ico
Dowiedz się więcej! Lista sklepów >

Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 19 listopada 2009 roku
o grach hazardowych (t.j. z dnia 8 kwietnia 2015 r. Dz.U. z 2015 r. poz. 612).. Pełna treść regulaminu
znajduje się na dole strony w zakładce “Regulamin”.

ico

MARKI PROMOCYJNE


Lista sklepów
biorących udział w konkursie

Rozwiń listę sklepów ico

MIASTONAZWAADRES
BabiakSKLEP "ADRIAN" TOMASZ SARNIAK PL. WOLNOŚCI 16
BiałośliwieMIECZYSŁAWA ROSA FIRMA HANDLOWA ROSA 4 STYCZNIA 66
BógwidzeSKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY MIECZYSŁAWA IGNASIAK BÓGWIDZE 11A
BrennoHKW SKRZYPCZAK SP. JAWNA UL. POWSTAŃCÓW WLKP. 13
BrójceMINI MARKET ANNA BOROWSKA POZNAŃSKA 16
BrudzewPHU PIOTR PAKULSKI TURKOWSKA 29
BrzezinySKLEP OGÓLNOSPOŻYWCZY MARIUSZ SZYGENDA UL.1000-LECIA
Budzisław KościelnyZDZISŁAW KORZENIEWSKI H U R T - D E T A L KLECZEWSKA 8
ChociczaFIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA BOSY ARKADIUSZ BOSIACKI ŚREMSKA 19
ChoczPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "HORYZONT" SP. Z O.O. RYNEK 27
ChodzieżPRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "MACZEK-MARKET" SP.Z O. O. ZWYCIĘSTWA 23
ChodzieżW.S.E. EUGENIUSZ GAWRYCH UL.WIOSNY LUDÓW 18
ChwaliszewSKLEP SPOŻYWCZY I PRZEMYSŁOWY GRAŻYNA BORUCKA-PORĘBIAK OSTROWSKA 59
CybinkaSKLEP SPOŻYWCZY JERZY HOFMAN KROŚNIEŃSKA 8 A
CzajkówSKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY. RESTAURACJA. ANNA CHOMICZ CZAJKÓW 186B
CzempińPHPU DOM HANDLOWY "PAJA" S.J. PAWEŁ OCELIK, ALICJA OCELIK STRUMYKOWA 7
CzerminHURT-DETAL WARZYW I OWOCÓW ARTUR DEREZIŃSKI CZERMIN 24
DobraZAKŁAD MIĘSNY "SMOLIŃSKI" ZBIGNIEW SMOLIŃSKI I WSPÓLNICY SP. JAWNA PLAC WOJSKA POLSKIEGO 27
DopiewoP.H.U. SAMOLCZYK S.C. W.SAMOLCZYK, A.SAMOLCZYK, E.BACHORSKA UL. POZNAŃSKA 13
GizałkiLIVIA SPÓŁKA CYWILNA ARTUR DEREZIŃSKI, MAŁGORZATA DEREZIŃSKA KALISKA 19
Godziesze MałeSKLEP OGÓLNOSPOŻYWCZY SYLWIA SZYGENDA KALISKA 12
GolinaBIS RYSTEF SP. Z O.O. PL. KAZIMIERZA WIELKIEGO 19
GołuchówP.H.U.MAŁGORZATA WYSOCKA BALCEREK SŁONECZNA 1
GosławiceSKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY KUZNOWICZ ROMAN MUZEALNA 7
GostyńFIRMA HANDLOWA "MAST" STANISŁAW RATAJCZAK GÓRNA 21
GoszczanówGMINNA SPÓŁDZIELNIA "SAMOPOMOC CHŁOPSKA" KALISKA 26
GórzynHANDEL ART. SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWYMI KANIOWSKA ELZBIETA GÓRZYN 185 B
GrodziecFIRMA HANDLOWA MACIEJ I TOMASZ KWIRYNG S.C. UL. WIEJSKA 27
JankowiceSKLEP WIELOBRANŻOWY "NOVIX" BEATA SZWEDEK UL. NOWA 2 A
JaraczewoFHU KASIA KATARZYNA GLINKOWSKA KOLEJOWA 18
JordanowoPRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE "MALDA" LESZEK BOCZKOWSKI DZIAŁKA NR 328/1
KaczorySKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY "KLAUDIA" ZBIGNIEW CYSARZ DZIEMBOWSKA 17A
KaliszFHU ISMAR MACIEJ TYLCZYŃSKI RAJSKOWSKA 16
KargowaFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "AMADI-BIS" LIDIA SZEWCZYK ŁĄKOWA 4
KarminekMIROSŁAWA SZYMCZAK KARMIN 20
KawęczynLAMENT URSZULA - FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA KAWĘCZYN - DZIAŁKI
Kazimierz BiskupiF.H.U. „MAJA” SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY „MAJA” GOLIŃSKA 10
KleczewSKLEP SPOŻYWCZY SZYMON MŁODZIŃSKI OKRZEI 1
KobylinFIRMA HANDLOWA "HASYL" PUŚLECKI SYLWESTER RYNEK 7
KoninBIS RYSTEF SP. Z O.O. JANA PAWŁA II NR 79
KoninM.J.S. LACHOWICZ - SPÓŁKA JAWNA ŚWIĘTOJAŃSKA 19
KoninPHU "BIS RYSTEF" RYSZARD NAWORSKI SZELIGOWSKIEGO 1
KoninPWHU LACHOWICZ SŁAWOMIR UL. MICKIEWICZA 8
KoninROBTOM SP. Z O.O. ALEJA 1-GO MAJA 15
KorytnicaZAWORSKA JOANNA FIRMA HADLOWO-USŁUGOWA KORYTNICA 6B
KościanPHU "SZYMEK" S.C. ELŻBIETA I KRZYSZTOF SZYMAŃSCY GOSTYŃSKA 86
KościelecPHUP EXPORT IMPORT "ANDOR" ANDRZEJ TĘGOS UL. TURECKA 2
Kościelna WieśSPRZEDAŻ HURTOWA OWOCÓW I WARZYW ZBIGNIEW BIELAK ŚW. WAWRZYŃCA 32
KotlinP.H.U. MARIUSZ BASZYŃSKI DWORCOWA 1
Kowale PańskieSKLEP SPOŻYWCZO PRZEMYSŁOWY LAMENT ZBIGNIEW KOWALE PAŃSKIE 53
KowalewZ.P.H.U. KRZYSZTOF CICHOŃ UL. CHROBREGO 32
KoźminekF.H. "DELTA BIS" S. C. JOLANTA KOZANECKA, BOGDAN KOZANECKI UL. NAKWASIŃSKA 34
KórnikSKLEP AGATA SZYMAŃSKA RYNEK 2
KraszewiceALEKSANDRA URBAŃSKA-IDZIKOWSKA PHU "ZŁOTY PUNKT" GŁUSZYŃSKA 1
KrotoszynPRZEDSIĘBIORSTWO WIEOBRANŻOWE "MARIN-POL" WŁODZIMIERZ MUSZALSKI KOŹMIŃSKA 82
KrotoszynSKLEP WIELOBRANZOWY "JAMBO" BEATA CHMIELEWSKA OSADNICZA 44
KrotoszynSKLEP WIELOBRANZOWY "PALOMA" ELŻBIETA MUSZALSKA OSTROWSKA 155
KrotoszynSKLEP WIELOBRANŻOWY "JAMBO" BEATA CHMIELEWSKA GRUDZIELSKIEGO 45 B
KrzymówPRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "BRYL-LAND" WOJCIECH BRYL UL. GŁÓWNA 7
Krzyż WielkopolskiP.H. "ZBYSZKO" ZBIGNIEW BINKOWSKI UL. WOJSKA POLSKIEGO 100
KunyPHU WALDEMAR ROSIAK KUNY 124
LenartowiceSKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY-GIL WIESŁAWA LENARTOWICE 28 A
LesznoBEATA GWIAZDA SKLEP SPOŻYWCZO-MONOPOLOWY ŚWIĘCIECHOWSKA 18
LesznoFIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA SŁAWOMIR GWIAZDA RYNEK ZABOROWSKI 40
LesznoSKLEPY SPOŻYWCZE S.C. BEATA GWIAZDA, SŁAWOMIR GWIAZDA ŁUŻYCKA - PAWILON
LesznoSKLEPY SPOŻYWCZE S.C. BEATA GWIAZDA, SŁAWOMIR GWIAZDA WĘGIERSKA 15
LewkówBONUS 1 - GIERZ SPÓŁKA JAWNA UL. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH 16
LiskówF.H. "ANNA" S.C. ANNA HAŁADYN, BOGDAN KOZANECKI WACŁAWA BLIZIŃSKIEGO 91B
LubaszPHU ŁUSIEWICZ MICHAŁ MARKET LUBASZ B.CHROBREGO 7B
Lubinia MałaLIVIA SPÓŁKA CYWILNA ARTUR DEREZIŃSKI, MAŁGORZATA DEREZIŃSKA LUBINIA MAŁA 77
LubońP.H.MARIUSZ SROKOWSKI POLNA 42
LubskoP.H.U. "WÓJCICKI" SP.J. POZNAŃSKA 2
LwówekPOMELO KARINA GASZYŃSKA-STENCEL RYNEK 4
ŁazP.H.U. MO-DAR MONIKA MIŃSKA ŁAZ 12
MalanówSKLEP SPOZYWCZO PRZEMYSŁOWY LAMENT ZBIGNIEW POŁUDNIOWA 14
MargoninPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE S.C. MARIA PIECHOCKA, MARIUSZ WIÓRKOWSKI KOŚCIUSZKI 11
MiędzychódDELIKATESY "MAG" POZNAŃSKA 1A
MikstatSKLEP WIELOBRANŻOWY ANIELA KOŁODZIEJ SKRYTA 1
ObrzyckoP.H. "ZEFIR" RYSZARD BRZEŹNIAK RYNEK 4
OdolanówHENRYK ZELLMER FIRMA HANDLOWA ZELLMER OSIEDLE 25-LECIA 27
OlszynaJ&M "BRACIA MAŁKIEWICZ" SPÓŁKA JAWNA PRZEJŚCIE GRANICZNE OLSZYNA
OlszynaQARTEX SPÓŁKA JAWNA MAREK MAŁKIEWICZ, JACEK MAŁKIEWICZ, ARTUR ULANOWSKI, DOROTA KARDASZ TERMINAL PÓŁNOCNY - OLSZYNA
OpalenicaZAKŁADY MIĘSNE "SZAJEK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA RYNEK 3
OpatówekFH "ANNA" BOGDAN KOZANECKI ŚW. JANA 2 C
Ostrów WielkopolskiBONUS 2 -GIERZ I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA GRABOWSKA 232
Ostrów WielkopolskiMIRFEX M I R K ADAMCZAK SPÓŁKA JAWNA ŻWIRKI 15
Ostrów WielkopolskiMIRFEX MINI MARKET IRENA ADAMCZAK, KAROLINA ADAMCZAK, RAFAŁ ADAMCZAK ORZECHOWA 2
Ostrów WielkopolskiMIROSŁAWA LEJA HANDEL KALISKA 25
Ostrów WielkopolskiP.P.H.U. EWA SŁAWOMIR WOJCIESZAK CHŁAPOWSKIEGO 33
Ostrów WielkopolskiPH MINI MAX MAŁGORZATA ROSIŃSKA BARTOSZA 4
PiłaMULTUS PINK KRZYSZTOF ZARBOCK MICKIEWICZA 105
PiłaZAKŁADY MIĘSNE HENRYKA STOKŁOSY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ PROMIENNA 13
PiłaZAKŁADY MIĘSNE HENRYKA STOKŁOSY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ROGOZIŃSKA 2
PleszewF.U.H. "JAWIS" WIESŁAWA MARZYŃSKA MIESZKA I 2 D
PleszewSKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY HURT-DETAL KRYSTYNA WRÓBEL UL. JULIUSZA KOSSAKA 2B
PleszewZ.P.H.U. KRZYSZTOF CICHOŃ GAŁCZYŃSKIEGO 2
PniewyFIRMA HANDLOWA "KRYSTYNA" JANUSZ ZGRAJEK SPACEROWA 14
PniewySKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY PNIEWY ZA TORAMI JOLANTA GAŁCZYK POLNA 1
PoznańERŁAZ RYSZARD ŁAZORCZYK WINIARY 54
PoznańFIRMA HANDLOWO USŁUGOWA ŁUKASZ WOJCIECHOWSKI MOGILEŃSKA 4
PoznańHTM MONIKA MALICKA OS. POD LIPAMI PAWILON 104 D (SKLEP NR 1)
PoznańHTM MONIKA MALICKA (SKLEP NR 2) UL. LESZCZYŃSKA 170 LOK. 14
PoznańKIEKRZ MARKET SP. Z O.O. SP. K. CHOJNICKA 53
PoznańMAŁGOSIA SP. Z O.O. (SKLEP NR 5) UL. FALISTA 4 A
PoznańMAŁGOSIA SP. Z O.O. (SKLEP NR 6) PLAC CYRYLA RATAJSKIEGO 1 A
PoznańMAŁGOSIA SP. Z O.O. ( SKLEP NR 1 ) OS. ŁOKIETKA 1
PoznańMAŁGOSIA SP. Z O.O. ( SKLEP NR 2 ) LIBELTA 6
PoznańMAŁGOSIA SP. Z O.O. ( SKLEP NR 3 ) UL. GŁOGOWSKA 115/117
PoznańMASTA PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE MACIEJ STAŃCZYK MARSZAŁKOWSKA 1
PoznańP.H. MARIUSZ SROKOWSKI AUGUSTA EMILA FIELDORFA 6
PoznańPAWILON HANDLOWY "JAGIEŁŁO" SYLWIA WIELGOSZ SASANKOWA 25
Poznań (Poznań-Nowe Miasto)MAŁGOSIA SP. Z O.O. ( SKLEP NR 7 ) OS. ORŁA BIAŁEGO 44 A
PrzeźmierowoBAJCIK BOGUMIŁA I PAWEŁ WOJCIECHOWSCY SPÓŁKA JAWNA UL. WRZOSOWA 24
PrzytokP.H.U. PRZEMYSŁAW ŻURAŃSKI KOŚCIELNA 4
PudliszkiSKLEP SAMOOBSŁUGOWY "LESAN" ANIELA NOWACKA FABRYCZNA 1
RawiczSKLEP MIĘSNO SPOŻYWCZY PRZY NIEDŹWIEDZIU STEFANIA RADOJEWSKA UL. MARSZ. J. PIŁSUDSKIEGO 1
RogoźnoSKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY TERESA WOJCIECHOWSKA SĄDOWA 2
RusocicePHU PIOTR PAKULSKI RUSOCICE 61 B
RyczywółP.P.H.U. "ABC-PLUS"S.C K&S WOJDANOWICZ KOLEJOWA 11
RzepinSKLEP SPOŻYWCZY "DELICJA" HALINA ŻELAZOWSKA BOLESŁAWA CHROBREGO 31
RzgówBIS RYSTEF SP. Z O.O. PLAC STUCZYŃSKICH 5
SierakówSKLEP SPOŻYWCZO-MASARSKI SUDOŁ ANDRZEJ PL. POWSTAŃCÓW WLKP. 9
SieroszewiceGORYNIAK ANNA HANDEL ARTYKUŁAMI SPOŻYWCZYMI I PRZEMYSŁOWYMI OSTROWSKA 38
SkokiPAWILON HANDLOWY SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY ANDRZEJ JARZEMBOWSKI AKACJOWA 1
SkulskSKLEP WIELOBRANŻOWY "OLA" KONIŃSKA 5
SławoszewSKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY TOMASZ JAZGAR SŁAWOSZEW 36
SławskM & S LACHOWICZ SPÓŁKA JAWNA KONIŃSKA 32
SłubiceFIRMA "KAMA" MIECZYSŁAW FELISZKOWSKI UL. KRÓTKA 7
Smolno WielkiePRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE WIOLETTA FEDOROWICZ-FRANCZUK SMOLNO WIELKIE 10
SobótkaWIKO H.R. ADAMCZAK SPÓŁKA JAWNA SOBÓTKA 86
SolecF.H.U. RUTI IWONA RUTKOWSKA GŁÓWNA 21
StęszewZAKŁADY MIĘSNE "SZAJEK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA POZNAŃSKA 14
StrykowoZAKŁADY MIĘSNE "SZAJEK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA BUKOWSKA 25
StrzałkowoZDZISŁAW KORZENIEWSKI H U R T - D E T A L GÓRNA 11A
SwarzędzHUBERT MALICKI "HTM" OŚ. KOŚCIUSZKOWCÓW 33H
SwarzędzMATEX MAŁGORZATA ZALEWSKA KOWALSKA 15
SzamocinPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE PIOTR GIŻA RYNEK 7
SzamocinPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE-BARBARA GIŻA RYNEK 5
SzamotułyFIRMA HANDLOWA ŁUSIEWICZ JERZY UL. OSTROROGSKA 12 A
SzamotułyFIRMA HANDLOWA USŁUGI, PRODUKCJA ILONA KICAL CHROBREGO 20
SzczaniecPHU JÓZEF WENCEL SZCZANIEC 147
SzczurawiceSKLEP SPOŻYWCZO PRZEMYSŁOWY "BAMAR" BARBARA KWIATKOWSKA SZCZURAWICE 67 A
ŚlesinSKLEP WIELOBRANŻOWY ŁUKASZ KLONOWSKI CZESŁAWA MIŁOSZA 1
ŚremPHU "DOROTES" WALCZAK DOROTA POZNAŃSKA 32
ŚremSKLEP "DELIKATESY"-WOŹNIAK SYLWIA POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH 13
Taczanów DrugiKRZYSZTOF MAJKOWSKI SKLEP SPOŻYWCZO PRZEMYSŁOWY TACZANÓW DRUGI NR 9
ToporówREMA LESZEK MALINOWSKI I RENATA MALINOWSKA SPÓŁKA JAWNA ŚWIERCZEWSKIEGO 23
TrąbczynTOM-DAR PAWEŁ WSTAWSKI TRĄBCZYN 32
TulceFH VERA SP. Z O.O. SIEKIERECKA 24
TuliszkówP.H.U. "BIS RYSTEF" RYSZARD NAWORSKI PL. WOLNOŚCI 16
TuliszkówPAKULSKI PIOTR - PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE WALKI MŁODYCH 9
TurekPHU PIOTR PAKULSKI CHOPINA 57
UciechówCLEVER MICHAŁ WASZAK UL. WIŚNIOWA 3
WągrowiecSKLEP FIRMOWY "MAGDZIARZ" DANUTA MAGDZIARZ ALEJA JANA PAWŁA II 6
WilczynWIELOBRANŻOWE-PRZEDSIĘBIORSTWO-HANDLOWO-USUŁUGOWO-PRODUKCYJNE ZBIGNIEW ADAMCZYK KAROLKOWA
WilkowoPAWILON HANDLOWY MICHAŁ MAMCZYS WILKOWO 34
WolicaAGNIESZKA DUSTER "AGMAR" - SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWO-MONOPOLOWY WOLICA 273
WronkiGERPOL GERARD KOPUT OŚ. SŁOWIAŃSKIE
WronkiLISOWSKI JÓZEF FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA OS. BOREK 11
WygankiSKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY ANNA BIESIADA WYGANKI 5
WyszynaSKLEP SPOŻYWCZO WARZYWNICZY ANNA NOWAKOWSKA TURKOWSKA 4
ZaniemyślFH VERA SP. Z O.O. CZARNECKA 1
Zielona GóraHORODYŃSCY RYSZARD HORODYŃSKI WINNA 1
Zielona GóraPIOTR PERSOWSKI OCHLA-KOŻUCHOWSKA 1
Zielona GóraSKLEP SPOŻYWCZY MARZENA PANKOWSKA UL. OBJAZDOWA 15/17
ŻerkówFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "RUTI" IWONA RUTKOWSKA RYNEK 3
ŻychlinSKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY ILONA KUZNOWICZ UL.PARKOWA 44
ŻydówKUCHARSKI DARIUSZ "DAR - CAR" SZKOLNA 5
ADAMÓWSKLEP SPOŻYWCZO - PRZEMYSŁOWY JAROSŁAW PYCKAKOŒCIUSZKI 27
ADAMÓWSKLEP SPOŻYWCZY JAROSŁAW PYCKAKLEEBERGA 46
ADAMÓWKAGMINNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA W SIENIAWIE SKLEP NR 36KRASNE 319
AleksandriaAG-POL Zbigniew Pudło, Agnieszka Pudło S.C.Gościnna 46
ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE "NOMAX" W.NOWAKOWSKI SP.J. UL.SZKOLNA 8 87-700 ALEKSANDRÓW KUJAWSKISZKOLNA 8
ALEKSANDRÓW KUJAWSKITSA SPÓŁKA Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA UL.ALEJA MARII DANILEWICZ-ZIELIŃSKIEJ 19A 87-700 STAWKISTAWKI 38
ANDRZEJEWO"CENTRUM HANDLOWE" HANNA CYMBALAKUL.RYNEK 5
BABORÓWHURT-DETAL ART.SPOŻ.-PRZEM. A.SZCZEPANIK-W.MUCHA S.C.RYNEK 4
BABORÓWHURT-DETAL BIS ALICJA SZCZEPANIKRYNEK 4
BADKOWODELIKATESY "U SYLWII" SYLWIA SKOWROŃSKA UL.WŁOCŁAWSKA 37B 87-704 BĄDKOWOWŁOCŁAWSKA 37 B
BALCZEWORING DWA SP. Z O.O. BALCZEWO 34A 88-110 BALCZEWOBALCZEWO 34A
BANINODELIKATESY STENCEL MARIA STENCELPSZENNA 112
BARCZEWOARPOL ROGULSKI Spółka JawnaOS. SŁONECZNE 8A
BARTNICZKASKLEP SPOŻYWCZY DELIKATES PLUS SPÓŁA CYWILNA MIROSŁAWA KOWALSKA, ZBIGNIEW MAJERSKI SKL.BARTNICZKABRODNICKA 13
BARTOSZYCEFirma Handlowo-Usługowa "ELITA" Bartoszewski Sp.J.MARKSA 12A
BARTOSZYCEFirma Handlowo-Usługowa "ELITA" Bartoszewski Sp.J.PONIATOWSKIEGO 24
BĘDZINOSKLEP MIKRUS MARIUSZ KWIATKOWSKIBĘDZINO 22A
BIALOBRZEGIGS"SCH" BIALOBRZEGI - SKLEP SAM NR1BIALOBRZEGI 2
BIAŁAPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE " KRAJEWSCY" KATARZYNA KRAJEWSKA,KONRAD KRAJEWSKI S.C.SIECIEŃ 11B
BIAŁASKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY EWA RADASZKIEWICZUMIENINO-ŁUBKI 17
BIAŁY BÓRGS "SCH" BIAŁY BÓRRYNEK 2
BIAŁYSTOKDAN - TER S.C. TERESA WYSZTYGIEL, DANIEL MAZUR - SKLEP NR 5ANDRUKIEWICZA 4
BIAŁYSTOKDETAL PODLASIE SP. Z O.O. - SKLEP NR 1SOKÓLSKA 9
BIAŁYSTOKDETAL PODLASIE SP. Z O.O. - SKLEP NR 2PUŁASKIEGO 117 A
BIAŁYSTOKDETAL PODLASIE SP. Z O.O. - SKLEP NR 5RADZYMIŃSKA 13
BIAŁYSTOKDETAL PODLASIE SP. Z O.O. - SKLEP NR 7BERLINGA 23
BIAŁYSTOKSKLEP "RENATKA"TYSIĄCLECIA P.P. 52/U2
BIAŁYSTOKSKLEP SPOŻYWCZO -PRZEMYSŁOWY ADAM - ABC KRYSTYNA KACZANOWSKACHEŁMOŃSKIEGO 2
BIAŁYSTOKSKLEP SPOŻYWCZY "SĄSIEDZKI" W BIAŁYMSTOKUŻEROMSKIEGO 4
BIELKÓWKOSPH "SAMOPOMOC CHŁOPSKA" KOLBUDYGREGORKIEWICZA 60
BIELSKAXEL K.KAPUŚCIŃSKA,N.KAPUŚCIŃSKA SP.J. UL.DROBIŃSKA 2DROBIŃSKA 2
BIERAWAHANDLOWO PRODUKCYJNA SPÓŁDZIELNIA BIERAWADWORCOWA 2 B
BieruńFirma Handlowa "YARD" S.C. Henryk Kurzeja, Zdzisław KurzejaWęglowa 14
Bieruń NowyFirma Handlowa "YARD" S.C. Henryk Kurzeja, Zdzisław KurzejaGranitowa 16
BIESALSklep Spozywczo-Przemysłowy Irena PuszczałoBIESAL 15h
BISKUPIECWierzchnicki Leon PPHU "WIELEMIX" LUDOWA 36
BISZCZA 94MARKET EUGENIA MUCHABISZCZA 197
BISZTYNEKA.R."M" Hurt-Detal Alina Mroczek PLAC CHOPINA 1
BOBOLICEFIRMA HANDLOWA "LECH" LECH STĘPIEŃFABRYCZNA 1A
BOBOLICEGS SCH BOBOLICEŚWIERCZEWSKIEGO 8
BOBROWNIKIGS LIPNO PLAC WOLNOŚCI BOBROWNIKIPLAC WOLNOŚCI
BODZANÓWKRAMI SPÓŁKA Z O.O. UL.MICKIEWICZA 13,09-470 BODZANÓWMICKIEWICZA 13
BODZANÓWMINI MARKET 2000 HALINA DĄBROWSKA ŚWIERCZEWSKIEGO 19 BODZANÓWK.ŚWIERCZEWSKIEGO 19
BojszowyFirma Handlowa "YARD" S.C. Henryk Kurzeja, Zdzisław KurzejaGaikowa 1
Bolesław"Miks" S.C. Zbigniew Cieślik, Iwona CieślikGłówna 46
BOLESŁAWIECSKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY DANUTA ŻUREK, JÓZEF ŻUREKZYGMUNTA AUGUSTA 11A
BOLSZEWOFIRMA HANDLOWA ALEKSANDRA DREWASZKOLNA 56
BOLSZEWOGRZEŚ SKLEP OGÓLNOSPOŻWCZY GRZEGORZ PIEPERKRASICKIEGO 5
BoronówFirma Produkcyjno- Handlowa "H i J" Joanna MasońWojska Polskiego 1
BOŻEPOLE WIELKIESKLEP OGÓLNOSPOŻYWCZY G. MERINGOSIEDLOWA 2
BOŻEWOZAKŁADY MIĘSNE CZACHOROWSKI TOMASZ ANDRZEJ CZACHOROWSKI BOŻEWO 74BOŻEWO 74
BRANIEWOCENT CO B. CHRZANOWSKI I SPÓŁKA SPÓŁKA JAWNAKOŚCIUSZKI 52-54
BROCHÓWSŁAWEK S.K.R. PACIORKOWSCY SP.J. BROCHÓW 122  05-088 BROCHÓWBROCHÓW 122
BRODNICAAL WAJDA LUCYNA BRODNICA MATEJKI 14MATEJKI 14
BRODNICAFIRMA HANDLOWO USŁUGOWA MARTA 1 ANDRZEJ TOMASZEWSKI CICHA BRODNICACICHA
BRODNICAMARTA 2 TOMASZEWSKA WIESŁAWA KOLEJOWA 3 BRODNICA FIRMA HANDLOWAKOLEJOWA 3
BROKP. W. "KAMAR" MARIA JOLANTA KACPRZYCKADĄBROWSKIEGO 11A
BROŻECDONHOF SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAREYMONTA 34
BRUDZEŃ DUŻYKACPER JANUSZ KOSOWSKI BRUDZEŃ DUŻY 143 CENTRUM HANDLOWEBRUDZEŃ DUŻY 134
BRUSYPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE "NOMAX" W.NOWAKOWSKI SP.J. UL.CHEŁMOWSKIEGO 7 89-632 BRUSYCHEŁMOWSKIEGO 7
BRZEŚĆ KUJAWSKI"PARTNER" SP. Z O.O. MARKET 20PL. ŁOKIETKA 18
BRZEŚĆ KUJAWSKIPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE "NOMAX" W.NOWAKOWSKI SP.J. UL.REYMONTA 12 87-880 BRZEŚĆ KUJAWSKIREYMONTA 12
Brzeziny KoloniaFirma Handlowa "ANSED" Anna SosnaTopolowa 20
BRZEŹNICASKLEP SPOŻ-PRZEM. Ł.A. ŻUREK SP. J.DĘBICKA 38
BRZEŻNOFIRMA OGÓLNOBUDOWLANA MIR-BUD MIROSŁAW BARTOSIEWICZBRZEŻNO 49
BRZOSTEKFIRMA HANDLOWA BARBARA SERWATKA - SKLEP BRZOSTEKSZKOTNIA 16
BRZOZÓW STARYSKLEP SPOŻYWCZO - PRZEMYSŁOWY BOŻENA KRAKOWIANWSZELIWY 1A
BRZOZÓW STARY 53 AABP PAPIEROWSKI SPÓŁKA JAWNABRZOZÓW STARY 53A
BRZÓZA STADNICKAGMINNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA W ŻOŁYNIBRZÓZA STADNICKA 127
BULKOWOMARTA MAŁGORZATA KĘPKA PŁOCKA 6 BULKOWO SKLEP WIELOBRANŻOWYBULKOWO
BURGRABICES.H.U. "ROLNIK" GŁUCHOŁAZY BURGRABICE SKLEP NR 9BURGRABICE 37
BURZECSKLEP SPORZYWCZO-PRZEMYSŁOWY JAROSŁAW PYCKABURZEC 94
BYDGOSZCZP.H.U. PAWEŁ BUDZIAK UL.POŁCZYŃSKA 3 85-085 BYDGOSZCZPOŁCZYŃSKA 3
BYSTRZYCA KŁODZKAPIASMAR ZBIGNIEW I RYSZARD WIĘCŁAWEK SPÓŁKA JAWNAMARII KONOPNICKIEJ 4
BYSTRZYCA KŁODZKAPPHU ERBUT RYSZARD WÓJTOWICZSTEFANA OKRZEI 11-13
BYSTRZYCA OŁAWSKAFOTO-HIGIENA A.H.U.KOŚCIUSZKI 69
Bytom"TOMI" S.C. Maria Semków, Sławomir Semków Wyzwolenia 125B
Bytom"TOMI" S.C. Maria Semków, Sławomir Semków Mazurska 3
BytomBeata KołodziejskaChorzowska 57a
BytomF.H.U. ASTON Edward Makolądra, Anna Makolądra S.C.Łużycka 12
BytomFirma Handlowo-Usługowa Dariusz KołodziejskiChorzowska 18a
BytomSklep KAROLINA Maria SemkówNowakowskiego 13
CEKCYNSKLEP MIESNO-WEDLINIARSKI I OGOLNOSPOZYWCZE ANDRZEJ CYBULSKICEKCYN
CEWICEFIRMA HANDLOWA MAGDALENA MASZOTAWITOSA 42
CHEŁMNOPPUH ZDZISŁAW MILANOWSKIBRZOZOWA 113
CHMIELNOHANNA GRZENIAGRYFA POMORSKIEGO 71
CHOCEŃMITARJO MIROSŁAW WOJTCZAK ŚWIERCZEWSKIEGO 38 CHOCEŃŚWIERCZEWSKIEGO 38
