OSIEK 23B-D
OSTASZEWOEMILIA HENKE-SIKORA SŁONECZKOKOŚCIUSZKI 14
OSTROŁĘKASKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY DELIKATESY DELICJA SŁAWOMIR ROMAN ZAŁĘSKISIENKIEWICZA 5
OSTROWIECPHU S.C. URSZULA MATERKA I PIOTR MATERKAOSTROWIEC 76
OSTROWITEGS LIPNOOSTROWITE 12
OSTROWYMICHALSKA BOŻENA SKLEP SPOŻYWCZO PRZEMYSŁOWYGROCHÓW - ROWNIA
OSTROWY NAD OKSZĄP.H.U. "SYLWIA" Krystyna ZielonkaZAKŁADOWA 10A
OSTRÓDABALTIX-BAŁDYGA SPÓŁKA JAWNAPARKOWA 34
OSTRÓDASKLEP SPOZYWCZO-PRZEMYSŁOWY MAŁGORZATA DERESZKIEWICZTYROWO 42A
OSTRÓW MAZOWIECKADELICJA BIS ELŻBIETA SZULBORSKA3 MAJA 72
OSTRÓW MAZOWIECKA"JEDYNKA" S.J. J.K. KORDOWSCY, J. MAŁACHOWSKIPIŁSUDSKIEGO 2
OSTRÓW MAZOWIECKAP.P.H.U. „AS” SP. Z O.O. SKLEP NR 35WIDNICHOWSKA 5B
OSTRÓW MAZOWIECKA"SZULBORSCY" S.C. CZESŁAW SZULBORSKI, MACIEJ SZULBORSKILUDWIKA MIECZKOWSKIEGO 23
OSTRÓW WIELKOPOLSKIBONUS 2 -GIERZ I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNAGRABOWSKA 232
OSTRÓW WIELKOPOLSKIP.P.H.U. EWA SŁAWOMIR WOJCIESZAKCHŁAPOWSKIEGO 33
OSTRÓW WIELKOPOLSKIMIRFEX M I R K ADAMCZAK SPÓŁKA JAWNAŻWIRKI 15
OSTRÓW WIELKOPOLSKIPH MINI MAX MAŁGORZATA ROSIŃSKABARTOSZA 4
OSTRÓW-KANIAPHU "GLOBAL" MARKET U WIECZORKÓWDĘBE WIELKIE
OSTRZYCEEM-WIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄDROGA KASZUBSKA 11
OTMUCHÓWFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA ZIELIŃSKI, MROZIŃSKINYSKA 1
OTMUCHÓWFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA ZIELIŃSKI, MROZIŃSKIOGRODOWA 39
OTMUCHÓWSKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY KAZIMIERZ CICHEWICZDĘBOWA 2
PACYNASKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY KUCIAPSKI RADOSŁAWŁUKASIEWICZA 31
PACZKÓWMINI MARKET "LEWIATAN" RUDNICKA JUSTYNAZAWADZKIEGO 30C
PAJĘCZNOSklep Wielobranżowy "U MICHAŁA" Urszula DeptaWIŚNIOWA 1
PANKIPrzedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "PATTIKA" Grzegorz Miara1-GO MAJA 10
PARCHOWODELIKATESY K&S S. C. S. RYCHERT P. PLICHTABYTOWSKA 2
PASŁĘKEL SAM ELŻBIETA GWARA3 MAJA 48
PASYMGMINNA SPÓŁDZIELNIA "SCH"UL. REJA 6A
PASZCZYNAF.H.U. MINI MARKET 3 S.C. EWA WRÓBEL, EWELINA CIAKPASZCZYNA 124D
PATEREK4M INVEST MEDARD JAKŚJANA SOBIESKIEGO 15
PĘCZNIEWZAKŁAD MIĘSNY "SMOLIŃSKI" ZBIGNIEW SMOLIŃSKI I WSPÓLNICY SP. JAWNARYNEK 1
PIECHOWICESKLEP SPOŻYWCZY MINI-SAM EWA WÓJCIKKOŚCIUSZKI 8
PIŁAMULTUS PINK KRZYSZTOF ZARBOCKMICKIEWICZA 105
PIŁAZAKŁADY MIĘSNE ŁUKÓW S.A.PROMIENNA 13
PIŁAZAKŁADY MIĘSNE ŁUKÓW S.A.ROGOZIŃSKA 2
PIŁADH KAROLINKA ROMAN BŁASZAKTUCHOLSKA 57 B
PLESZEWZ.P.H.U. KRZYSZTOF CICHOŃGAŁCZYŃSKIEGO 2
PLESZEWF.U.H. "JAWIS" WIESŁAWA MARZYŃSKAMIESZKA I 2 D
PLESZEWPHU KAROLINA WRÓBELJULISZA KOSSAKA 2B
PŁOCKFIRMA HANDLOWA KAPUŚCIŃSKA KATARZYNALACHMANA 4D
PŁOCKPARTNER MARKET 14 REMBIELIŃSKIEGO 10B
PŁOCKPARTNER MARKET 17 KRÓLEWIECKA 2
PŁOCKPARTNER MARKET 18 DWORCOWA 42
PŁOCKSKLEP OGÓLNOSPOŻYWCZY I PRZEMYSŁOWY BARBARA ZAMOROWSKAZIELONA 44
PŁOCKF.H.U BANASZKIEWICZ MICHAŁŁUKASIEWICZA 24
PŁOCKDUET-GOZDOWO SP. Z O.O.BOROWICKA 1B
PŁONIAWY-BRAMURASKLEP SPOŻYWCZY CEZARY JAŚKIEWICZPŁONIAWY BRAMURA 61
PŁOŃSKKRAMI SPÓŁKA Z O.O.GRUNWALDZKA 8/10
PŁOŚNICASKLEP SPOZYWCZO-PRZEMYSŁOWY "DAN-MAG"UL. DWORCOWA 25
PŁOŚNICASKLEP SPOZYWCZO-PRZEMYSŁOWY MICHAŁ SZACHERSKINIECHŁONIN 152
PŁOTYGS SCH GRYFICEJEDNOŚCI NARODOWEJ 19
PNIEWOSKLEP SPOŻYWCZY "BEATA" JANUSZ DZWONKOWSKISPOKOJNA 2
PNIEWYSKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY PNIEWY ZA TORAMI JOLANTA GAŁCZYKPOLNA 1
POBIEDNAPHU JACPOL S.C.STRZELECKA 2
POBIEROWORENIA PPHU RENATA PĘKALAMICKIEWICZA 4 A/1
POLICEPPH "FARMER" TADEUSZ RZEŹNIKROWECKIEGO 4
POLSKA CEREKIEWJANUSZ ROJEK PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE "MŁYN-POL"RACIBORSKA 3
POŁCHOWOSKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY ROMAN PTASIŃSKIREKOWO GÓRNE
POŁCZYNOSKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY WIESŁAW SELEWSKIGDAŃSKA 4
POMIANÓW DOLNYEWELINA WARMUZPOMIANÓW DOLNY 80A
POPÓW"M.MARKET" Sp. z o.o.UL. PAJĘCZAŃSKA 27
POPÓWGminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" Popów, Z/S w ZawadachZAMOJSKIEGO 73
POTĘGOWOD. S. KOCHANOWSCY SPÓŁKA JAWNAKOŚCIUSZKI 5 A
POZNAŃKIEKRZ MARKET SP. Z O.O. SP. K.CHOJNICKA 53
POZNAŃPAWILON HANDLOWY "JAGIEŁŁO" SYLWIA WIELGOSZSASANKOWA 25
POZNAŃERŁAZ RYSZARD ŁAZORCZYKWINIARY 54
POZNAŃMAŁGOSIA SP. Z O.O. (SKLEP NR 6)PLAC CYRYLA RATAJSKIEGO 1 A
POZNAŃMAŁGOSIA SP. Z O.O. (SKLEP NR 5)UL. FALISTA 4 A
POZNAŃMAŁGOSIA SP. Z O.O. ( SKLEP NR 3 )UL. GŁOGOWSKA 115/117
POZNAŃMAŁGOSIA SP. Z O.O. ( SKLEP NR 2 )LIBELTA 6
POZNAŃMAŁGOSIA SP. Z O.O. ( SKLEP NR 1 )OS. ŁOKIETKA 1
POZNAŃMASTA PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE MACIEJ STAŃCZYKMARSZAŁKOWSKA 1
POZNAŃ (POZNAŃ-NOWE MIASTO)MAŁGOSIA SP. Z O.O. ( SKLEP NR 7 )OS. ORŁA BIAŁEGO 44 A
PROBOSZCZEWICEFIRMA HANDLOWA KATARZYNA KAPUŚCIŃSKAMICKIEWICZA 2A
PRUSZCZ GDAŃSKISKLEP SPOŻYWCZY "KAROL" MIROSŁAW HISKAWYSPIAŃSKIEGO 63
PRUSZCZ GDAŃSKISKLEP OGÓLNOSPOŻYWCZY DIAMENT GABRIELA KASZUBSKAPODKOMORZEGO 2
PRZASNYSZSKLEP SPOŻYWCZY NR 2 "SŁONIK"UL. ORLIKA 13
PRZECHLEWOPRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "REDA"S.C. DANIELA I REMIGIUSZ SKRZYPEKOŚ.JUŹKOWA 8
PRZECHÓDFHU JUZWA MAGDALENA MARCINKIEWICZ-JUZWAPRZECHÓD 100
PRZECZYCEFirma Handlowa Marek WYPIÓR21-STYCZNIA 125
PRZEDECZBIS JAROSŁAW WOŹNIAK - MAREK MODRZEJEWSKIKILIŃSKIEGO 5
PRZEMYŚLDELIKATESY S.C.MICKIEWICZA11
PRZEMYŚLPRZEMYSKIE CENTRUM DYSTRYBUCJI MIĘSA I WĘDLIN H.W.SZCZEPANIK SP. J.KRASIŃSKIEGO 16
PRZEMYŚLPRZEMYSKIE CENTRUM DYSTRYBUCJI MIĘSA I WĘDLIN H.W.SZCZEPANIK SP. J.RATUSZOWA 7
PRZEWORNODARIUSZ LIS SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWYSTRZELIŃSKA 2
PRZEŹMIEROWOBAJCIK BOGUMIŁA I PAWEŁ WOJCIECHOWSCY SPÓŁKA JAWNAUL. WRZOSOWA 24
PRZYBIERNÓWAMIGO SYLWIA I RAFAŁ MAREKBOLESŁAWA CHROBREGO 82A
PRZYRÓWP.P.H. "GÓRSKI" s.c. - St. Górski i SpółkaRYNEK 4
PRZYSTAJŃZakład Usługowo Handlowy "DAWID" Jadwiga GaździckaRYNEK 9
PRZYTOKP.H.U. PRZEMYSŁAW ŻURAŃSKIKOŚCIELNA 4
PRZYWIDZFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "KASIA" KATARZYNA KORDAGDAŃSKA 22A
PSARYSklep Ogólnospożywczy Teresa BochenekSZKOLNA 93
PSZASNYSZSKLEP SPOŻYWCZY NR 3 "SŁONIK"RYNEK 22
PUCKFIRMA HANDLOWO USŁUGOWA SZYMON ZAGÓRSKIABRAHAMA 10
PUCKMARZENNA ZAGÓRSKA F.H.U. "ŁASUCH"KS. BERNARDA SYCHTY 1
PUCKARKA BUD SP. Z O. O.10 LUTEGO 48
PUDLISZKISKLEP SAMOOBSŁUGOWY "LESAN" ANIELA NOWACKAFABRYCZNA 1
PURDAFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "AGA" BARANOWSKA HALINAPURDA 71A
PUSTKÓWFIRMA HANDLOWO USLUGOWA"JUREK" JUREK CIOSEKPUSTKÓW 78
PUSTKÓWFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA MINI MARKET II IRENEUSZ WRÓBELPUSTKÓW OSIEDLE 39
PUSTKÓWFHU "MINIMARKET"S.C ST.WRÓBEL I S-KASŁONECZNA 44
PUSTYNIAAWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAPUSTYNIA 30
RACŁAWICE ŚLĄSKIEBEATA ADAMÓW FIRMA HANDLOWA "BEATA"ZWYCIĘSTWA 66
RACOTMAKU RYSZARD OLEJNIK, MARCIN OLEJNIK SPÓŁKA JAWNAUL. KOŚCIAŃSKA 9E
RADŁÓWFIRMA HANDLOWO PRODUKCYJNO USŁUGOWA "ALFA" S.C.OLESKA 35
RADOMINSZARSZEWSKI SYLWESTER FIRMA HANDLOWO USŁUGOWARADOMIN 32A
RADOMSKOGminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w KodrębiePIASTOWSKA 6
RADOMSKOGminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w KodrębiePIŁSUDSKIEGO 304
RADOMSKOGminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w KodrębiePRZEDBORSKA 101
RADOMSKOGminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w KodrębieJAGIELLOŃSKA 8
RADOMSKOGminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w KodrębieWARSZYCA 11
RADOMSKOGminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w KodrębieKRAKOWSKA 212
RADOWO MAŁESKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY URSZULA SIRARADOWO MAŁE 67
RADZANOWOWIELOBRANŻOWA DZIAŁALNOŚĆ HANDLOWA ANNA KLEKOWICKASPÓŁDZIELCZA 11
RADZYŃ CHEŁMIŃSKISKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY "U MARYSIA" MARIAN SIEMIANOWSKIPRZYKOP 1
RAKIMARKET ABC ANNA KRZYŻEWSKARAKI 43