CHOCEŃPARTNER MARKET 15 CHOCEŃ SIKORSKIEGO 13SIKORSKIEGO 13
CHOCEŃSKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY BALCEROWSKA KAMILA ŚMIŁOWICE 17 87-850 CHOCEŃŚMIŁOWICE 17
CHODECZAMI KAZIMIERZ POWIETRZYŃSKI WARNEŃCZYKA 3 CHODECZ FHUWARNEŃCZYKA 3
CHODECZBIS JAROSŁAW WOŹNIAK- MAREK MODRZEJEWSKI PLAC KOŚCIUSZKI 21 CHODECZ FH SP.JPLAC KOŚCIUSZKI 21
CHODÓWHURTPOL ELŻBIETA WASILEWSKA CHODÓW PPUH SKLEP SPOŻYWCZO PRZEMYSŁOWYCHODÓW 5/18
CHOJNICEZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY "MANHATTAN" KAZIMIERZ I GODOLEWA SIKORSCY SPÓŁKA JAWNAWARSZAWSKA 20
Chorzów Hurt-Detal-Eksport-Import Wojciech ChyłkaGałeczki 40 lok.5
Chorzów Sklep Spożywczo-Przemysłowy Krzysztof PiskorzSt.Batorego 64
CHOSZCZNOPOLMARKT SPÓŁKA ZO.O MARCIN GÓRSKISTARGARDZKA 36
CHROSTKOWOCENTRUM HANDLOWE "KACPER"JANUSZ KOSOWSKI SKL.CHROSTKOWOCHROSTKOWO 32
CIECHANÓWWPHW REUTTA 5 CIECHANÓWREUTTA 5
CIECHOCINSKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY DOŁKOWSKI MACIEJ,CIECHOCIN 155, 87-408 CIECHOCINCIECHOCIN 155
CIEKSYNPILIŃSKI JERZY PIŁSUDSKIEGO 51 CIEKSYN SKLEP SPOŻYWCZO PRZEMYSŁOWYPIŁSUDSKIEGO 51
CIESZYNOSKLEP SEZAM 2 BARBARA JANOWSKACIESZYNO 28A
CISEKJANUSZ ROJEK PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE "MŁYN-POL"WIEJSKA 24
CZARNAFIRMA HANDLOWA KASIA SP.J. G.MIJAL, Ł.BUGAJKONARSKIEGO 50A
CZARNASKLEP SPOŻYWCZO- PRZEMYSŁOWY SMAKOSZ 2CZARNA 263
CZARNASKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY DANUTA ORLOŁJAŹWINY 71A
CzeladźF.H.U. "MAWI" Monika Jęcek-Forma35-Lecia PRL 1 A
CZERNIKOWOPARTNER MARKET 25 UL.SŁOWACKIEGO 33 87-640 CZERNIKOWOSŁOWACKIEGO 33
CZERSKSKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY MARIA PACEKKOŚCIUSZKI 45
CZERWIŃSKWIŚNIEWSKA EWA JAGIEŁŁY 11 CZERWIŃSK SKLEP SPOŻYWCZO PRZEMYSŁOWYJAGIEŁŁY 11
Częstochowa"BOOM % TRADE" S.C. Warszawska 1
Częstochowa"Dziesiątka" Grzegorz Kielanal. Aleja Niepodległości 27
CzęstochowaBoom % Trade Paweł PurgalLimanowskiego 51/53
CzęstochowaBoom % Trade Paweł PurgalSempołowskiej 1
CzęstochowaBoom % Trade Paweł PurgalTetmajera 39
CzęstochowaDelikatesy "10" S.C. Grzegorz Kielan, Kazimierz KielanOrlik-Ruckemanna 24
CzęstochowaDelikatesy "10" S.C. Grzegorz Kielan, Kazimierz KielanLipowa 46
CzęstochowaE-Commerce Partners sp. z o.o.Krakowska 61
CzęstochowaFirma Handlowa "METRO" Lidia StasiewiczŚw. Brata Alberta 69A
CzęstochowaORLAND Cezary OrleańskiZapolskiej 9
CzęstochowaP.P.H.U. "GÓRSKI" Andrzej GórskiGrota Roweckiego 12
CzęstochowaPHU "JOANNA" Krzysztof StasiewiczSolskiego 34/36
CzęstochowaPrzedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Joanna TomczykKutrzeby 32
CzęstochowaSEWENS Iwona KożuchOssowskiego 12/14
CzęstochowaSklep Wielobranżowy S.C. Jacek Pindych, Jadwiga PindychSkrzyneckiego 16/18
CzęstochowaZakład Handlowo-Usługowy Renata BociągaSejmowa 26
CzęstochowaZakład Piekarniczo Cukierniczy Artur Kryk Św. Barbary 82
CZŁUCHÓWAURELIUSZ GRZESIAK SKLEP OGÓLNOSPOŻYWCZY CENTRUMSOBIESKIEGO 5A
CZUDECSKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWYUL.STRUMYKOWA 3
CZYŻEWP.H.U. "ESAM" ANASTAZJA HANNA SIENICKANURSKA 9
CzyżówkaSklep APOLLO Renata Jankowska i Janusz Jankowski Spółka JawnaDługa 17
DĄBROWA BIAŁOSTOCKA"DEBIUT" S.C.GEN. NIKODEMA SULIKA 4A
DĄBROWA BISKUPIASKLEP WIELOBRANŻOWY MAGDALENA DRELISZAK WONORZE 33 88-133 DĄBROWA BISKUPIAWONORZE 33
DĄBROWA CHEŁMIŃSKAP.W.ANNA KUBAS-FAŁCZYK BYDGOSKA 50 86-070 DĄBROWA CHEŁMIŃKSABYDGOSKA 50
Dąbrowa Górnicza"SALUT 1" Sklep Spożywczy Stanisław MurdzaBema 8
Dąbrowa GórniczaFIRMA "ROMAR" ROGUSZ MAREKGłówna 91
Dąbrowa GórniczaFirma Handlowa "SAVEX" Genowefa, Jan Sarwa i WspólnicyArmii Krajowej 7 C
Dąbrowa GórniczaMarket "M&M" S.C. Hurt-Detal Marta Guzy, Monika DybekŁazy Błędowskie
Dąbrowa ZielonaSklep Ogólnospożywczy i Art. Przemysłowe Renata GórskaPl. Kościuszki 39
DĄBRÓWNOABC PLUS Korona ZofiaKOŚCIUSZKI 10
DEBICAFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "MINI MARKET" DANUTA SZYMASZEK-MICHALSKAFABRYCZNA 1
DESZCZNOPHU MONIKA DOMŻAŁ PIOTR DOMŻAŁ S.C.MASZEWSKA 2
DĘBICAAWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAŚWIĘTOSŁAWA 238
DębicaBIBI Anita KoziaraŚWIĘTOSŁAWA238
DĘBICAFIRMA HANDLOWA "OWOC" - J. ŻMUDA -SKLEP GLOWACZOWAGŁOWACZOWA
DĘBICAFIRMA HANDLOWA JÓZEF GLIWAKRAKOWSKA 34
DĘBICAFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA MINI MARKET DANUTA SZYMASZEK-MICHALSKAPANA TADEUSZA 12
DĘBICAMINI MARKET S.C. STANISŁAW WRÓBEL S-KARZESZOWSKA 77A
DĘBICASKLEP KALINKA MARIUSZ KOZIARAOFIAR KATYNIA 4
DębicaSklep Kalinka Mariusz KoziaraKRAKOWSKA 75
DĘBNICA KASZUBSKADAGLEZJA 1 ANNA KOWALSKAZJEDNOCZENIA 29 A
DĘBOŁĘKAFUGAZI OLESIŃSKI PRZEMYSŁAWDĘBOŁĘKA 34
DOBINOPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "ŁUCJA" ŁUCJA KACZMAREKDOBINO 1
DOBRA SZCZECIŃSKAPHU IMPULS BERNADETTA GOMUŁKA SKLEP SPOŻYWCZY "ALF"SZCZECIŃSKA 18
DOBREANGAMA-ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRADZIEJOWSKA 7
DOBRE MIASTOF.H.U. "Balbinka" Robert GzikŁUŻYCKA 55A
DOBRZANYDIS WOJCIECH DZIWIŃSKISTASZICA 30-48/6
DOBRZANYSKLEP WIELOBRANŻOWY "EL-DIS" S.C. ZOFIA I STANISŁAW DZIWIŃSCYMICKIEWICZA 22
DOBRZEJEWICEROMA MAZEK SP. J.,87-123 DOBRZEJEWICE 62CDOBRZEJEWICE 62C
DOBRZEŃ WIELKIHANI SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWAREYMONTA 13
DOBRZYŃ NAD WISŁĄ"PARTNER" SP.Z O.O. MARKET 19STODÓLNA 16
DOLISTOWO NOWE"PEGAZ" SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY MAŁGORZATA ŁUSZCZDOLISTOWO NOWE 73
DROBINKEMOR WIŚNIEWSKI ROMAN SIEPECKA 15 DROBIN SKLEP WIELOBRANŻOWYSIERPECKA 15
DROGOSZEWO"DELIKATESY" ELŻBIETA MARIA PAWELCZYKSZKOLNA 2
DRZYCIMGMINNA SPÓŁDZIELNIA SCH DRZYCIMDWORCOWA 6
DubieckoDE PM Sp. z o.o.PRZEDMIEŚCIE DUBIECKIE 17A
DUSZNIKI ZDRÓJDELIKATESY P&J SPÓŁKA CYWILNA PIOTR SATŁAWA I JACEK DZIUŁKAKAROLA ŚWIERCZEWSKIEGO 7
DYGOWOFHU A.B.LESZKIEWICZ S.C.KOLEJOWA 2
DYNÓWGMINNA SPÓŁDZIELNIA SCH DYNÓWKAZIMIERZA WIELKIEGO 4
DYNÓWGMINNA SPÓŁDZIELNIA SCH DYNÓW SKLEP ŁUBNOŁUBNO 304
DZIERGOWICEHANDLOWO PRODUKCYJNA SPÓŁDZIELNIA BIERAWADWORCOWA 5
DZIERZGOŃDAWID PRAJWOWSKI FIRMA "DAKOR"ODRODZENIA 8
DZIERZGOŃDAWID PRAJWOWSKI FIRMA "DAKOR"ZAWADZKIEGO 5
DZIERŻÓW K/ DESZCZNAEUGENIUSZ GRZELAK SKLEP SPOŻYWCZYDZIERŻÓW 21
DŹWIERZUTYSklep Mazurek Express Sawicka Sp.J.PASYMSKA 3
ELBLĄGPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE M I B - MOTŁOCH, BOLESKI - SPÓŁKA JAWNALOTNICZA 26
FABIANKIPARTNER MARKET 08 WŁOCŁAWSKA 44 SZPETAL GÓRNY FABIANKISZPETAL GÓRNY, WŁOCŁAWSKA 44
FABIANKISZYCHULSKA BEATA SZPETAL GÓRNY 17A WŁOCŁAWSKA 89 FABIANKI SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWYSZPETAL GÓRNY, WŁOCŁAWSKA 89
FIJEWOP.P.H. "BOCHENEK" Jan JakubowskiFIJEWO 61A
GĄSOCINKRZEMIŃSKA BEATA STRAŻACKA 19 GĄSOCIN SKLEP OGÓLNOSPOŻYWCZYSTRAŻACKA 19
GDAŃSKDALPINO ANNA LIPNICKA, MONIKA DMOCH S. C.KRZYWOUSTEGO 25
GDAŃSKDELIKATESY MINI S.C. IWONA NOWAKOWSKA I PIOTR BEKISZPIOTRKOWSKA 9 G
GDAŃSKEMMA II SP. Z O. O.CIESZYŃSKIEGO 38/4
GDAŃSKGRZEGORZ KWASIBORSKIAL. GRUNWALDZKA 24
GDAŃSKGRZEGORZ KWASIBORSKIADAMA MICKIEWICZA 37/39
GDAŃSKHURTOWNIA ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH "KOYDO" KRZYSZTOF OJDOWSKI - DELIKATESYSIENNICKA 26
GDAŃSKLEJDIS A. SZABLEWSKA, N. KUJAWA S.C.SZPAKI 1
GDAŃSKLEJDIS MACIEJ SZABLEWSKI, WIKTOR KUJAWA S.C.ŁOWICKA 16
GDAŃSKP.H. ANIA S.C.AL. JANA PAWŁA II 23
GDAŃSKPH ZASPA GRAŻYNA LELO SP. J.DYWIZJONU 303 25
GDAŃSKPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE POD WIERZBAMI MAŁGORZATA RYPIŃSKASZYPRÓW 1
GDAŃSKSKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY "MARIOL" SPÓŁKA JAWNA MARIA ROMPCA I JOLANTA FELCHNERBARNIEWICKA 107
GDAŃSKSŁAWOMIR WIŚNIAK "ASTRA"PIOTRA NORBLINA 23
GDYNIADELIKATESY "ANNA" ANNA BIGOTTPŁK. DĄBKA 232
GDYNIAFRUITEX JERZY PETTKOWSKI, SKLEP "ANAR"ŹRÓDŁO MARII 19 L
GDYNIALIMARKO MIKULSKI SPÓŁKA JAWNAKOPERNIKA 15 A
GDYNIAMARCIN MARCIN TALAŚKAŚLĄSKA 22-26
GĘBICEVIKPOL PAULINA BONKKASZTANOWA 19
GidlePPHU "ORION" Adam KrólikPławno, Plac Wolności 6
GLINOJECKAZ WERNICKI ZBIGNIEW TARGOWA 3 GLINOJECK FIRMA HANDLOWATARGOWA 3
GŁOGÓWSKLEP SPOŻYWCZY "LIDER" SPÓŁKA CYWILNA - TERESA I ZENON POŹNIAKJAGIELLOŃSKA 20
GŁOGÓWEKBEATA ADAMÓW FIRMA HANDLOWA "BEATA"ZWYCIĘSTWA 66
GŁOGÓWEKSKLEP SPOŻYWCZY MARIUSZ FERCRYNEK 13
GŁUBCZYCEP.H. AGNIESZKA MELNAROWICZMARII KONOPNICKIEJ 19
GŁUBCZYCEP.H. ROBERT MELNAROWICZMONIUSZKI 25
GŁUBCZYCEP.H. STANISŁAW MELNAROWICZOSIEDLE KONSTYTUCJI 3 MAJA 50A
GŁUCHOŁAZYOSKAR SKLEP OGÓLNOSPOŻYWCZY JOANNA ŁUKASZCZYKKOŚCIUSZKI 25
GŁUCHOŁAZYWISMAR MAREK SZCZERSKIWIENIAWSKIEGO 3
GNIEWKOWOŁUKOJĆ WIESŁAW DWORCOWA 4 GNIEWKOWO SKLEP SPOŻYWCZO - PRZEMYSŁOWYDWORCOWA 4
GNIEWKOWOR-S SPÓŁKA Z.O.O.WIERZCHOSŁAWICE 21
GNIEWKÓWIECSKLEP SPOŻYWCZY ARKADIUSZ RINGGNIEWKÓWIEC
GNOJNICAFIRMA HANDOWA "KASIA" GRAŻYNA MIJAŁ, ŁUCJA BUGAJ SPÓŁKA JAWNAGNOJNICA
GOLCZEWOBOŻENA DUDA SKLEP SPOŻYWCZYPAPIEŻA JANA PAWŁA II 8
GOLENICEANTOM TOMASZ ANTCZAKGOLENICE 32 A
GOLENICEANTOM TOMASZ ANTCZAKGOLENICE 124
GOLESZYNCHOLEWIŃSKA GRAŻYNA GOLESZYN SIERPC SKLEP SPOŻYWCZO PRZEMYSŁWYGOLESZYN
GOŁOTCZYZNANIESŁUCHOWSKI RYSZARD CIECHANOWSKA 14 GOŁOTCZYZNA SKLEP ROLNO SPOŻYWCZYCIECHANOWSKA 11
GONIĄDZDETAL PODLASIE SP. Z O.O. - SKLEP NR 4SZPITALNA 3
GORĘCZYNOEM-WIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKASZTELAŃSKA 51
Gorzów Śląski"DEWEX" Wicher MariuszWojska Polskiego 25