RAWICZSKLEP MIĘSNO SPOŻYWCZY PRZY NIEDŹWIEDZIU STEFANIA RADOJEWSKAUL. MARSZ. J. PIŁSUDSKIEGO 1
RĄBINOFIRMA HANDLOWA AGNIESZKA TORZRĄBINO 29
REDAPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE KINGA GRZENKOWICZREKOWSKA 18
REDŁOSKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY "ADELA" HELENA MAŁECKAREDŁO 26
REPKISKLEP SPOŻYWCZY BOŻENA DANILUKUL. PARKOWA 1
RESKOMIECZYSŁAWA SIENKIEWICZ- DZIUBA AN WIBOLESŁAWA PRUSA 27 E/F
RĘDZINYMARKET "JASKÓŁKA" Andrzej PlaskaczNOWA 4
ROGOZINOWIELOBRANŻOWA DZIAŁALNOŚĆ HANDLOWA ANNA KLEKOWICKAMAZOWIECKA 64
ROGOŹNIKF.H.U. "MAX" Paweł GOCYŁAKOŚCIUSZKI 178A
ROGOŹNOSKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY TERESA WOJCIECHOWSKASĄDOWA 2
ROGÓW SOBÓCKIP.P.H.U. MINIMAX TOMASZ MIELCZAREKWROCŁAWSKA 93 A
ROJEWOFIRMA HANDLOWA ARKADIUSZ RINGROJEWO 141
ROPCZYCEFIRMA PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWA ZBIGNIEW ZIEMLIŃSKIUL.WYSZYŃSKIEGO 387
ROSZOWICEJANUSZ ROJEK PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE "MŁYN-POL"WIEJSKA 24
ROŚCISZEWOZIELIŃSKI PIOTR FIRMA HANDLOWAJANA PAWŁA II 28
ROŻENTALSKLEP "CZEMAROL" ART. SPOZYWCZE I PRZEMYSŁOWE KAROL KASPROWICZROŻENTAL 12
RÓŻAFIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA MAŁA GASTRONOMIA JÓZEF PUPEKRÓŻA 180A
RÓŻANP.H.U. MARKET METRO BOGDAN KRZYŻEWSKIWARSZAWSKA 17
RÓŻEWOMAŁGORZATA MATCZAK PHU ELMATRÓŻEWO 129
RUDA ŚLĄSKAFirma Handlowo-Usługowa Anna Blicharska-SprusUL. PODLAS 32
RUDA ŚLĄSKAFirma Handlowo-Usługowa Anna Blicharska-SprusUL.WALENTEGO FOJKISA 16
RUDA ŚLĄSKAF.H.U. ŁUKASZ Ryszard BlicharskiPOKOJU 14
RUDA ŚLĄSKASupermarket ANIA Małgorzata BlicharskaOBROŃCÓW WESTERPLATTE 7
RUDA ŚLĄSKAFirma Handlowa MIKADO II S.C. Anna Makolądra, Edward MakolądraOSIEDLOWA 1
RUDKAGMINNA SPÓŁDZIELNIA "SAMOPOMOC CHŁOPSKA" SKLEP RUDKARUDKA B/N
RUDKIFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA URSZULA CIACHRUDKI 34
RUMIALIMARKO MIKULSKI SPÓŁKA JAWNADĄBROWSKIEGO 109
RUMIAF.H.U. "ADMOR" ADAM ORNALWIĄZOWA 6
RUSOCICEPHU PIOTR PAKULSKIRUSOCICE 61 B
RYBNOSKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWO-CHEMICZNY KRZYSZTOF KRUSZEWSKIHARTOWIEC 57C
RYBNOFIRMA "PATII" SP.Z O.O.UL. DŁUGA 23
RYCZYWÓŁP.P.H.U. "ABC-PLUS"S.C K&S WOJDANOWICZKOLEJOWA 11
RYJEWOFIRMA HANDLOWA MAŁGORZATA ADAMCZYKGRUNWALDZKA 114
RYPINKDSH PAWILON SPOŻYWCZO PRZEMYSŁOWYWARSZAWSKA 27
RYPINKRECIK SKLEP SPOŻYWCZO PRZEMYSŁOWYKOSZAROWA 3
RZĄŚNIAPrzedsiębiorstwo Handlowe "DIANA" Herczyńska Ewa1-GO MAJA 2
RZĄŚNIAFirma Handlowa "MARCZAK" Zbigniew MarczakSTRAŻACKA 2
RZEPINSKLEP SPOŻYWCZY "DELICJA" HALINA ŻELAZOWSKABOLESŁAWA CHROBREGO 31
RZERZĘCZYCEPrzedsiębiorstwo Handlowo-Budowlane INX-BUD" Jarosław ŚlęzakSKRZYDLOWSKA 85
RZĘCZKOWOSKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY DANUTA MUSIAŁOWSKASIEMOŃ 13A
RZGÓWBIS RYSTEF SP. Z O.O.PLAC STUCZYŃSKICH 5
SABNIESKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY ALINA SKULIMOWSKAKUROWICE 9A
SAMPŁAWASKLEP "CZEMAROL" ART. SPOZYWCZE I PRZEMYSŁOWE KAROL KASPROWICZSAMPŁAWA 6
SARBINOWOPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "JANTAR" S.C. ANNA SZURGOCIŃSKA, ALEKSANDRA NOWAKSARBINOWO 58 A
SARNÓWSklep Spożywczo-Monopolowy Sebastian StrzeleckiGŁÓWNA 28
SĘDZISZÓWAWIS SPÓLKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAOSIEDLE MŁODYCH 1
SĘPÓLNO KRAJEŃSKIELEMAN S.C. L.K.Ł. LEMAŃSCYPLAC WOLNOŚCI 4
SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESKLEP SPOŻYWCZY MERKURYWOJSKA POLSKIEGO 5
SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEANDRZEJ DĄBROWSKI"MERKURY"KOŚCIUSZKI 16
SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEGMINNA SPÓŁDZIELNIA "SAMOPOMOC CHŁOPSKA"WAŁDOWO 136
SĘPÓLNO KRAJEŃSKIELEMAN S.C. L.K.Ł. LEMAŃSCYWOJSKA POLSKIEGO 25
SIANÓWFIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA JULIA MOWCZANARMII POLSKIEJ 27
SIEDLCESKLEP SPOŻYWCZO - PRZEMYSŁOWY ZDZISŁAW SZCZYGIELSKICEGLANA 30
SIEDLCE"LIDER MARKET" SYLWESTER DRABAREKUNITÓW PODLASKICH 1
SIEDLCESKLEP SPOŻYWCZY ANETA WOŹNASKŁADOWA 27
SIEDLĘCINSKLEP SPOŻYWCZY PRZY PIEKARNILWÓWECKA 6
SIEMIROWICED. S. KOCHANOWSCY SPÓŁKA JAWNAOS. NA SKARPIE 10
SIEMKOWICEFirma Handlowa "MARCZAK" Zbigniew MarczakWIDAWSKA 1
SIENIAWAGMINNA SPÓLDZIELNIA "SAMOPOMOC CHŁOPSKA" SKLEP CEWKÓWCEWKÓW 108
SIENIAWAGMINNA SPÓŁDZIELNIA "SMOPOMOC CHŁOPSKA" SKLEP NR 21 (CZERWONA WOLA)CZERWONA WOLA
SIENIAWAGMINNA SPÓŁDZIELNIA "SAMOPOMOC CHŁOPSKA" SKLEP DOBRADOBRA B/N
SIENIAWAGMINNA SPÓŁDZIELNIA "SAMOPOMOC CHŁOPSKA" SKL.NR .8GORZYCE
SIENIAWAGMINNA SPÓŁDZIELNIA "SCH" W SIENIAWIE SKLEP NR 26MAJDAN SIENIAWSKI
SIENIAWAGMINNA SPÓŁDZIELNIA "SAMOPOMOC CHŁOPSKA"UL.PIŁSUDSKIEGO 1
SIENIAWAGMINNA SPÓŁDZIELNIA "SAMOPOMOC CHŁOPSKA" SKLEP NR 7 (UBIESZYN)UBIESZYN
SIERAKOWICEDELIKATESY POD KŁOSAMI IWONA PACZOSKAKARTUSKA 23A
SIERAKOWICEF.H.U. MARCIN CHOSZCZPUZDROWO 18
SIERAKÓWSKLEP SPOŻYWCZO-MASARSKI SUDOŁ ANDRZEJPL. POWSTAŃCÓW WLKP. 9
SIEROSZEWICEGORYNIAK ANNA HANDEL ARTYKUŁAMI SPOŻYWCZYMI I PRZEMYSŁOWYMIOSTROWSKA 38
SIERPCPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE CHOLEWIŃSKA GRAŻYNA GOLESZYN NIEPODLEGŁOŚCI 14
SIERPCP.H K&B S.C. KRZYSZTOF KACPERSKI MICHAŁ BIEGAŃSKISŁOWACKIEGO 24
SIERPCKRAMI SPÓŁKA Z O.O.KONSTYTUCJI 3 MAJA 7
SIERPCKRAMI SPÓŁKA Z O.O.WIOSNY LUDÓW 3
SIERPCLEWICKI ANDRZEJ DELIKATESY ART. SPOŻYWCZE I PPRZEMYSŁOWEREYMONTA 32
SIKÓRZDUET-GOZDOWO SP. Z O.O.SIKÓRZ 90F
SKĘPEMIELNIK JÓZEF DELIKATESY1 MAJA 117
SKĘPEPARTNER MARKET 0621-GO STYCZNIA 2A
SKIERNIEWICEELMIT S.C. Izabela Wierzbicka, Małgorzata BodekJAGIELLOŃSKA 2
SKOKIPAWILON HANDLOWY SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY ANDRZEJ JARZEMBOWSKIAKACJOWA 1
SKOROGOSZCZPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE DĄBEK SKOROGOSZCZOPOLSKA 10
SKRWILNOFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA AGNIESZKA KALINOWSKASZEROKA 2
SKULSKSKLEP WIELOBRANŻOWY "OLA"KONIŃSKA 5
SKWIERZYNAHENRYK GONTARCZYKGŁÓWNA 22A TRZEBISZEWO
SŁAWKÓW"ALHAP" Jolanta PachlaRYNEK 25
SŁAWOBORZEFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA ABL BARBARA LESZKIEWICZKOLEJOWA 14 B
SŁAWOSZEWSKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY TOMASZ JAZGARSŁAWOSZEW 36
SŁAWSKM & S LACHOWICZ SPÓŁKA JAWNAKONIŃSKA 32
SŁAWSKOSKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY JOANNA SIUDEKSŁAWSKO 29
SŁOŃSK"NOWA" FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA KAZIMIERZ SOZAŃSKIWOP-U 3
SŁUBICEDIGMON FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWA EDWARD JABŁOŃSKISADY 26
SŁUPIASKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY JADWIGA SKĄPSKARADOSNA 11
SŁUPNO"TECHCAR" S.C.OLCHOWA 2
SMOLNO WIELKIEPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE WIOLETTA FEDOROWICZ-FRANCZUKSMOLNO WIELKIE 10
SOBOWIDZSKLEP SPOŻYWCZO-MONOPOLOWY DARIUSZ POGODAGOŁĘBIEWO WIELKIE
SOBÓTKAWIKO H.R. ADAMCZAK SPÓŁKA JAWNASOBÓTKA 86
SOBÓTKAP.P.H.U. MINIMAX TOMASZ MIELCZAREKROMANA ZMORSKIEGO 8
SOCHACZEWSEZAM S.C. HANDEL HURTOWY I DETALICZNY ART.SPOŻ.-PRZEMYSŁOWYMI JANINA BOGDAN I ZBIGNIEW BOGDANCHOPINA 168A
SOCHACZEWĆWIEK JADWIGA SKLEP SPOŻYWCZO PRZEMYSŁOWYŁĄKOWA 34
SOCHACZEWPHU TOMIS TOMASZ ĆWIEKBIELICE 5
SOKOLNIKIPrzedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Czesław NiedźwieckiPICHLICE 7
SOKOŁYSKLEP SPOŻYWCZY "SEZAM"KRÓTKA 1
SOKÓŁKA"KART" SP.J. SKLEP NR 4OSIEDLE ZIELONE 1B
SOLARNIAHANDLOWO PRODUKCYJNA SPÓŁDZIELNIA BIERAWAKOSCIUSZKI 1
SOLECF.H.U. RUTI IWONA RUTKOWSKAGŁÓWNA 21
SOLEC KUJAWSKIPRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "STEMAR" STEFAN PRECHEL, MARIOLA PRECHEL SPÓŁKA JAWNABARWNA 2
SOLEC KUJAWSKIDELIKATESY - "SUKCES" JOANNA CZAPLEWSKATORUŃSKA 64
SOLEC KUJAWSKIKUSZ LUTOSŁAW P.W. HURT-DETAL "SUKCES-BIS"TORUŃSKA 52N
SOLEC KUJAWSKISUKCES-MIŚ MICHAŁ CZAPLEWSKIBYDGOSKA 20
SOŃSKPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE JUREX BIS S.C.,POGOŃSKA KRYSTYNA,POGOŃSKI JERZYCIECHANOWSKA 52
SOPOTSKLEP "ARKADIUSZ" ARKADIUSZ KOPCZYŃSKI, MARIUSZ KOPCZYŃSKI SP.J.3 MAJA 17
SOSNOWIEC"J-S" sp. z o.o.ARMII KRAJOWEJ 69A