GORZÓW WIELKOPOLSKIPRZEDSIEBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE MONIKA DOMŻAŁCHROBREGO 20-20A
GORZÓW WLKP.KAPRYS KRYSTYNA POSTEMSKAGEN.GROTA ROWECKIEGO 19
GORZÓW WLKP.MONA MONIKA GORDZIEJEWSKAKOSTRZYŃSKA 57 A
GORZÓW WLKP.MONA MONIKA GORDZIEJEWSKAJULIANA TUWIMA 12 AB
GORZÓW WLKP.PHU SŁONECZKO S.C. DOROTA BRZEZIAŃSKA ZUZANNA BRZEZIAŃSKASŁONECZNA 3
GOSTOMIAFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA MAJER HENRYK, MAJER CELINA, TURAJ KATARZYNA SPÓŁKA CYWILNAGOSTOMIA 17A
GOSTYNINDUBIMEX ZYGMUNT DUBIELAK GOSTYNIN FLORIAŃSKA 16 ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSAFLORIAŃSKA 16
GOSTYNINKALWASIŃSKI SŁAWOMIR BIERZEWICKA 15 GOSTYNIN SKLEP SPOŻYWCZYBIERZEWICKA 15
GOSTYNINMAJEWSKI SŁAWOMIR B. PRUSA 11 GOSTYNIN MINI MARKETBOLESŁAWA PRUSA 11
GOSTYNINU STEFANIAKÓW TERESA STEFANIAK KUTNOWSKA 39 GOSTYNIN SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWYKUTNOWSKA 39
GOSTYŃMICHAŁ ŻOŁĄDEK PPHU OLMAX POLSKAPOWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH 31
GOSTYŃ SZCZECIŃSKIHIT STASIAK HENRYKAGOSTYŃ SZCZECIŃSKI 86
GOŚCIĘCINFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA MALECKOZIELSKA 13
GOWIDLINOFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "KASIA" KATARZYNA KORDAKARTUSKA 34
GOZDOWODUET SP. Z O. O.PŁOCKA 26
GOZDOWOKACZMARCZYK DARIUSZ GOZDOWO PŁOCKA 6 LELICELELICE, PŁOCKA 6
GOZDOWOPARTNER MARKET 16 GOZDOWO PŁOCKA 12PŁOCKA 12
GÓRKIFIRMA HANDLOWA LEWICKI DAMIAN LEWICKIGÓRKI 83
GÓRNICAFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA URSZULA CIACHGÓRNICA 27
GÓROWO IŁAWECKIEP.P.H.U. "MALUCHNIK" Marek MaluchnikPLAC RATUSZOWY 13/2
GÓRZNOJANIR ARONOWSKI JAN GÓRZNO RYNEK 23 FIRMA HANDLOWARYNEK 23
GRABIANÓWGS SIEDLCE SKLEP NR 7WRZOSOWA 117
GRABINYHANDEL I USŁUGI MARCIN KRAWCZYKGRABINY 63B
GRALEWOBALCERZAK DANUTA GRALEWO SKLEP SPOŻYWCZO PRZEMYSŁOWYGRALEWO
GRODZIECMACIEJ KWIRYNG SKLEP "MARKENS"UL. GŁÓWNA 13
GRUCZNOGS ŚWIECIE SKLEP NR 11 GRUCZNOWOJSKA POLSKIEGO 18
GRYFINOAS NINA DĄBROWSKA,MACIEJ PIEC SPÓŁKA JAWNAPIASTÓW 14 A
GRZĘSKAGMINNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA PRZEWORSKGRZĘSKA 520
HAJNÓWKAP.H.U. "MINT" SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWYBIELSKA 52
HARTAGMINNA SPÓŁDZIELNIA "SCH"HARTA 145
HerbySklep Ogólnospożywczy "U Andrzeja i Doroty" Andrzej NowakLubliniecka 41
HERMANOWICESKLEP SPOŻYWCZO PRZEMYSŁOWY JERZY SIUTAHERMANOWICE 35A
HOŁUBLAGS SIEDLCE - SKLEP NR 10SIEDLECKA 4
HYŻNEFIRMA HANDLOWO USLUGOWA- JAN MAJCHROWSKIHYŻNE 18
IŁAWAARO Sp. z o.o.GEN WŁ. ANDERSA 11
IŁAWAGminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska"ZĄBROWO 39A
INOWROCŁAWP.H.U."JAŚ"ŚWITEK ANDRZEJŚWIĘTEGO DUCHA 29
INOWROCŁAWRING DWA SP. Z O.O.,UL.KRZYMIŃSKIEGO 16,88-100 INOWROCŁAWKRZYMIŃSKIEGO 16
IŃSKOMARGULA ARKADIUSZ SKLEP SPOŻYWCZYBOH. WARSZAWY 2
IŃSKOPOLMARKT SPÓŁKA ZO.O. MARCIN GÓRSKIBOHATERÓW WARSZAWY 33
IWONICZ ZDRÓJP.P.U.H. "ZOSTAŃ" STANISLAW JASLOWSKILUBATOWA 288 B
IZBICKOSEBASTIAN MIENTUS PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO- USŁUGOWE "MARTYNA"POLNA 18
JABŁONOWO POMORSKIEFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "DAWID"JOLANTA MOŁOŃGŁÓWNA 5
JABŁOŃ KOŒCIELNAPHU MOCZYDŁOWSCY MIRENA MOCZYDŁOWSKAKOLEJOWA 12A
JAKSICEFIRMA HANDLOWA ARKADIUSZ RINGDWORCOWA 17
JANOWIEC KOŚCIELNYGminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska"JANOWIEC KOŚCIELNY 64
JANOWOGminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska"PLAC KOŚCIUSZKI 35
JANÓWCENTRUM HIPOKRATES SP. Z O.O.PARKOWA 9A
JanówMARKET "GÓRSKI" Janina KiszkoŻarecka 34
JANTARSKLEP SPOŻYWCZY "OLA" JAKUB SZŁAPKAMORSKA 4
JASTARNIASKLEP SPOZYWCZO-PRZEMYSŁOWY "U GROSZKA" S.C. KAROLINA GROSZ, ANNA GODLEWSKAMICKIEWICZA 122
JASTROWIEKOZŁOWSKI ZBIGNIEWKIENIEWICZA 5
JASTRZĘBIA GÓRASKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY ANNA POTRYKUSTUPADŁY, UL PUCKA 29A
JAŚŒWIŁYSKLEP SPOŻYWCZO - PRZEMYSŁOWY STANISŁAW KAWAŁKOJAŒŚWIŁY 17A
JAWORPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "DUDKI" WIOLETA DUDKOWSKAJASNA 3
JAWORZNOFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA VENUS PRRZYBYLSCY SPÓŁKA JAWNAJAWORZNO 71 A
Jaworzno"CEZAN 3" Anna ZielińskaOlszewskiego 2A
Jaworzno"CEZAN" A. Zielińska, C. Zieliński Spółka JawnaGranitowa 5
Jaworzno"NOMIR" Marek NOWAKOWSKISucharskiego 11
JaworznoP.H.U "ALFA" Warzecha WaldemarCiężkowicka 64
JEDLICZEFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "ALFA" S.C. W.M.D. GAŁUSZKA, M.WARCHAŁOWSKAUL. TOKARSKICH 30
JEDNOROŻECSKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY JANUSZ GŁĄBOWSKIPOLNA 1
JEDWABNOS.C. KRAM B.Buk, W.Nideraus1 MAJA 67A
JELENIA GÓRAWIELOBRANŻOWY PAWILON HANDLOWY DAWID WAŻNYDZIWISZÓW 48
KADZIDŁOSKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY ALFA QUEST ANNA KOZŁOWSKAKOŒCIUSZKI 8
KaletySklep Przemysłowo- Spożywczy Joanna Olek 1-Go Maja 14
KaletySklep Spożywczy DELIKATESY Jacek Olek1-Go Maja Nr 5g
KALISKAPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE MARIA LANGOWSKADŁUGA 28
KALISZ POMORSKIBAJAN JAN MATEUSZCZYKDWORCOWA 17
KALISZ POMORSKISTOP Market DOROTA LEWANDOWSKA, KRYSTYNA BŁĄD SPÓŁKA JAWNAWOLNOŚCI 37/1-2
KAŁKÓWFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "WAWA"KAŁKÓW 71A
KAMIENICA KRÓLEWSKAF.H.U. MARCIN CHOSZCZKRÓLEWSKA 16
Kamienica PolskaF.H. SELLTER Sebastian ŚciebiorMarii Konopnickiej 215 a
KAMIENNA GÓRAPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "ANDAR" GRAŻYNA REGNERSZAROCIN 25
KAMIENNIKPRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE "SZABAT" SP. Z O.O.KOŚCIUSZKI 12
KAMIEŃ KRAJEŃSKIPRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANZOWE "AREK" ARKADIUSZ CIAK UL. GŁÓWNA 17, 89-430 KAMIEŃ KRAJEŃSKIGŁÓWNA 17
KAMIEŃ POMORSKIJANKOWSKI RYSZARD SKLEP SPOŻYWCZYSTRZELECKA 12 F
KamieńskGminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w KodrębieMarii Konopnickiej 2
KARLIKOWOP.H.U. "JAGODA" JADWIGA RZEPAPOLNA 6
KARNICEMAŚLIJ IRENA SKLEP SPOŻYWCZY11-GO MARCA 3
Karniowice, PsarySklep Spożywczo-Przemysłowy Lucyna DudaOstra Góra 18
KARPACZDELIKATESY JANINA DĄBROWSKAKONSTYTUCJI 3 MAJA 29
KARSIBÓRFUGAZI OLESIŃSKI PRZEMYSŁAWKARSIBÓR 63 A
KARSIBÓRSYLWIA SZCZEPANIAK SKLEP WIELOBRANŻOWYKARSIBÓR 21
KARSINGMINNA SPÓŁDZIELNIA "SAMOPOMOC CHŁOPSKA"DŁUGA 141
KatowiceABC KNABEL SPÓŁKA JAWNAMościckiego 6
KatowiceABC KNABEL SPÓŁKA JAWNAMościckiego 6
KatowiceDelikatesy "Pod Zegarem" Katarzyna Goj, Beata Suchanek S.C.pl. Jana Kasprowicza 4 lok. 2U
KatowiceFirma Handlowa Piotr KoziołekWincentego Pola 14/2
KatowiceFirma Handlowo - Usługowa s.c. Piotr Koziołek i Tomasz KoziołekŻurawia 14
KatowiceFirma METRO S.C. RYPEL Mariusz, RYPEL WiesławaAdama 1B
KatowiceHERMES Knabel Spółka JawnaZadole 24-26
KatowiceHORYZONTY Sp. z o.o.Plac Oddziałów Młodzieży Powstańczej 1
KatowiceKARO Krzysztof DUBIELTysiąclecia 1
KatowiceP.H.U. "EDEN" Franciszka KujdaJózefowska 34
KatowiceP.H.U. "KACPER" Monika PszonkaWojciecha 51 A
KatowicePrzedsiębiorstwo Wielobranżowe "ACTIVE" S.C. Magdalena Krybus, Adrian WołoszStefana Batorego 10
KatowicePrzedsiębiorstwo Wielobranżowe "ACTIVE" S.C. Magdalena Krybus, Adrian WołoszLigocka 92
KatowicePrzedsiębiorstwo Wielobranżowe "ACTIVE" S.C. Magdalena Krybus, Adrian WołoszRaciborska 11
KatowicePrzedsiębiorstwo Wielobranżowe "ACTIVE" S.C. Magdalena Krybus, Adrian WołoszRybnicka 11
KatowicePrzedsiębiorstwo Wielobranżowe "ACTIVE" S.C. Magdalena Krybus, Adrian WołoszŻwirki i Wigury 23
KatowiceSklep Wielobranżowy Katarzyna Goj, Beata Suchanek S.C. Samsonowicza 25
KĘPNOMARO S.C. MAREK SKĄPSKI, ALEKSADRA SOGASŁONECZNA 15
KIEŁPINOMANGO SP. Z O. O.DŁUGA 38A
KIKÓŁPARTNER MARKET 04 TORUŃSKA 14A KIKÓŁTORUŃSKA 14A
KLUCZBORKMPM MONIKA MAZURBRONIEWSKIEGO 12
KłobuckSklep "U JÓZEFA" Anna KrejOrzeszkowej 5
KŁODZKODELIKATESYP&J SPÓŁKA CYWILNA PIOTR SATŁAWA I JACEK DZIUŁKATETMAJERA 4A
KŁÓTNOSKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY KŁÓTNO 89 87-821 BARUCHOWOKŁÓTNO 89
KŁÓTNOSKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY KŁÓTNO 89 87-821 BARUCHOWOKŁÓTNO 89
KNYSZYNP.P.H.U."AS" SP. Z O.O. SKLEP NR 10TYKOCKA 6
KOBYLANKA" SKLEP 5 PLUS" SEBASTIAN CHAJOWSKISZKOLNA 5 A
KOLBUDYSPH "SAMOPOMOC CHŁOPSKA" KOLBUDY - PAWILON NR1DWORCOWA 1
KOLNOWierzchnicki Leon PPHU "WIELEMIX" BĘSIA 35
KOLNOWierzchnicki Leon PPHU "WIELEMIX" KOLNO 16B
KonopiskaSklep Wielobranżówy "GAMEX" Andrzej ŚciebiorOpolska 1
KonopnicaFirma Handlowa "MARCZAK" Zbigniew MarczakSzkolna 9a
KORONOWOGMINNA SPÓŁDZIELNIA "SAMOPOMOC CHŁOPSKA" W KORONOWIESZOSA KOTOMIERSKA 46
KORONOWOGMINNA SPÓŁDZIELNIA "SAMOPOMOC CHŁOPSKA",SAMOCIĄŻEK 24,86-010 KORONOWOSAMOCIĄŻEK
KORONOWOGMINNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA SKLEP STOPKASTOPKA 22
KORSZEHandel Artykułami Spożywczo-Przemysłowymi Marzanna KojroWOJSKA POLSKIEGO 6
KORZENIÓWFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWO-PRODUKCYJNA "HERKULES" JACEK LADAKORZENIÓW 72
KOSTRZYN NAD ODRĄSKLEP SPOŻ-PRZEM "SIÓDEMKA" S.C.OSIEDLE LEŚNE 5/3
KoszęcinJJD S.C. Joanna Jacek Dominik OLEKWiosenna 8
KOTUŃ"LIDER MARKET" SYLWESTER DRABAREKSIEDLECKA 60
KOWALPARTNER MARKET 09 MATEJKI 13 KOWALMATEJKI 13
KOWALEWO POM.PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "ELMID" MARCIN MIDURA,WIELKIE RYCHNOWO 42,87-410 KOWALEWO POM.WIELKIE RYCHNOWO 42
KÓRNICAPRZEDSIĘBIORSTOW HANDLOWO-USŁUGOWE MAJERGŁÓWNA 1