SOSNOWIEC"J-S" sp. z o.o.LENARTOWICZA 39
SOSNOWIEC"J-S" sp. z o.o.PIŁSUDSKIEGO 15
SOSNOWIEC"J-S" sp. z o.o.BEMA 7
SOSNOWIEC"J-S" sp. z o.o.WOJSKA POLSKIEGO 17
SOSNOWIECFirma Handlowo-Usługowa "AS" Iwona SzyszkaSTACYJNA 10 A
SOSNOWIECSklep Ogólnospożywczy "U AGUSI" Nowakowska DanutaJAGIELLOŃSKA 9C
SOSNOWIECPawilon Handlowy "WIM" s.c. Wioletta Hamerlik, Marek HamerlikSZYBOWA
SOSNOWIECP.P.H.U. "WIMAR" s.c. Hamerlik Marek, Hamerlik WiolettaKĘPA 1
SOSNOWIECPPHU WIMAR s.c. Wioletta Hamerlik, Marek HamerlikKOMANDOSÓW 5
SOSNOWIECP.H. WIMAR Paweł HamerlikŁOMŻYŃSKA 4
SOSNOWIECPH WIMAR Sp. z o.o.BLACHNICKIEGO 3
SOSNOWIECPH WIMAR Sp. z o.o.ROMANA DMOWSKIEGO 28G
SOSNOWIECPH WIMAR Sp. z o.o.WOJSKA POLSKIEGO 102
SOSNOWIECF.H.U KOŁODZIEJ DAWID KOŁODZIEJALEJA ZWYCIĘSTWA 13
SOSNOWIECP.H. WIMAR Paweł HamerlikBRACI MIEROSZEWSKICH
STANIEWICESKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY JOANNA SIUDEKSTANIEWICE 29
STARA JASTRZĄBKATartak DREW-POL FHU Janusz LorkiewiczPODLESIE 82A
STARA KUŹNIAHANDLOWO-PRODUKCYJNA SPÓŁDZIELNIA BIERAWABRZOZOWA 31A
STARCZASklep Ogolnospożywczy Andrzej AdamickiSZKOLNA 8
STARE KOŹLEHANDLOWO PRODUKCYJNA SPÓŁDZIELNIA BIERAWAWOLNOŚCI 13
STARE POLEFIRMA "DUET" SKLEP-RESTAURACJA ANNA ZAWADAMARYNARKI WOJENNEJ 7
STARE SIOŁKOWICEPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE MAGDA JAGIEŁA- FELIXWARSZAWSKA 2
STARE ŻUKOWICEANKA-3 ARTUR ZNAMIROWSKI,WERONIKA ZNAMIROWSKA SPÓŁKA CYWILNASTARE ŻUKOWICE 131A
STAROGARD GDAŃSKIFIRMA HANDLOWA "KASIA" WIOLETA KONCZAKGDAŃSKA 15
STAROGARD GDAŃSKISKLEP SPOŻYWCZY MARTA BIS BARBARA LORKOWSKAOS. PIASTÓW B/N
STAROŹREBYJAGIELSKI BOGDAN SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWYNOWA GÓRA
STARY SZELKÓW"MEGASAM" SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY SŁAWOMIR OLENDERSZELKÓW 98
STAWISKIPROMYK SKLEP NR 2 KAROL DĄBROWSKIPLAC WOLNOŚCI 24
STAWKITSA SPÓŁKA Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWAALEJA MARII DANILEWICZ-ZIELIŃSKIEJ 19A
STEGNAPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE "ROMA" ROBERT GRZĘBSKIDREWNICA
STĘSZEWZAKŁADY MIĘSNE "SZAJEK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAPOZNAŃSKA 14
STĘŻYCAMESTWIN SKLEP SPOŻYWCZY STĘŻYCARADUŃSKA 1
STOK LACKI"LIDER MARKET" SYLWESTER DRABAREKSIEDLECKA 16A
STOK LACKIGS SIEDLCE - SKLEP NR 6PAŁACOWA 36
STRABLASKLEP SPOŻYWCZY "KAMYK" KAMIL OKULSKIWESOŁA 2
STRYKOWOZAKŁADY MIĘSNE "SZAJEK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWABUKOWSKA 25
STRZAŁKOWOZDZISŁAW KORZENIEWSKI H U R T - D E T A LGÓRNA 11A
STRZEBIELINOPAWILON SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY ROMAN LABUDAGDAŃSKA 1
STRZELCE KRAJEŃSKIEKACZMARCZYK SP. Z O.O.ALEJA WOLNOŚCI 3
STRZELCE WIELKIEFirma Handlowa "MARCZAK" Zbigniew MarczakCZĘSTOCHOWSKA 1C
STRZELCE WIELKIEFirma Handlowa "MARCZAK" Zbigniew MarczakPAJĘCZAŃSKA 15
STRZELECZKIFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA MAJER HENRYK, MAJER CELINA, TURAJ KATARZYNA SPÓŁKA CYWILNAKOŚCIELNA 23
STRZEPCZSKLEP OGÓLNOSPOŻYWCZY BARTŁOMIEJ MERINGKS. ROTTY 27
STUBNODELIKATESY TĘCZA BARBARA WOROSZSTUBNO 110
STUDZIENICE3 OD NOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKASZUBSKA 21
SUCHOWOLASUPERMARKET "EURO"KUPIECKA 8
SUCHY DĄBSKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY MAŁA GASTRONOMIA EWA DYKOWSKAGRABINY-ZAMECZEK
SULĘCZYNOFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "KASIA" KATARZYNA KORDAKASZUBSKA 13A
SULIKÓWPHU JACPOL S.C. A. MATUSIAK, J. PŁYJGAWKOGARBARSKA 1
SULMIERZYCEFirma Handlowa "ANIA" Paweł KęsońBOGUMIŁOWICE 79
SULMIERZYCEDelikatesy WMC S.C. Włodzimierz Łaksa, Magdalena Łaksa, Cezary ŁaksaPL. KOŚCIUSZKI 18
SUSZFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA LESZEK GRUSZCZYŃSKIPIASTOWSKA 28
SWAROŻYNELGO FIRMA HANDLOWA ELŻBIETA GOGOŁKIEWICZBRATERSKA 5
SWARZEWOSKLEP SPOŻYWCZO-MONOPOLOWY ILONA GNEBAKS. PRONOBISA 26
SYPNIEWOSKLEP SPOŻYWCZO - PRZEMYSŁOWY MAREK BECZAKOSTROŁĘCKA 30A
SYPNIEWOFIRMA "U WNUKA" PAWEŁ WNUK BEATA WNUK S.C.MICKIEWICZA 48
SZAMOCINPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE PIOTR GIŻARYNEK 7
SZAMOTUŁYFIRMA HANDLOWA USŁUGI, PRODUKCJA ILONA KICALCHROBREGO 20
SZAMOTUŁYFIRMA HANDLOWA ŁUSIEWICZ JERZYUL. OSTROROGSKA 12 A
SZĄBRUKSKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY HANNA DULEWICZUL. SAMULOWSKIEGO 30
SZCZANIECPHU JÓZEF WENCELSZCZANIEC 147
SZCZECINJAGIENKA AGNIESZKA BRYGIDA PARYŻKAROLA SZYMANOWSKIEGO 5
SZCZECINMINIMarket SP ZO.O. SP K.NIEZYCHOWSKI9 MAJA 84
SZCZECINEKMADO SPÓŁKA JAWNA BOŻENA DOŁĘCKA-ZAWISTOWSKA, GRAŻYNA MACIEJEWSKAKARLIŃSKA 17
SZCZECINEKMADO SPÓŁKA JAWNA BOŻENA DOŁĘCKA-ZAWISTOWSKA, GRAŻYNA MACIEJEWSKABARTOSZEWSKIEGO 30
SZCZECINEKSKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY "OLA"PARSĘCKO 39A
SZCZERCÓWFirma Handlowa "MARCZAK" Zbigniew MarczakFLORIANA 3
SZCZUTOWOFIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA AGNIESZKA KALINOWSKALIPNOWSKA 4 GÓJSK
SZCZUTOWOHOBBIT R.KALINOWSKI FHUUL. 3 MAJA 40
SZCZYTNASKLEP OGÓNOSPOŻYWCZY - SAMOOBSŁUGOWY "SEZAM"WOLNOŚCI 12B
SZCZYTNASKLEP OGÓLNOSPOŻYWCZY "SEZAM II"WOLNOŚCI 12A
SZCZYTNOPHU "NA GÓRCE" ANNA DZIEKOŃSKAUL. ŚLĄSKA 6
SZCZYTNOFIRMA HANDLOWA JAKUB ŻYŁOŻEROMSKIEGO 14
SZEPIETOWOGKS "CHŁODNIA" SP. J.MAZOWIECKA 7A
SZKOTOWOGMINNA SPÓŁDZIELNIA "SAMOPOMOC CHŁOPSKA"SZKOTOWO 52
SZREŃSKMARKIEWICZ DANUTA SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWYRYNEK 15
SZUMOWOMARKET ANNA ROKICKA - TYSZKA1 MAJA 53
SZWECJASKLEP SPOŻYWCZO PRZEMYSŁOWY KATARZYNA KUDYBAGŁÓWNA 46
ŚLESINFIRMA PROMOCYJNO-REKLAMOWA "TROL" IWONA KOŚCIECHANAKIELSKA 23
ŚLIWICEPRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE LESZEK KUJAWSKIPOCZTOWA 3
ŚREMSKLEP "DELIKATESY"-WOŹNIAK SYLWIAPOWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH 13
ŚRODA ŚLĄSKAMAXIM CZESŁAW SYGIELPLAC WOLNOŚCI 55
ŚWIĄTKIFHU ANMARŚWIĄTKI 4A
ŚWIEDZIEBNIAARO MARKET SPÓŁKA Z O.O.ŚWIEDZIEBNIA 91
ŚWIEDZIEBNIAF.H.U."AGART" AGNIESZKA BURKWICZMICHAŁKI
ŚWIERADÓW-ZDRÓJPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE JADWIGA MUSZKAGÓRSKA 6
ŚWIERADÓW-ZDRÓJPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE JADWIGA MUSZKAZDROJOWA 4
ŚWIERZAWAFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "B I Z" ZBIGNIEW DOMAŃSKIPL. WOLNOŚCI 54
ŚWILCZABIM Łucja Bugaj, Anna Migała s.c.ŚWILCZA 330
ŚWINOUJŚCIEJJK S.J.JAKUB SKOCZYLAS, KRZYSZTOF MIGASSOSNOWA 22
TACZANÓW DRUGIKRZYSZTOF MAJKOWSKI SKLEP SPOŻYWCZO PRZEMYSŁOWYTACZANÓW DRUGI NR 9
TARNÓWKRZYSZTOF KLONOWICZ SKLEP SPOŻYWCZYTARNÓW 30A
TARNÓWKASKLEP U CEBULI S.C. Z.CYBULSKI, M.BARTŁOMIEJCZAK, Z.CYBULSKAPRZEDSZKOLNA 2
TŁUCHOWOCENTRUM HANDLOWE "KACPER" - JANUSZ KOSOWSKISIERPECKA 24
TOBOLICEFIRMA PRODUKCYJNO - HANDLOWA WALD - POL WALDEMAR BRZEZICKIBRZOZOWA 2
TOMASZKOWOSKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY KRYSTYNA ZAREMBAUL.WULPIŃSKA 22
TOMASZÓW BOLESŁAWIECKIFIRMA "DAK" DANUTA JABŁOŃSKATOMASZÓW BOLESŁAWIECKI 21 B
TOPORÓWREMA LESZEK MALINOWSKI I RENATA MALINOWSKA SPÓŁKA JAWNAŚWIERCZEWSKIEGO 23
TOPÓLKASPÓŁDZIELNIA ŚWITTOPÓLKA 17
TORUŃPALUSZEKMARZENA I PIOTR PALUCHBEMA 20A
TORUŃRZEP-PLUS PALUCH SP.J. GAGARINA 152
TORUŃPALUSZEKMARZENA I PIOTR PALUCHPOZNAŃSKA 80
TRĄBCZYNTOM-DAR PAWEŁ WSTAWSKITRĄBCZYN 32
TRĘBACZEWFirma Handlowa "MARCZAK" Zbigniew MarczakSZKOLNA 5A
TRUSKOLASYPrzedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "PATTIKA" Grzegorz MiaraRYNEK 9
TRZCIANNE"DELIKATESY" HELENA KAMIŃSKA3-GO MAJA 24
TRZEBIELINOSKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY TOMASZ ZABROCKIPOMORSKA 10
TRZEBIESZOWICEFIRMA HANDLOWA "MAXIMA" IZABELA BUŁATRZEBIESZOWICE 93 A
TRZEBIESZÓW DRUGISKLEP SPOŻYWCZY "IVA" RAFAŁ OSIŃSKITRZEBIESZÓW DRUGI
TRZEBINIASklep APOLLO Renata Jankowska i Janusz JankowskiGWARKÓW
TRZEBINIAFirma Handlowo Usługowa "KIM" Habczyk Krzysztof Spółka JawnaOS. WIDOKOWE 19
TRZEBINIAWłodzimierz StarońTYSIĄCLECIA PAŃSTWA POLSKIEGO 57
TRZEBOSZOWICEJUSTYNA RUDNICKA MINI MARKET "LEWIATAN"TRZEBOSZOWICE 33