KRAPKOWICEMAX PLUS M.KULIKOWSKI SPÓŁKA JAWNADRZYMAŁY 1
KRASIEJÓWSKLEPY KES SPOLKA CYWILNASPÓRACKA 17
KRASNOSIELCMARKET ABC ANNA KRZYŻEWSKARYNEK 7
KRASNOSIELCSKLEP WIELOBRANŻOWY USŁUGI TRANSPORTOWE TADEUSZ KRYSZKNOWY SIELC 26A
KRASNOSIELCSKLEP WIELOBRANŻOWY WIESŁAWA SZCZEŚNIAKAMELIN 8
KROKOWASKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY ANDRZEJ PIPKAMINKOWICE, UL. DŁUGA 1
KROSNOWICESKLEP WIELOBRANŻOWY SAMKROSNOWICE 221
KROŚNIEWICESKLEP-IWONA SOBCZAKTARGOWA 4
KROŚNIEWICEWOLSKI HENRYK KOŚCIUSZKI 6 KROŚNIEWICE FIRMA HANDLOWA WOLSKIKOŚCIUSZKI 6
KRUSZYNBALCEROWSKA KAMILA KRUSZYNEK 27 KRUSZYN SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWYKRUSZYNEK 27
KRUSZYNFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA TWARDOWSKI PAWEŁKRUSZYNEK 29
KruszynaSklep Spożywczo-Przemysłowy "KLAUDEK" Artur WysmołekBogusławice ul. Kruszyńska 25
KRYNICA MORSKASKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWYGDAŃSKA 95
KRYNKISKLEP SPOŻYWCZO -PRZEMYSŁOWY "SAM"PLAC JAGIELLOŃSKI 6
KRZESK - KRÓLOWA NIWA 278PARTNER MARKET HANNA PASZKOWSKA
KRZESZÓWLIPKO PIOTRRYNEK 15
KRZESZYCESAMOOBSŁUGOWY SKLEP" POD DĘBEM " RENATA MUSZTYFAGAGORZOWSKA 2
KRZYNOWŁOGA MAŁASKLEP SPOŻYWCZO - PRZEMYSŁOWY WITOLD PSZCZÓŁKOWSKIPRZASNYSKA 3
KRZYŻANÓWBARBARA PRZYBYLAK SIEMIENICE 18A KRZYŻANÓW SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWYSIEMIENICE 18A
KSIĄŻKIPACHOLSKA IRENA KSIĄŻKI SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWYGŁÓWNA 1
KUJAWYCENTRUM HANDLOWE MAJER HENRYK MAJER-CELINA MAJER-KATARZYNA TURAJ SPÓŁKA CYWILNAPRUDNICKA 64
KUPP.H.U. SEBANRYNEK 18
KURYŁÓWKAFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "PLUS MARKET" BOLESŁAW WILKOSKURYŁÓWKA 446
KUTNOAGA ANNA KONIAREK KUTNO KRASIŃSKIEGO 22 SKLEP SPOŻYWCZO PRZEMYSŁOWYKRASIŃSKIEGO 22
KUTNOCIESIELSKA MAŁGORZATA ŁOKIETKA 15 I 9 KUTNO SKLEP SPOŻYWCZYŁOKIETKA 15 I 9
KUTNOCIESIELSKI DARIUSZ KUTNO PODRZECZNA 38 SKLEP SPOŻYWCZYPODRZECZNA 38
KUTNOCRSA RETAIL SPÓŁKA Z O.O. UL.TADEUSZA KOŚCIUSZKI 73 99-300 KUTNOTADEUSZA KOŚCIUSZKI 73
KUTNODUBIMEX ZYGMUNT DUBIELAK ZAMOYSKIEGO 4 KUTNO ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSAZAMOYSKIEGO 4
KUTNOMALWINA SZCZEPAŃSKI RADOSŁAW BARLICKIEGO 9 KUTNO FIRMA HANDOWA SKLEP SPOŻYWCZYBARLICKIEGO 9
KUTNOMALWINA SZCZEPAŃSKI RADOSŁAW SADOWA 2 KUTNO FIRMA HANDLOWA SKLEP SPOŻYWCZYUL.SADOWA 2
KUTNOPPHU VIVA JOANNA PODEMSKA JESIENNA 46 KUTNOJESIENNA 46
KUTNOVIVA PODEMSKA JOANNA TORUŃSKA 17 KUTNO PPHUTORUŃSKA 17 A
KUTNOZAKŁAD PIEKARNICZO-CUKIERNICZY TADEUSZ,DOMINIK,JAKUB OZDOWSCY SPÓŁKA JAWNAŁĘCZYCKA 10A
KUTNOZAKŁAD PIEKARNICZO-CUKIERNICZY TADEUSZ,DOMINIK,JAKUB OZDOWSCY SPÓŁKA JAWNAŁĄKOSZYŃSKA 68
LEŚNIEWOSKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY ELŻBIETA MICHALSKAKOŚCIELNA 4
LĘDZINYFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "ALMAR" SP. Z O.O.OZIMSKA 1
LędzinySklep Spożywczo-Przemysłowy Tomasz MusiałHołdunowska 72A
Lgota WielkaFirma Handlowa "ANIA" Paweł KęsońKrzywanice 49
Lgota WielkaFirma Handlowa "MARCZAK" Zbigniew MarczakRadomszczańska 125
LibiążFirma Handlowa "RAFI" Rafał WikarRatowników Górniczych 1
LibiążMatuszewska Teresa Piekarnia Sklep Firmowy "BARTUŚ"Paderewskiego 9
LIDZBARK WARMIŃSKIFirma Gastronomiczno-Handlowa "GRIS" Ryszard Iskra KOPERNIKA 5
LIDZBARK WARMIŃSKIP.P.H.U. Jacek MadzelanASTRONOMÓW 29
LIDZBARK WARMIŃSKIS.C. DUET LEGIONÓW 2H
LIGOTA WIELKAEWELINA WARMUZ SKLEP SPOŻYWCZO PRZEMYSŁOWYLIGOTA WIELKA 26 A
LIGOWOROSIKIEWICZ STANISŁAW LIGOWO 58B SKLEP WIELOBRANŻOWYLIGOWO
LINIAFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "KASIA" KATARZYNA KORDADŁUGA 12
LINIEWOFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "KASIA" KATARZYNA KORDAWYZWOLENIA 9
LipieDHUT "Mini - Market" Tomasz KrasińskiLindów 5B
LIPNO"PARTNER" SP. Z O.O. MARKET 5ŁOCHOCIN 80 B
LIPNOGS LIPNO SKLEP ŁOCHOCINŁOCHOCIN
LIPNOGS LIPNO SKLEP RADOMICERADOMICE
LIPNOPARTNER MARKET 01 KOŚCIUSZKI 10 LIPNOKOŚCIUSZKI 10
LIPNOPARTNER MARKET 02 OŚ. ARMII KRAJOWEJ 6A LIPNOOŚ. ARMII KRAJOWEJ 6A
LIPNOPARTNER MARKET 03 SIERAKOWSKIEGO 22 LIPNOSIERAKOWSKIEGO 22
LIPNOPARTNER MARKET 10 3-GO MAJA 12 LIPNO3-GO MAJA 12
LIPNOPARTNER MARKET 5 OKRZEI 7 LIPNOOKRZEI 7
LisówORLAND Cezary OrleańskiBudowlanych 7
LISZKOWOSKLEP SPOŻYWCZY ARKADIUSZ RINGLISZKOWO
LNIANOSKLEP WIELOBRANŻOWY KLEKS I. SOBIECHOWSKAWYZWOLENIA 7E
LUBACZÓWDELKATESY TĘCZA BARBARA WOROSZUL.SŁOWACKIEGO 34
LUBAWASklep Wielobranżowy Jerzy DembowskiWARSZAWSKA 13
LUBINFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA ALICJA GAŁAJDASZKLARY GÓRNE 20
LUBLEWOSPH "SAMOPOMOC CHŁOPSKA" KOLBUDYSTRAŻACKA 3
LubliniecFirma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa Beata KULIGSadów, Powstańców Śląskich 81
LubliniecPrzedsiębiorstwo Handlowe "DELIKATES" S.C. Magdalena Janik, Krzysztof JanikTysiąclecia 5
LUBNOKRZYSZTOF KLONOWICZ SKLEP SPOŻYWCZYAKACJOWA 5
LUBNOU EDYTY TWARDOWSKA EDYTALUBNO 13
LubojnaGminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w MykanowieCzęstochowska 60 B
LUBRANIECPRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE "ELA" ELŻBIETA WYSOCKAMICKIEWICZA 23
LUTOCINSKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY RYSZARD KAPELA UL.PLAC KOŚCIUSZKI 10 09-317 LUTOCINPLAC KOŚCIUSZKI 10
LUTOWISKAF.H.U. KUZAR MARIUSZ DWERNIK 4PSZCZELINY 19
LUZINOP.H. "KASZUB" GRAZYNA MOTYKAMŁYŃSKA 4
LUZINOSKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY WITOLD SŁOWIROBAKOWO, UL. ŚW. JANA 46
ŁadziceFirma Handlowa "ANIA" Paweł KęsońRadziechowice II
ŁAMBINOWICESKLEP MAXIM LEWIATAN MARKET EDYTA MISZOBOZOWA 20A
ŁANIĘTADRAPIŃSKI LESZEK ŁANIĘTA 10A/1 SKLEP WIELOBRANŻOWYŁANIĘTA 10A/1
ŁAPYSKLEP SPOŻYWCZO PRZEMYSŁOWY "AB"CMENTARNA 2
ŁazyMarket "WERDA" s.c. Hurt-Detal W.Jachna, E.Jachna, M.Jachna, A.ŻyłaSpółdzielcza 5
ŁĄCKSKLEP WIELOBRANŻOWY-SPOŻYWCZY CIECHANOWSKA WIESŁAWAUL.WARSZAWSKA 2
ŁĄCZNIKEWA MUKOID EURO-MARKETŚWIERCZEWSKIEGO 52
ŁEBAD. S. KOCHANOWSCY SPÓŁKA JAWNAWYSOCKIEGO 11
ŁEBCZP.H. AKMAK S.C. ALICJA, KRZYSZTOF SZYMAŃSCYMIEROSZYNO, PUCKA 11
ŁEBCZP.H. AKMAK S.C. ALICJA, KRZYSZTOF SZYMAŃSCYTOPOLOWA 2
ŁEBCZSKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY IRENEUSZ TOCKESTRZELNO, UL. KASZTANOWA 5
ŁĘCZYCESKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY WOJCIECH KOBIELADŁUGA 7
ŁĘG PROBOSTWODUET SP. Z O. O.ŁĘG PROBOSTWO
ŁĘGAJNYMarket Łęgajny Anna MichalskaLIPOWA 15
ŁĘGIFIRMA HANDLOWA "MARIOLA" JACEK HNATOWICZŁĘGI 33/1
ŁĘKA OPATOWSKAFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA-ZOFIA KUCHARSKASZKOLNA 6
ŁOBŻENICAGMINNA SPÓŁDZIELNIA "ROLNIK"1-GO MAJA 7
ŁojkiDelikatesy "De-Lux" Zbigniew PudłoDługa 33
ŁOMŻAPHU "KARGO" KARWOWSCY SP.J. - MARKET K1ŚŒNIADECKIEGO 2A
ŁOMŻASKLEP "ARTUS" ARTUR BIEDRZYCKIREYMONTA 1A
ŁOSICE"MARKET ANNA" ANNA STEFANIUKRYNEK 11
ŁOSICESUPER - MARKET ANNA STEFANIUKSIEDLECKA 1
Łódź"ANMAR" Elżbieta WasiakZacisze 16
ŁódźADIOLA Sp. z o.o.al. Włókniarzy 234a
ŁódźKONICZYNKA "FH" Sp. z o.o. Sp.komandytowaMatejki 3/5
ŁódźP.P.H.U. "EGO" Wiesław WasiakPrzemysłowa 27 A
ŁUBIANAFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "KASIA" KATARZYNA KORDAOSIEDLOWA 2A
ŁUBIANKAWESA KRAJEWSKA ANETA ŁUBIANKA ALEJA JANA PAWŁA II 1A PHUJANA PAWŁA II 1A
ŁUBNIANYP.H.U. SEBANOPOLSKA 69
ŁUKOWAGMINNA SPÓŁDZIELNIA "SAMOPOMOC CHŁOPSKA " W ŁUKOWEJŁUKOWA
ŁUKOWAGMINNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA W ŁUKOWEJ SKLEP NR 4CHMIELEK
ŁUKÓWPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE "EWA" DARIUSZ OSIAKKRUCZKOWSKIEGO 46
ŁUKTASKLEP SPOŻYWCZY ANNA GAJOWNIKWARMIŃSKA 10
MAKÓW MAZOWIECKISKLEP SPOŻYWCZO - PRZEMYSŁOWY STANISŁAW CHRZANOWSKIWITOSA 14
MAKÓW MAZOWIECKISKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY WOJCIECH KOMOROWSKIUL.RYNEK 25
MALBORKDELIKATESY POMORSKIE D. WĄSIEWSKIGŁÓWNA 2
MALBORKM.M. RYCHLIK S.C. MACIEJ RYCHLIK, MARCIN RYCHLIKOS. STARE MIASTO 20E
MALCZYCEJERZY GANCARZ SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY JAŚMICKIEWICZA 1
MAŁA WIEŚKRAMI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W ORGANIZACJI,UL.KOCHANOWSKIEGO 9,MAŁA WIEŚKOCHANOWSKIEGO 9
MARCINKOWICEGS SCH TUCZNOMARCINKOWICE
MARKUSYPHU "AKSEL" TERESA CHĄDZYŃSKAMARKUSY 71C
MasłońskieFirma Handlowo-Usługowa Barbara ZielińskaŻarecka 21
MĄKOWARSKOGMINNA SPÓŁDZIELNIA "SAMOPOMOC CHŁOPSKA" UL.BYDGOSKA 4, 86-013 MĄKOWARSKOBYDGOSKA 4
MEDYKAGMINNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA W MEDYCEMEDYKA 250
MICHAŁOWOSKLEP SPOŻ.-PRZEM. G.GRZEGORCZUK, A.GRZEGORCZUKGRÓDECKA 11
MICHAŁOWOSKLEP SPOŻ.-PRZEM. G.GRZEGORCZUK, A.GRZEGORCZUK - SKLEP NR 3BIAŁOSTOCKA 33
Miedźno"DELIKATESY" S.C. Kamila i Grzegorz PawłowscyCzęstochowska 24
MielecF.H.U. Małgorzata GurgaWolności 127
MIELECFHU "HALAK" CZESLAW GWIZDAKPODLESZANY 190
MIELNOSKLEP OSIEDLOWY DANUTA KACZMAREK, ANDRZEJ KACZMAREK SPÓŁKA JAWNAŻEROMSKIEGO 2
MIĘDZYLESIEP.H.U. AMBA S.C.PLAC WOLNOŚCI 18-19
MIKOŁAJKI POMORSKIEFHU PIOTR CHARKIEWICZKOŚCIUSZKI 13
MILEJEWOPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE MATIS S. C. JOANNA SUDOŁ, WACŁAWA RUTYNAELBLĄSKA 55-61
MIŁAKOWOFirma Handlowo-Usługowa "PSZCZÓŁKA" Regina PszczołaWARSZAWSKA 5 E
MIŁOBĄDZFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA H & M MARIUSZ BANASZAKWIEJSKA 23A
MIŁOMŁYNDelikatesy Spożywcze Jarosław MyślińskiPASŁĘCKA 3/1
MIŃSK MAZOWIECKIP.P.H. J. PAJDA SKLEP NR 1SPÓŁDZIELCZA 2
MIROSŁAWIECDH KAROLINKA ROMAN BŁASZAKWOLNOŚCI 23
MIRSKFIRMA HANDLOWA A.S.B.R. WOJCIECHOWSCYPLAC WOLNOŚCI 13
MŁYNARYDAWID PRAJWOWSKI FIRMA "DAKOR"DWORCOWA 12
MOCHOWODUET SP. Z O. O.MOCHOWO 47
MOKOBODYGS MOKOBODY - PAWILON HANDLOWYPLAC CHREPTOWICZA 27
MOŃKIP.P.H.U. „AS” SP. Z O.O. SKLEP NR 32STRAŻACKA 3
MOŃKIPPHU AS SP. Z O.O.WOJSKA POLSKIEGO 42
MORĄGPrzedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "TROJAN"MICKIEWICZA 38 A
MORDYSKLEP SPOŻYWCZO - PRZEMYSŁOWY ZDZISŁAW SZCZYGIELSKIKILIŃSKIEGO 1
MRĄGOWOSklep Spożywczo-Przemysłowy Danuta MazurekSŁONECZNA 49
MROCZNOWRZOSEK IWONA BOLESZYN 46 MROCZNO SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWYBOLESZYN 46
MstówPiekarnia "Górski" S.C. Stanisław Górski, Andrzej Górski, Janina KiszkoWolności 79a
MykanówFirma Handlowa "MARCZAK" Zbigniew MarczakCzęstochowska 1
MykanówPPHU ORION-BIS Katarzyna KrólikCzarny Las 193
MykanówPPHU ORION-BIS Katarzyna KrólikBorowno, ul. Sobieskiego 35
MyszkówDELIKATESY Mirosław CierpiałSikorskiego 51d
MyszkówFirma SŁONECZKO Magdalena ZielińskaKościuszki 153
MyszkówPawilon Handlowy "ARTUR" Bogdan RokRynek 20
MyszkówPrzedsiębiorstwo Handlowe "CARO" s.c.Wyzwolenia 123
MYSZYNIECFIRMA HANDLOWA "PYSZNYI" MIROSŁAW DEPTUŁA SKLEP NR 2PL. WOLNOŒCI 22
Myślachowice, LgotaSklep Spożywczo-Przemysłowy Włodzimierz StarońTrzebińska 33
NagoszynAWIS Sp. z o.o. Sp. Komandytowa Sklep w BobrowejBOBROWA 49
NAMYSŁÓWSPIECHA-WOCHNIK ALEKSANDRA SKLEP SPOZYWCZO-PRZEMYSŁOWY GRUNWALDGRUNWALDZKA 46 A
NARUSZEWOBANASZKIEWICZ MICHAŁ NARUSZEWO 70 SKLEP OGÓLNOSPOŻYWCZYNARUSZEWO 70
NASIELSKGULIWER CENTRUM HANDLOWE TYLNA 1 NASIELSKTYLNA 1
NIDZICAGminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska"NAPIWODA 57
NIDZICAHandel Artykułami Spożywczo-Przemysłowymi i Podnajem Lokali Zygmunt JózefowiczSŁONECZNA 1
NIDZICAHANDEL ARTYKUŁAMI SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWYMI I PODNAJEM LOKALI ZYGMUNT JÓZEFOWICZSPRZYMIERZONYCH 32
NiechciceGminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w KodrębieCzęstochowska 9
NIECHORZEKAMILA GRAŻYNA MODZELEWSKAPOMORSKA 2
NiegowoniceMarket MEGA S.C. Dariusz Ludwikowski, Rafał LudwikowskiKościuszki 11
NiegowoniceMarket MIKRO S.C. Iwona Ludwikowska, Monika LudwikowskaKrólowej Jadwigi 1
NIWISKIGS MOKOBODY - SKLEP NR 3RYNEK 2
Nowa BrzeźnicaFirma Handlowa "ANIA" Paweł KęsońPrusicko 106 A
Nowa BrzeźnicaFirma Handlowa "MARCZAK" Zbigniew MarczakKościuszki 30
NOWA KARCZMAFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "KASIA" KATARZYNA KORDASTAROGARDZKA 2
NOWA WIEŚGminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska"OLSZTYŃSKA 15
NOWA WIEŚ WIELKANETM SP Z O.O.SZKATULSKI MICHAŁ MARKET ESKA NOWA WIEŚ WIELKABYDGOSKA 15A
NOWE MIASTOSAGAN GRZEGORZ GŁOWNY RYNEK 28 NOWE MIASTO SKLEP SPOŻYWCZO PRZEMYSŁOWYGŁÓWNY RYNEK 28
NOWE MIASTO LUBAWSKIEKOPKOWSKI WALDEMAR SKLEP OGÓLNOSPOŻYWCZYRYNEK 20
NOWE OPOLEGS SIEDLCE SKLEP NR 9WARSZAWSKA 11
NOWOGARDFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "ELA" RYSZARD HORNIAKBOHATERÓW WARSZAWY 102
NOWOGRODZIECFIRMA HANDLOWO USŁUGOWA MARTONI KATARZYNA PIĄTKAWYKROTY, UL. 22 LIPCA 19 A
NOWY DWÓR MAZOWIECKIPRYMUS ANNA BRALSKA MARCIN BOREKMALEWICZA 289
NOWY DWÓR MAZOWIECKIZ.H.U.P. "ELEKTROMEX" S.C.S.WOJCIECHOWSKI,A.WOJCIECHOWSKI,NOWY DWÓR MAZ.,UL.BOH.MODLNA 57GBOH.MODLNA 57G
NYSAFIRMA HANDLOWA "ŁASUCH"B. PRUSA 25
NYSAFIRMA HANDLOWA "ŁASUCH"GRODKOWSKA 19
NYSAFIRMA HANDLOWA "ŁASUCH" SKLEP HEFAJSTOSKRÓLOWEJ JADWIGI 7
NYSAFIRMA HANDLOWA "ŁASUCH" SKLEP SMAKOSZWASYLEWSKIEGO 7A
NYSAFIRMA HANDLOWA "YOGI"SŁOWIAŃSKA 21B
NYSAMIG ZABILSCY SPÓŁKA JAWNADUNIKOWSKIEGO 5
NYSAP.H.U. "KAMIL" KONONOWICZ KATARZYNANYSKA 8
NYSAPRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE "SZABAT" SP. Z O.O.PIŁSUDSKIEGO 41
NYSAPSS NYSA SKLEP NR 10 "BERLINEK"B. PRUSA 7
OBROWO"PARTNER" SP. Z O.O. MARKET 23LIPOWA 45
OBROWOTT MARKET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - SKLEP W OSIEKUOSIEK NAD WISŁĄ 59A
OCIEKAAWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAOCIEKA 346
ODOLIONTSA SPÓŁKA Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA UL.SZOSA CIECHOCIŃSKA 5A 87-700 ODOLIONSZOSA CIECHOCIŃSKA 5A
OgrodzieniecPPHU Eurokesz Sp. Jawna Sz. Plutka, K. Mieszczanek, D. PlutkaKościuszki 78
OlesnoPrzedsiębiorstwo Usugowo-Handlowo-Produkcyjne "MARKET ABC" Marek LiberaSądowa 1
OlkuszF.H.U. OGRODY ANI Ruszkowska AnnaKróla K. Wielkiego 65
OlkuszFirma Handlowo-Usługowa "RENDAK" Rendak ZbigniewMickiewicza 9
OlkuszPrzedsiębiorstwo Handlowe "LEVIATAN" Sp.J. J.Ostrowska, B.PadłoKonopnickiej 4
OlkuszYARD Spółka Jawna Tatiana Kurzeja, Zdzisław KurzejaKazimierza Wielkiego 86
OLSZTYN"BETI" Sp. z o.o.KOŚCIUSZKI 58A
OLSZTYNDELIKATESY s.c. Piotr Potasznik, Paweł RuszczyńskiDWORCOWA 68
OLSZTYNDom Handlowy FRYD ROM Sp.J. Jakub ŻyłoŻEROMSKIEGO 8A/1
OLSZTYNDOROTA Sp. z o.o. Sp.k.RATAJA 58
OLSZTYNELMOR BIS Zbigniew MorawskiWIECHERTA 33
OLSZTYNFIRMA HANDLOWA Mariola Iwanowska PROFESORSKA 15
OLSZTYNFIRMA HANDLOWA Mariola Iwanowska GĘBIKA 1A
OLSZTYNHANDEL TOMASZ OSTROWSKIKOŁOBRZESKA 27A
OLSZTYNPrzedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "DOROTA" Leszek JastrzębowskiPORANNA 10
OLSZTYNPrzedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Familia" S.C. Janina Żeńczak, Bożena Faszcza, Dariusz ŻeńczakGROTHA 19
OLSZTYNPrzedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Familia" S.C. Janina Żeńczak, Bożena Faszcza, Dariusz ŻeńczakMAZOWIECKA 10 E
OLSZTYNSklep Spożyczo-Przemysłowy Helena PerzynaGĘBIKA 77/1
OLSZTYNSklep Spożywczo-Przemysłowy Grażyna KopczyńskaSIELSKA 37A
OlsztynDelikatesy JURA Barbara Zielińska, Marceli Zieliński S.C.Pl. Piłsudskiego 2
Olsztyn BiskupiceFirma Handlowa "ANETA" Aneta PakułaOlsztyńska 155
OPOLEAGNIESZKA DARA FIRMA HANDLOWO- USŁUGOWA "ŻUBR"OZIMSKA 59
OPOLEDUO SP. Z O.O.SZARYCH SZEREGÓW 23
OPOLEPAWEŁ GRABOWSKI "SKLEPY GRABOWSKI"ARMII KRAJOWEJ 16
OPOLEPHU "ARO" SPÓŁKA CYWILNA M.TYMCYSZYN, R.TYMCZYSZYNDAMBONIA 167
OPORÓWSKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY IWONA OKOŃ , OPORÓW 15A,99-322 OPORÓWOPORÓW 15A
ORLEGRZEŚ SKLEP OGÓLNOSPOŻWCZY GRZEGORZ PIEPER WEJHERA 42
OSIECHMARZYŃSKI-PRZEMYSŁ MIĘSNY I HANDEL SP. J.RYNEK 14
OSIECZNAPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWO-TRANSPORTOWE JERZY FRISCHMUTKOŚCIUSZKI 34
OSINÓW DOLNYMIKAZU K. GÓRECKI S. KRUSZYŃSKI S.C.OSINÓW DOLNY 2C
OSTROŁĘKASKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY DELIKATESY DELICJA SŁAWOMIR ROMAN ZAŁĘSKISIENKIEWICZA 5
OSTROWIECPHU S.C. URSZULA MATERKA I PIOTR MATERKAOSTROWIEC 76
OSTROWITEGS LIPNO SKLEP OSTROWITE 12OSTROWITE 12
OSTROWODELIKATESY ABC OSTROWO MAŁGORZATA DOMNIKKARWIEŃSKA 4
OSTROWYMICHALSKA BOŻENA GROCHÓW OSTROWY SKLEP SPOŻYWCZO PRZEMYSŁOWYGROCHÓW - ROWNIA
OSTROWYSOPAŃSKI WIESŁAW OSTROWY CUKROWNIA 40 OSTROWY SKLEP SPOŻYWCZO PRZEMYSŁOWYOSTROWY 40
Ostrowy nad OksząP.H.U. "SYLWIA" Krystyna ZielonkaZakładowa 10A
OSTRÓDA"BALTIX"-BAŁDYGA Spółka JawnaPARKOWA 34
OSTRÓDAPrzedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "ODNOWA" Marek KroczakZAWISZY CZARNEGO 4B
OSTRÓDASklep Spożywczo-Przemysłowy Małgorzata DereszkiewiczTYROWO 42A
OSTRÓW MAZOWIECKA"JEDYNKA" S.J. J.K. KORDOWSCY, J. MAŁACHOWSKIPIŁSUDSKIEGO 2
OSTRÓW MAZOWIECKADELICJA BIS ELŻBIETA SZULBORSKA3 MAJA 72
OSTRÓW MAZOWIECKAP.P.H.U. „AS” SP. Z O.O. SKLEP NR 35WIDNICHOWSKA 5B
OSTRZYCEEM-WIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄDROGA KASZUBSKA 11
OTMUCHÓWFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA ZIELIŃSKI, MROZIŃSKINYSKA 1
OTMUCHÓWFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA ZIELIŃSKI, MROZIŃSKIOGRODOWA 39
OTMUCHÓWSKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY KAZIMIERZ CICHEWICZWÓJCICE 1
OZIMEKSKLEPY KES SPOLKA CYWILNADŁUSKIEGO 17
OZIMEKSKLEPY KES SPOLKA CYWILNALEŚNA 3
OZORKÓWGS OZORKÓW SKLEP NR 02 SIERPÓW OZORKÓWSIERPÓW
OZORKÓWGS OZORKÓW SKLEP NR 04 LEŚMIERZ OZORKÓWLEŚMIERZ
OZORKÓWGS OZORKÓW SKLEP NR 05 MODLNA OZORKÓWMODLNA
OZORKÓWGS OZORKÓW SKLEP NR 06 SOLCA WIELKA OZORKÓWSOLCA WIELKA
PACYNASKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY KUCIAPSKI RADOSŁAW ŁUKASIEWICZA 31 09-541 PACYNAŁUKASIEWICZA 31
PajęcznoSklep Wielobranżowy "U MICHAŁA" Urszula DeptaWiśniowa 1
PankiPrzedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "PATTIKA" Grzegorz Miara1-go Maja 10
PAPROTNIAGS SIEDLCE - SKLEP NR 12PÓŁNOCNA 2
PARCHOWOSKLEP SPOŻYWCZO - PRZEMYSŁOWY WIELOBRANŻOWY ANDRZEJ STROJKKASZTANOWA 7B
PASŁĘKEL SAM ELŻBIETA GWARA3 MAJA 48
PASYMGminna Spółdzielnia "SCh"REJA 6A
PASZCZYNAF.H.U. MINI MARKET 3 S.C. EWA WRÓBEL, EWELINA CIAKPASZCZYNA 124D
PATEREK4M INVEST MEDARD JAKŚ UL. SOBIESKIEGO 15 09-100 PATEREKJANA SOBIESKIEGO 15
PĘCZNIEWZAKŁAD MIĘSNY "SMOLIŃSKI" ZBIGNIEW SMOLIŃSKI I WSPÓLNICY SP. JAWNARYNEK 1
PIECEZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANO-HANDLOWY "KUNER" PIOTR FREITAG6 MARCA 24
PIECHOWICESKLEP SPOŻYWCZY MINI-SAM EWA WÓJCIKKOŚCIUSZKI 8
Piekary ŚląskiePHU "MAR-GOS" Marek BiałasOsiedle Andaluzja 13
PŁOCKAXEL K.KAPUŚCIŃSKA,N.KAPUŚCIŃSKA SP.J.UL.JESIENNA 13JESIENNA 13
PŁOCKDARIWEX IWONA OSĘDOWSKA WYSZOGRODZKA 89C PŁOCKWYSZOGRODZKA 89C
PŁOCKDUET SP. Z O. O.BOROWIECKA 1B
PŁOCKFIRMA HANDLOWA KAPUŚCIŃSKA KATARZYNA,PŁOCK,UL.LACHMANA 4DLACHMANA 4D
PŁOCKFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA BANASZKIEWICZ MICHAŁIGNACEGO ŁUKASIEWICZA 24
PŁOCKOZIĘBLEWSKA DANUTA KORCZAKA 14 PŁOCK SKLEP SPOŻYWCZO- PRZEMYSŁOWYKORCZAKA 14
PŁOCKPARTNER MARKET 14 REMBIELIŃSKIEGO 10B PŁOCKREMBIELIŃSKIEGO 10B
PŁOCKPARTNER MARKET 17 KRÓLEWIECKA 2 PŁOCKKRÓLEWIECKA 2
PŁOCKPARTNER MARKET 18 DWORCOWA 42 PŁOCKDWORCOWA 42
PŁOCKSKLEP OGÓLNOSPOŻYWCZY I PRZEMYSŁOWY BARBARA ZAMOROWSKAZIELONA 44
PŁOCKSKLEP SPOŻYWCZO - WIELOBRANŻOWY CIECHANOWSKI PAWEŁCIECHOMICKA 25
PŁONIAWY BRAMURASKLEP SPOŻYWCZY CEZARY JAŚKIEWICZPŁONIAWY BRAMURA 61
PŁOŃSKHERMES JANUSZ ADAMSKI BOŃKI WSPÓLNA 3 PŁOŃSK SKLEP WIELOBRANŻOWYBOŃKI, WSPÓLNA 3
PŁOŃSKKRAMI SPÓŁKA Z O.O.UL.GRUNWALDZKA 8/10, 09-400 PŁOŃSKGRUNWALDZKA 8/10
PŁOŃSKSKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY GRZEGORZ SAGAN UL.WOLNOŚCI 22 09-100 PŁOŃSKWOLNOŚCI 22
PŁOŚNICASklep Spożywczo-Przemysłowy "Dan-Mag"DWORCOWA 25
PŁOŚNICASklep Spożywczy-przemysłowy Michał Szacherski NIECHŁONIN 152
PŁOTYGS SCH GRYFICEJEDNOŚCI NARODOWEJ 19
PNIEWOSKLEP SPOŻYWCZY "BEATA" JANUSZ DZWONKOWSKISPOKOJNA 2
POBIEROWORENIA PPHU RENATA PĘKALAMICKIEWICZA 4 A/1
POLANÓWPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE ADRIAN WRONAKOSZALIŃSKA 4
POLSKA CEREKIEWJANUSZ ROJEK PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE "MŁYN-POL"RACIBORSKA 3
POŁCHOWOMARKET "HANKA" HANNA HEWELTMRZEZINO, DWORCOWA 32A
POŁCHOWOSKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY ROMAN PTASIŃSKIREKOWO GÓRNE, LIPOWA 4
POŁCZYNOSKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY WIESŁAW SELEWSKIGDAŃSKA 4
POMIANÓW DOLNYEWELINA WARMUZPOMIANÓW DOLNY 80A
Popów"M.MARKET" Sp. z o.o.Pajęczańska 27
POTĘGOWOD. S. KOCHANOWSCY SPÓŁKA JAWNAKOŚCIUSZKI 5 A
POŒWIĘTNESKLEP SPOŻYWCZO PRZEMYSŁOWY "AB"POŒWIĘTNE 40
PROBOSZCZEWICEKAPUŚCIŃSKA KATARZYNA MICKIEWICZA 2A PROBOSZCZEWICE SKLEP SPOŻYWCZO PRZEMYSŁOWYMICKIEWICZA 2A
PRUCHNIKCENTRUM HURTOWE"AGMA" ZBIGNIEW SKRABIŃSKIRYNEK 25
PRUSZCZ GDAŃSKIFIRMA HANDLOWO­USŁUGOWA PIOTR ERDANOWSKIJUSZKOWO, UL. RADUŃSKA 48
PRUSZCZ GDAŃSKISKLEP SPOŻYWCZY "KAROL" MIROSŁAW HISKAWYSPIAŃSKIEGO 63
PRZASNYSZSKLEP SPOŻYWCZY NR 2 "SŁONIK"UL. ORLIKA 13
PRZASNYSZSKLEP SPOŻYWCZY NR 3 "SŁONIK"RYNEK 22
PRZECHLEWOP.P.H.U. "REDA" S.C. - DANIELA I REMIGIUSZ SKRZYPEKOS.JUŹKOWA 8
PRZECHÓDFHU JUZWA MAGDALENA MARCINKIEWICZ-JUZWAPRZECHÓD 100
PRZEDECZBIS JAROSŁAW WOŹNIAK - MAREK MODRZEJEWSKI KILIŃSKIEGO 5 PRZEDECZKILIŃSKIEGO 5
PRZEMYŚLDELIKATESY S.C.MICKIEWICZA11
PRZEMYŚLPRZEMYSKIE CENTRUM DYSTRYBUCJI MIĘSA I WĘDLIN H.W.SZCZEPANIK SP. J.KRASIŃSKIEGO 16
PRZEMYŚLPRZEMYSKIE CENTRUM DYSTRYBUCJI MIĘSA I WĘDLIN H.W.SZCZEPANIK SP. J.RATUSZOWA 7
PRZEWORNODARIUSZ LIS SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWYSTRZELIŃSKA 2
PRZEWORSKFIRMA HANDLOWO USŁUGOWA STANEK STANISŁAW KUDŁASŁOWACKIEGO 24
PRZEWORSKMPM MARIA PARTYKA-MISIAKNOWOSIELCE 576
PRZYBIERNÓWAMIGO SYLWIA I RAFAŁ MAREKBOLESŁAWA CHROBREGO 82A
PrzyrówP.P.H. "GÓRSKI" s.c. - St. Górski i SpółkaRynek 4
PRZYWIDZFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "KASIA" KATARZYNA KORDAGDAŃSKA 22A
PsarySklep Ogólnospożywczy Teresa BochenekSzkolna 93
PSZCZÓŁKIFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA H & M MARIUSZ BANASZAKRĘBIELCZ 28
PSZCZÓŁKIFRIMA HANDLOWO USŁUGOWA KOYDO II JAROSŁAW OJDOWSKIPOMORSKA 39
PUCKFIRMA HANDLOWO USŁUGOWA SZYMON ZAGÓRSKIABRAHAMA 10
PUCKMARZENNA ZAGÓRSKA F.H.U. "ŁASUCH"KS. BERNARDA SYCHTY 1
PUCKSKLEP SPOŻYWCZY "DELIKATESY BASIA"10 LUTEGO 11
PURDAFirma Handlowo-Usługowa "AGA" Baranowska HalinaPURDA 71A
PUSTKÓWFHU "MINIMARKET"S.C ST.WRÓBEL I S-KASŁONECZNA 44
PUSTKÓWFIRMA HANDLOWO USLUGOWA"JUREK" JUREK CIOSEKPUSTKÓW 78
PUSTKÓWFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA MINI MARKET II IRENEUSZ WRÓBELPUSTKÓW OSIEDLE 39
PUSTYNIAAWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAPUSTYNIA 30
RaciążSKLEP SPOŻYWCZO-MONOPOLOWY BRACIA CYBULSCY S.C. PL.A.MICKIEWICZA 38 09-140 RACIĄŻPl. Mickiewicza 38
RACOTMAKU RYSZARD OLEJNIK, MARCIN OLEJNIK SPÓŁKA JAWNAKOŚCIAŃSKA 9E
RADŁÓWFIRMA HANDLOWO PRODUKCYJNO USŁUGOWA "ALFA" S.C.OLESKA 35
RADOMINSZARSZEWSKI SYLWESTER RADOMIN FIRMA HANDLOWO USŁUGOWARADOMIN 32A
RadomskoGminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w KodrębiePiastowska 6
RadomskoGminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w KodrębiePiłsudskiego 304
RadomskoGminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w KodrębiePrzedborska 101
RadomskoGminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w KodrębieJagiellońska 8
RadomskoGminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w KodrębieWarszyca 11
RADZYŃ CHEŁMIŃSKIFIRMA SIEMIANOWSKI SIEMIANOWSKI MARIAN SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY "U MARYSIA"PRZYKOP 1
RAKIMARKET ABC ANNA KRZYŻEWSKARAKI 43
RĄBINOFIRMA HANDLOWA AGNIESZKA TORZRĄBINO 29
REDAMERKURY PIOTR DAWIDOWSKIGNIEWOWSKA 14A
REDASKLEP WIELOBRANŻOWY ROBERT GRZENKOWICZREKOWSKA 18
REDŁOSKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY "ADELA" HELENA MAŁECKAREDŁO 26
REPKISKLEP SPOŻYWCZY BOŻENA DANILUKUL. PARKOWA 1
RESKOMIECZYSŁAWA SIENKIEWICZ- DZIUBA AN WIBOLESŁAWA PRUSA 27 E/F
RogoźnikF.H.U. "MAX" Paweł GOCYŁAKościuszki 178a
ROGÓW SOBÓCKIP.P.H.U. MINIMAX TOMASZ MIELCZAREKWROCŁAWSKA 93 A
ROJEWOFIRMA HANDLOWA ARKADIUSZ RINGROJEWO 141
ROPCZYCEFIRMA PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWA ZBIGNIEW ZIEMLIŃSKIUL.WYSZYŃSKIEGO 387
ROŚCISZEWODUET SP. Z O. O.ARMII KRAJOWEJ 2
ROŚCISZEWOZIELIŃSKI PIOTR JANA PAWŁA 28 ROŚCISZEWO FIRMA HANDLOWAJANA PAWŁA II 28
ROZŁAZINOSKLEP OGÓLNOSPOŻYWCZY G.M. MERINGOSIEDLOWA 5
ROZMIERKAPAWEŁ GRABOWSKI "SKLEPY GRABOWSKI"STRZELECKA 25
ROŻENTALSKLEP "CZEMAROL" Art.. Spożywcze i Przemysłowe Karol KasprowiczROŻENTAL 12
RÓŻAFIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA MAŁA GASTRONOMIA JÓZEF PUPEKRÓŻA 180A
RÓŻANP.H.U. MARKET METRO BOGDAN KRZYŻEWSKIWARSZAWSKA 17
RÓŻEWOMAŁGORZATA MATCZAK PHU ELMATRÓŻEWO 129
Ruda ŚląskaF.H.U FOODLAND GRUP Małgorzata Misiekks. Pawła Lexa 12
Ruda ŚląskaF.H.U. ŁUKASZ Ryszard BlicharskiPokoju 14
Ruda ŚląskaFirma Handlowo-Usługowa "AGA" Agnieszka MarchelekFranciszka Wilka 4A
Ruda ŚląskaFirma Handlowo-Usługowa Anna Blicharska-SprusPodlas 32
Ruda ŚląskaFirma Handlowo-Usługowa Anna Blicharska-SprusWalentego Fojkisa 16
RudkaGMINNA SPÓŁDZIELNIA "SAMOPOMOC CHŁOPSKA"Rudka
RUDKIFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA URSZULA CIACHRUDKI 34
RUDZICZKAFHU JUZWA MAGDALENA MARCINKIEWICZ-JUZWARUDZICZKA 185
RUMIAF.H.U. "ADMOR" ADAM ORNALWIĄZOWA 6
RUMIALIMARKO MIKULSKI SPÓŁKA JAWNADĄBROWSKIEGO 109
RYBNOSKLEP SPOZYWCZO-PRZEMYSLOWY BOZENA PAPIEROWSKADŁUGA 8
RYBNOSKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWO-CHEMICZNY KRZYSZTOF KRUSZEWSKIHARTOWIEC 57C
RYJEWOFIRMA HANDLOWA MAŁGORZATA ADAMCZYKGRUNWALDZKA 114
RYPINKDSH WARSZAWSKA 27 RYPIN PAWILON SPOŻYWCZO PRZEMYSŁOWYWARSZAWSKA 27
RYPINKRECIK KOSZAROWA 3 RYPIN SKLEP SPOŻYWCZO PRZEMYSŁOWYKOSZAROWA 3
RząśniaFirma Handlowa "MARCZAK" Zbigniew MarczakStrażacka 2
RząśniaPrzedsiębiorstwo Handlowe "DIANA" Herczyńska Ewa1-Go Maja 2
RzerzęczycePrzedsiębiorstwo Handlowo-Budowlane INX-BUD" Jarosław ŚlęzakSkrzydlowska 85
RZESZÓWPPUH WALPOLUL. TARGOWA 4
RZĘCZKOWOSKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY DANUTA MUSIAŁOWSKASIEMOŃ 13A
SABNIESKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY ALINA SKULIMOWSKAKUROWICE 9A
SarnówSklep Spożywczo-Monopolowy Sebastian StrzeleckiGłówna 45
SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESKLEP SPOŻYWCZYKOŚCIUSZKI 16
SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESKLEP SPOŻYWCZY MERKURYWOJSKA POLSKIEGO 5
SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE LEMAN S.C. L.K.Ł. LEMAŃSCY PLAC WOLNOŚCI 4 89-400 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEPLAC WOLNOŚCI 4
SIANÓWFIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA JULIA MOWCZANARMII POLSKIEJ 27
SIEDLCE"LIDER MARKET" SYLWESTER DRABAREKUNITÓW PODLASKICH 1
SIEDLCEMARKET SPOŻYWCZY "HANKA"GARWOLIŃSKA 80
SIEDLCESKLEP SPOŻYWCZO - PRZEMYSŁOWY ZDZISŁAW SZCZYGIELSKICEGLANA 30
SIEDLCESKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY "AS" ANNA SMOLIŃSKAFLORIAŃSKA 28
SIEDLCESKLEP SPOŻYWCZY ANETA WOŹNASKŁADOWA 27
Siemianowice ŚląskieSklep "KASIA" Katarzyna StarońTopolowa 1
Siemianowice ŚląskieSklep "KASIA" Katarzyna StarońMatejki 26
Siemianowice ŚląskieSklep "KASIA" Katarzyna StarońMichałkowicka 23
SIEMIĄTKOWOSKLEP SPOŻYWCZO-MONOPOLOWY BRACIA CYBULSCY S.C.WARSZAWSKA 6
SIEMIROWICED. S. KOCHANOWSCY SPÓŁKA JAWNAOS. NA SKARPIE 10
SiemkowiceFirma Handlowa "MARCZAK" Zbigniew MarczakWidawska 1
SIENIAWAGMINNA SPÓLDZIELNIA "SAMOPOMOC CHŁOPSKA" SKLEP CEWKÓWCEWKÓW 108
SIENIAWAGMINNA SPÓŁDZIELNIA "SAMOPOMOC CHŁOPSKA"UL.PIŁSUDSKIEGO 1
SIENIAWAGMINNA SPÓŁDZIELNIA "SAMOPOMOC CHŁOPSKA" SKL.NR .8GORZYCE
SieniawaGMINNA SPÓŁDZIELNIA "SAMOPOMOC CHŁOPSKA" SKLEP DOBRADOBRA b/n
SIENIAWAGMINNA SPÓŁDZIELNIA "SAMOPOMOC CHŁOPSKA" SKLEP NR 7 (UBIESZYN)UBIESZYN
SIENIAWAGMINNA SPÓŁDZIELNIA "SCH" W SIENIAWIE SKLEP NR 26MAJDAN SIENIAWSKI
SIENIAWAGMINNA SPÓŁDZIELNIA "SMOPOMOC CHŁOPSKA" SKLEP NR 21 (CZERWONA WOLA)CZERWONA WOLA
SIERAKOWICEDELIKATESY POD KŁOSAMI IWONA PACZOSKAKARTUSKA 23A
SIERAKOWICEF.H.U. MARCIN CHOSZCZPUZDROWO 18