TRZYGŁÓWGS SCH GRYFICETRZYGŁÓW 17
TUCZNONETM SP Z O.O. MICHAŁ SZKATULSKIPAKOSKA 5
TUCZNODOM HANDLOWY "KAROLINKA" IWONA BŁASZAKWOLNOŚCI 18 A
TULCEFH VERA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSIEKIERECKA 24
TULISZKÓWP.H.U. "BIS RYSTEF" RYSZARD NAWORSKIPL. WOLNOŚCI 16
TULISZKÓWPAKULSKI PIOTR - PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWEWALKI MŁODYCH 9
TUREKPHU PIOTR PAKULSKICHOPINA 57
TURZNOLUBITO SP. Z O.O.TORUŃSKA 27
TYCHY"Fabio" s.c.MIKOŁOWSKA 66
TYCHY"Fabio" S.C. Anna Kulczyk-Szymańska, Paweł SzymańskiDĄBROWSKIEGO 43
TYRAWA WOŁOSKAHandel Artykułami Rolno-Spożywczymi Irena BiałeckaTYRAWA WOŁOSKA 233
UCIECHÓWCLEVER MICHAŁ WASZAKUL. WIŚNIOWA 3
WADOWICE GÓRNE"ANKA-2" ARTUR ZNAMIROWSKIWADOWICE GÓRNE 138
WALEŃCZÓWF.H.U. '"EDEN"MICKIEWICZA 1
WAŁCZPREDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "DOBLER"Marcin PomagalskiW.POLSKIEGO 27D
WAŁCZMAŁGORZATA MATCZAK PHU ELMATGOSTOMIA B/N DZIAŁKA 174
WAŁCZHURT-DETAL "ŁUNA" S.C. ADAM ŁUKASZEWICZ, ANNA ŁUKASZEWICZDWORCOWA 23
WAŁCZFUH ROŻUŚ 2 JOANNA STACHYRAKILIŃSZCZAKÓW 41
WAMBIERZYCEF.H.U. ELŻBIETA WACYKFRANCISZKAŃSKA 2
WARLUBIESPRZEDAŻ DETALICZNA MARIA ŁAŻEWSKADWORCOWA 10
WASILKÓWSKLEP SPOŻYWCZY MARKET KOŚCIELNA EWELINA KONDRACKA PIETRASIUKKOŚCIELNA 58A
WĄGROWIECSKLEP FIRMOWY "MAGDZIARZ" DANUTA MAGDZIARZALEJA JANA PAWŁA II 6
WĄPIELSKSZARSZEWSKI SYLWESTER FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWAWĄPIELSK
WEJHEROWOB&S PROMO T.SIEDLISKI, J.SILDATKE-SIEDLISKA S.C.KOTŁOWSKIEGO 3/29
WĘGLOWICEKALL-CARRION TRADING Spółka z o.o. Spółka komandytowaWĘGLOWICE 13 B
WĘGORZEWOGMINNA SPÓLDZIELNIA "SCH"UL. ARMII KRAJOWEJ 1A
WĘGORZYNOAGNIESZKA SIRA3 MAJA 25
WIĄZOWNICASKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY JAN RADAWIECWIĄZOWNICA
WIDNA GÓRAP.P.H.U. "SZAREK 2 " S.C M I T SZAREKUL. ROŹWIENICKA 17
WIDZÓWPPHU "ORION" Adam KrólikŻWIRKI I WIGURY 77
WIECZFNIA KOŚCIELNASKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY EWA MAĆKOWSKAWIECZFNIA KOLONIA 2A
WIELGIEFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWO-PRODUKCYJNA KAMIL KANDELSZAJNZADUSZNIKI 147
WIELGIEPARTNER MARKET 07STAROWIEJSKA 87
WIELGOMŁYNYGminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w KodrębieRYNEK 5
WIELKI KLINCZPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE ROBERT FRISCHMUTRZEMIEŚLNICZA 2C
WIERZBIESKLEP WIELOBRANŻOWY EDYTA MISZWIERZBIE 35
WIERZCHUCIN KRÓLEWSKIGMINNA SPÓŁDZIELNIA "SAMOPOMOC CHŁOPSKA"WIERZCHUCIN KRÓLEWSKI 110
WIERZCHUCINODELIKATESY "OLA"BIAŁOGÓRA
WIERZCHYHURT-DETAL ARTYKUŁY SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWE LEWANDROWSKA DANUTABYDGOSKA 3A
WIĘCBORKP. H. U. ADAM NOWACKIHALLERA 16
WIĘCBORKP. H. U. EWA NOWACKAHALLERA 33
WILCZYNWIELOBRANŻOWE-PRZEDSIĘBIORSTWO-HANDLOWO-USUŁUGOWO-PRODUKCYJNE ZBIGNIEW ADAMCZYKKAROLKOWA
WILKOWOPAWILON HANDLOWY MICHAŁ MAMCZYSWILKOWO 34
WIŚLINASKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY MAŁA GASTRONOMIA EWA DYKOWSKAROKITNICA
WITANKOWOPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "ŁUCJA" ŁUCJA KACZMAREKWITANKOWO 1
WITNICASKLEP WIELOBRANŻOWY "U AGNIESZKI" AGNIESZKA KUCZKOWIAKSIKORSKIEGO 88/2
WITNICA-MOSINAKRZYSZTOF KLONOWICZ SKLEP SPOŻYWCZYMOSINA 24
WŁADYSŁAWOWODELIKATESY "MAXI" RYSZARD GÓRNYRÓŻY WIATRÓW 44
WŁADYSŁAWOWOSKLEP OGÓLNOSPOŻYWCZY BARBARA JANICKA1000-LECIA PP 15
WŁOCŁAWEKKRAMI SPÓŁKA Z O.O.ALEJA JANA PAWŁA II 69
WŁOCŁAWEKKRAMI SPÓŁKA Z O.OJODŁOWA 2
WŁOCŁAWEKKRAMI SPÓŁKA Z O.O.KRASIŃSKIEGO 4
WŁOCŁAWEKKRAMI SPÓŁKA Z O.O.WIENIECKA 34
WŁOCŁAWEKPARTNER MARKET 13GRODZKA 45
WŁOCŁAWEKPARTNER MARKET 11DŁUGA 63
WŁOCŁAWEKPARTNER MARKET 12TORUŃSKA 91B
WŁOCŁAWEKPARTNER MARKET 24AL.FRYDERYKA CHOPINA 27
WŁOCŁAWEKDELIKATESY PAŃCZAK JAN PAŃCZAK JANUSZTORUŃSKA 47A
WODYNIEGS "SAMOPOMOC CHŁOPSKA" W WODYNIACHSIEDLECKA 66
WOJCIESZKÓWSKLEP SPOŻYWCZO - PRZEMYSŁOWY JAROSŁAW PYCKAKOŚCIELNA 32A
WOJKOWICEF.H.U. "MAX" Paweł GOCYŁAPLAKA 1 A
WOLAFirma Handlowa "YARD" S.C. Henryk Kurzeja, Zdzisław KurzejaBRZOZOWA 12
WOLA ZARCZYCKASPÓŁDZIELNIA ZAOPATRZENIA I ZBYTU W NOWEJ SARZYNIEWOLA ZARCZYCKA 147C
WÓLKA MAŁKOWAGMINNA SPÓŁDZIELNIA SCH W SIENIAWIE SLKEP NR12 WÓLKA MAŁKOWASKLEP NR 12
WRĘCZYCA WIELKAZakład Handlowy Ireneusz BednarekSIENKIEWICZA 4
WRĘCZYCA WIELKAPPHU BiM Beata Piędziak-Pindych, Marek Pindych S.C.KALEJ
WROCŁAWPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE HERMES- MARKET SPÓŁKA JAWNA GRZEGORZ PSZCZOŁOWSKI - I S-KAGRABISZYŃSKA 130
WROCŁAWPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE HERMES- MARKET SPÓŁKA JAWNA GRZEGORZ PSZCZOŁOWSKI - I S-KAJEDNOŚCI NARODOWEJ 108
WROCŁAW (WROCŁAW-FABRYCZNA)FUTURO ANDRZEJ POŁUDNIAKWIELKOPOLSKA 19
WRONINJANUSZ ROJEK PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE "MŁYN-POL"GŁUBCZYCKA 15
WRONKIGERPOL GERARD KOPUTOŚ. SŁOWIAŃSKIE
WRONKILISOWSKI JÓZEF FIRMA HANDLOWO USŁUGOWAOS. BOREK 11
WYGANKISKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY ANNA BIESIADAWYGANKI 5
WYSOKIE MAZOWIECKIEP.P.H.U."JANTAR" WIESŁAW ZAŁUSKAJAGIELLOŃSKA 10
WYSOKIE MAZOWIECKIEPPHU JANTAR WIESŁAW ZAŁUSKALUDOWA 17A LOK.4
WYSZATYCEFIRMA HANDLOWO USLUGOWA "WINIARSCY" S.C. MARIUSZ WINIARSKI, KATARZYNA WINIARSKABOLESTRASZYCE 182 B
WYSZYNASKLEP SPOŻYWCZO WARZYWNICZY ANNA NOWAKOWSKATURKOWSKA 4
ZAGORZYCEANKA-2 ARTUR ZNAMIROWSKIZAGORZYCE
ZAGÓRZE"J-S" sp. z o.o.M.J.PIŁSUDSKIEGO 202
ZAKRZEWOANATOL WOJCIECH BIELECKI ZAKRZEWO EDMUNDA JANA OSMAŃCZYKA 16 SKLEP SPOŻ-RZEMEDMUNDA JANA OSMAŃCZYKA 16
ZALESZANYFIRMA HANDLOWA BEATA PIĘTA URSZULA STADNIK S.C.UL.SPÓŁDZIELCZA 7
ZALEWODZIAŁALNOŚĆ HANDLOWA OGÓLNOSPOŻYWCZA AGNIESZKA TARASZKIEWICZŻEROMSKIEGO 48
ZAŁUSKIPRYMUS II ANDRZEJ BOREKKAMIENICA 37C
ZAMBRÓWSKLEP LEWIATAN - F.H.-U. WIŚNIEWSCY SP.J.WITOLDA PILECKIEGO 16
ZANIEMYŚLFH VERA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄCZARNECKA 1
ZARĘBY KOŚCIELNEPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO – USŁUGOWE LEON ZAKRZEWSKIRYNEK 13
ZARZECZESKLEP WIELOBRANŻOWY ŁUKASZ HERTMANMICKIEWICZA 58
ZAWADYGminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" Popów, Z/S w ZawadachCZĘSTOCHOWSKA 25
ZAWADZKIEP.P.H. MARKO G.ZADORSKA, D.ZADORSKIOPOLSKA 64
ZAWADZKIEP.P.H. MARKO G.ZADORSKA, D.ZADORSKINOWE OSIEDLE 2A
ZBLEWOPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWO-TRANSPORTOWE JERZY FRISCHMUTKOŚCIERSKA 36A
ZBÓJNOPARTNER MARKET 22ZBÓJNO 49
ZBUCZYNGS ZBUCZYN PAWILON "MAX"RYNEK 1
ZDZIESZOWICEGMINNA SPÓŁDZIELNIA "SAMOPOMOC CHŁOPSKA" ZDZIESZOWICE SKL 16STRZELECKA 1
ZDZIESZOWICEGMINNA SPÓŁDZIELNIA "SAMOPOMOC CHŁOPSKA" ZDZIESZOWICE SKL 41KORFANTEGO 15
ZIELONA GÓRAARKADIA SP. Z O.O.MORELOWA 40
ZIELONA GÓRAARKADIA SP.ZO.O.TRUSKAWKOWA 1B
ZŁOCIENIECFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA URSZULA CIACHOBR.WESTERPLATTE 1
ZŁOTNIKI KUJAWSKIER-S SPÓŁKA Z O.O.KOŚCIELNA 10
ZŁOTÓWSKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY S.C. SYLWIA I DAMIAN PALICCYZAMKOWA 72
ZRĘCINIMPULS TRADE Sp. z o .o. S.K. RZĄSKA SKLEP W ZRĘCINIEŁUKASIEWICZA 29A
ZWIERZYNKORSAK DARIUSZ SKLEP SPOŻYWCZYWOJSKA POLSKIEGO 12
ZWIERZYNKORSAK DARIUSZ SKLEP SPOŻYWCZYWOJSKA POLSKIEGO 18
ŻABOKLIKIGS SIEDLCE - SKLEP NR 3KORCZEWSKA 48
ŻARKI K. LIBIĄŻAKR Spółka Cywilna Krzysztof Szopa, Robert WojciechowskiPODLEŚNA BN
ŻELISŁAWICEPrzedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Lidia KowalczykPRZYSZŁOŚCI 7
ŻERKÓWMAŁGORZATA DEREZIŃSKA HURT DETAL WARZYW I OWOCÓWLUBINIA MAŁA 77
ŻERKÓWFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "RUTI" IWONA RUTKOWSKARYNEK 3
ŻMIGRÓDP.H. "AKON" ANDRZEJ KONARSKIZAMKOWA 14-20
ŻNINR-S SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWANDY PIENIĘŻNEJ 23
ŻUKOWOP.P.H.U. "DOREX" DOROTA BĄBAPIŁSUDSKIEGO 4
ŻURAWIECPHU "AKSEL" TERESA CHĄDZYŃSKAELBLĄSKA 12
ŻYCHLINSKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY ILONA KUZNOWICZUL.PARKOWA 44
ŻYDÓWKUCHARSKI DARIUSZ "DAR - CAR"SZKOLNA 5

 

Regulamin konkursu
Żółty rower

Regulamin do pobrania ico