SIERPCKACPERSKI KRZYSZTOF TRAUGUTTA 3 SIERPC PUHTRAUGUTTA 3
SIERPCKRAMI SPÓŁKA Z O.O. UL.KONSTYTUCJI 3 MAJA 7, 09-200 SIERPCKONSTYTUCJI 3 MAJA 7A
SIERPCKRAMI SPÓŁKA Z O.O. UL.WIOSNY LUDÓW 3, 09-200 SIERPCWIOSNY LUDÓW 3
SIERPCLEWICKI ANDRZEJ REYMONTA 32 SIERPC DELIKATESY ART. SPOŻYWCZE I PPRZEMYSŁOWEREYMONTA 32
SIERPCP.H K&B S.C. KRZYSZTOF KACPERSKI MICHAŁ BIEGAŃSKI UL. SŁOWACKIEGO 24, 09-200 SIERPCSŁOWACKIEGO 24
SiewierzArt.. Ogólnospożywcze Kwoka JadwigaCzęstochowska 27
SIKÓRZDUET SP. Z O. O.SIKÓRZ 90F
SKARSZEWYPRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "KAMILA" ANDRZEJ NIEMCZYKOS. SIKORSKIEGO 13
SKARSZEWYSKLEP OGÓLNOSPOŻYWCZY TADEUSZ BOGDANOWICZPL. GEN. HALLERA 5
SKĘPEMIELNIK JÓZEF AL. 1-GO MAJA 117 SKĘPE DELIKATESY1 MAJA 117
SKĘPEPARTNER MARKET 06 21-GO STYCZNIA 2A SKĘPE21-GO STYCZNIA 2A
SkierniewiceELMIT S.C. Izabela Wierzbicka, Małgorzata BodekJagiellońska 2
SKOROGOSZCZPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE DĄBEK SKOROGOSZCZOPOLSKA 10
SKRWILNOFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA AGNIESZKA KALINOWSKASZEROKA 2
SKWIERZYNAHENRYK GONTARCZYKGŁÓWNA 22A TRZEBISZEWO
Sławków"ALHAP" Jolanta PachlaRynek 25
SŁAWOBORZEFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA ABL BARBARA LESZKIEWICZKOLEJOWA 14 B
SŁAWSKOSKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY JOANNA SIUDEKSŁAWSKO 29
SŁUBICEDIGMON FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWA EDWARD JABŁOŃSKISADY 26
SŁUPIASKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY JADWIGA SKĄPSKARADOSNA 11
SŁUPIASKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY MAREK SKĄPSKIRADOSNA 11
SŁUPSKFIRMA HANDLOWA MAGDALENA MASZOTAKONARSKIEGO 8A
SŁUPSKMC SERWIS MICHAŁ ANDRZEJ CZAPIEWSKIPIŁSUDSKIEGO 1B
SŁUPSKPH BRENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKASZUBSKA 42
SOBÓTKAP.P.H.U. MINIMAX TOMASZ MIELCZAREKROMANA ZMORSKIEGO 8
SOCHACZEWĆWIEK JADWIGA ŁĄKOWA 34 SOCHACZEW SKLEP SPOŻYWCZO PRZEMYSŁOWYŁĄKOWA 34
SOCHACZEWPHU TOMIS TOMASZ ĆWIEKBIELICE 5
SOCHACZEWSEZAM S.C. HANDEL HURTOWY I DETALICZNY ART.SPOŻ.-PRZEMYSŁOWYMI JANINA BOGDAN I ZBIGNIEW BOGDANCHOPINA 168A
SokolnikiPrzedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Czesław NiedźwieckiPichlice 7
SOKOŁYSKLEP SPOŻYWCZY "SEZAM"KRÓTKA 1
SOLARNIAHANDLOWO PRODUKCYJNA SPÓŁDZIELNIA BIERAWAKOSCIUSZKI 1
SOLEC KUJAWSKIDELIKATESY - "SUKCES" JOANNA CZAPLEWSKA UL.TORUŃSKA 64 86-050 SOLEC KUJAWSKITORUŃKA 64
SOLEC KUJAWSKISUKCES-MIŚ MICHAŁ CZAPLEWSKI UL.BYDGOSKA 20 86-050 SOLEC KUJAWSKIBYDGOSKA 20
SOŃSKPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE JUREX BIS S.C.,POGOŃSKA KRYSTYNA,POGOŃSKI JERZYCIECHANOWSKA 52
SOPOTMINI MARKET MONIKA LAUDAŃSKAHAFFNERA 44
SosnowiecBASPOL S.C. Sergiusz Karwacki, Barbara KarwackaKalinowa PAWILON
SosnowiecFirma Handlowo-Usługowa "AS" Iwona SzyszkaStacyjna 10 A
SosnowiecP.H. "Wimar" Paweł HamerlikJana Długosza 1
SosnowiecP.H. WIMAR Paweł HamerlikŁomżyńska 4
SosnowiecP.P.H.U. "WIMAR" s.c. Hamerlik Marek, Hamerlik WiolettaKępa 1
SosnowiecPawilon Handlowy "DAMAR" S.C.Jagiellońska 14
SosnowiecPawilon Handlowy "WIM" s.c. Wioletta Hamerlik, Marek HamerlikSzybowa
SosnowiecPH WIMAR Sp. z o.o.Romana Dmowskiego 28g
SosnowiecPH WIMAR Sp. z o.o.Wojska Polskiego 102
SosnowiecPH WIMAR Sp. z o.o.Blachnickiego 3
SosnowiecPPHU WIMAR s.c. Wioletta Hamerlik, Marek HamerlikKomandosów 5
SosnowiecPrzedsiębiorstwo Handlowe "RAFAŁ" Nowakowski RafałKościelna 52
STALOWA WOLANUTKA S.J. MAŁGORZATA, HENRYK, KAMIL PARTYKAUL. WOJSKA POLSKIEGO 4A
STARA KUŹNIAHANDLOWO-PRODUKCYJNA SPÓŁDZIELNIA BIERAWABRZOZOWA
StarczaSklep Ogolnospożywczy Andrzej AdamickiSzkolna 8
STARE KOŹLEHANDLOWO PRODUKCYJNA SPÓŁDZIELNIA BIERAWAWOLNOŚCI 13
STARE POLEFIRMA "DUET" SKLEP-RESTAURACJA ANNA ZAWADAMARYNARKI WOJENNEJ 7
STARE SIOŁKOWICEPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE MAGDA JAGIEŁAWARSZAWSKA 2
STARE ŻUKOWICEANKA-3 ARTUR ZNAMIROWSKI,WERONIKA ZNAMIROWSKA SPÓŁKA CYWILNASTARE ŻUKOWICE 131A
STAROGARD GDAŃSKIFIRMA HANDLOWA "KASIA" WIOLETA KONCZAKGDAŃSKA 15
STAROGARD GDAŃSKIFIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA JURAND DARIUSZ SZALALUBICHOWSKA 93
STAROGARD GDAŃSKISKLEP SPOŻYWCZY MARTA ZDZISŁAW LORKOWSKIGEN. HALLERA 29
STAROŹREBYJAGIELSKI BOGDAN PŁOCKA 20 NOWA GÓRA SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWYNOWA GÓRA, PŁOCKA 20
STEGNAPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE "ROMA" ROBERT GRZĘBSKIDREWNICA, WIŚLANA 9
STERNALICEFIRMA HANDLOWA ALFA RYSZARD DUDASTERNALICE 114A
STĘŻYCAMESTWIN SKLEP SPOŻYWCZY STĘŻYCARADUŃSKA 1
STOBIERNASKLEP ART.SPOŻYWCZE I PRZEMYSŁOWE TADEUSZ DRUPKASTOBIERNA 749A
STOK LACKI"LIDER MARKET" SYLWESTER DRABAREKSIEDLECKA 16A
STOK LACKIGS SIEDLCE - SKLEP NR 6PAŁACOWA 36
STRZAŁAGS SIEDLCE - SKLEP NR 1SIEDLECKA 127
STRZEGOWOSKLEP OGÓLNOSPOŻYWCZY TADEUSZ BARTOSZUK,STRZEGOWO,UL.SŁOWACKIEGO 4SŁOWACKIEGO 4
STRZELCE KRAJEŃSKIEKACZMARCZYK SP. Z O.O.ALEJA WOLNOŚCI 3
STRZELCE OPOLSKIESTRZELECKA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW "PIAST" NR 4KRAKOWSKA 8
STRZELCE OPOLSKIESTRZELECKA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW "PIAST"NR 3KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO 16
Strzelce WielkieFirma Handlowa "MARCZAK" Zbigniew MarczakPajęczańska 15
Strzelce WielkieFirma Handlowa "MARCZAK" Zbigniew MarczakCzęstochowska 1C
STRZELECZKIFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA MAJER HENRYK, MAJER CELINA, TURAJ KATARZYNA SPÓŁKA CYWILNAKOŚCIELNA 23
STRZEPCZSKLEP OGÓLNOSPOŻYWCZY BARTŁOMIEJ MERINGKS. ROTTY 27
STUBNODELIKATESY TĘCZA BARBARA WOROSZSTUBNO 110
STUDZIENICEHANDEL HURT DETAL ARTYKUŁY SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWE SYLWIA TURZYŃSKASOMINY 28
SUCHOWOLASUPERMARKET "EURO"KUPIECKA 8
SUCHY DĄBSKLEP LEWIATAN MICHAŁ DYKOWSKISPORTOWA 6/B
SUCHY DĄB, GRABINY-ZAMECZEKSKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY MAŁA GASTRONOMIA EWA DYKOWSKACEDROWA 39
SULĘCZYNOFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "KASIA" KATARZYNA KORDAKASZUBSKA 13A
SULIKÓWPHU JACPOL S.C. A. MATUSIAK, J. PŁYGAWKOGARBARSKA 1
SulmierzyceDelikatesy WMC S.C. Włodzimierz Łaksa, Magdalena Łaksa, Cezary ŁaksaPl. Kościuszki 18
SulmierzyceFirma Handlowa "ANIA" Paweł KęsońBogumiłowice 79
SWAROŻYNELGO FIRMA HANDLOWA ELŻBIETA GOGOŁKIEWICZBRATERSKA 5
SWARZEWOMINI MARKET KASZUB - BARTŁOMIEJ DZIWULSKI - SKLEP SWARZEWOKS. PRONOBISA 26
SYPNIEWOSKLEP SPOŻYWCZO - PRZEMYSŁOWY MAREK BECZAKOSTROŁĘCKA 30A
SYPNIEWOFIRMA "U WNUKA" PAWEŁ WNUK BEATA WNUK S.C.MICKIEWICZA 48
SZĄBRUKSklep Spożywczo-Przemysłowy Hanna DulewiczSAMULOWSKIEGO 30
SZCZAWIN KOŚCIELNYDUBIMEX ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSA SP.J. ZYGMUNT DUBIELAK UL.JANA PAWŁA 6 09-550 SZCZAWIN KOŚCIELNYJANA PAWŁA II 6
SZCZAWIN KOŚCIELNYGS SZCZAWIN KOŚCIELNY SKLEP NR 01 WARSZAWSKA SZCZAWIN KOŚCIELNYWARSZAWSKA
SZCZECIN"BUM" S.C. BARTOSZ LISZCZAK, URSZULA LISZCZAKOS. KASZTANOWE 50 lok. 1 I 2
SZCZECINBUM S.C. BARTOSZ LISZCZAK, URSZULA LISZCZAKGABRIELA NARUTOWICZA 22 LOK.C,D,
SZCZECINEKMADO SPÓŁKA JAWNA BOŻENA DOŁĘCKA-ZAWISTOWSKA, GRAŻYNA MACIEJEWSKAKARLIŃSKA 17
SZCZECINEKMADO SPÓŁKA JAWNA BOŻENA DOŁĘCKA-ZAWISTOWSKA, GRAŻYNA MACIEJEWSKA9-GO MAJA 30
SzczercówFirma Handlowa "MARCZAK" Zbigniew MarczakFloriana 3
SZCZUTOWOFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA AGNIESZKA KALINOWSKALIPNOWSKA 4, GÓJSK
SZCZUTOWOHOBBIT R.KALINOWSKI 3 MAJA 40 SZCZUTOWO FHUUL. 3 MAJA 40
SZCZYTNASKLEP OGÓLNOSPOŻYWCZY "SEZAM II"WOLNOŚCI 12 A
SZCZYTNASKLEP OGÓNOSPOŻYWCZY - SAMOOBSŁUGOWY "SEZAM"WOLNOŚCI 12 A
SZCZYTNOHANNA WÓJCIK "HANDEL - USŁUGI"NAUCZYCIELSKA 18
SZCZYTNOPHU "Na górce" Anna DziekońskaNAROŃSKIEGO 2
SZCZYTNOPHU "Na górce" Anna DziekońskaŚLĄSKA 6
SZELKÓW 98"MEGASAM" SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY SŁAWOMIR OLENDER
SZEPIETOWOGKS "CHŁODNIA" SP. J.MAZOWIECKA 7A
SZKLARSKA PORĘBASKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY "SMAK" SPÓŁKA JAWNA EDWARD DUDEK, NATALIA DUDEKMAŁA 1A
SZREŃSKMARKIEWICZ DANUTA RYNEK 1 SZREŃSK SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWYRYNEK 1
SZUMOWOMARKET ANNA ROKICKA - TYSZKA1 MAJA 53
SZWECJASKLEP SPOŻYWCZO PRZEMYSŁOWY KATARZYNA KUDYBAGŁÓWNA 46
ŚLESINFIRMA PRODUKCYJNO-REKLAMOWA "TROL" IWONA KOŚCIECHA, UL.NAKIELSKA 23,89-121 ŚLESINNAKIELSKA 23
ŚLIWICEPRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE LESZEK KUJAWSKI UL. POCZTOWA 3, 89-530 ŚLIWICEPOCZTOWA 3
ŚRODA ŚLĄSKAMAXIM CZESŁAW SYGIELPLAC WOLNOŚCI 55
ŚWIECIEASIA HENRYK SZUMIŃSKI TUCHOLSKA 7 ŚWIECIE SKLEP SPOŻYWCZO-ROLNYTUCHOLSKA 7
ŚWIECIEGS ŚWIECIE SKLEP NR 03 WOJSKA POLSKIEGO 33 ŚWIECIEWOJSKA POLSKIEGO 11
ŚWIEDZIEBNIAF.H.U."AGART" AGNIESZKA BURKWICZMICHAŁKI
ŚWIEDZIEBNIA ARO SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŚWIEDZIEBNIA 91
ŚWIERADÓW ZDRÓJPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE JADWIGA MUSZKAGÓRSKA 6
ŚWIERADÓW ZDRÓJPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE JADWIGA MUSZKAZDROJOWA 4
ŚWIERCZEGRAŻYNA GOŹDZIEWSKA GRAŻYNA WIEJSKA 2 ŚWIERCZE SKLEP SPOŻYWCZO PRZEMYSŁWYWIEJSKA 2
ŚWIERZAWAFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "B I Z" ZBIGNIEW DOMAŃSKIPL. WOLNOŚCI 54
ŚWINICE WARCKIE 22 ASKLEP SPOŻYWCZY " BEATA " BEATA ZIMNOWŁODZKAŚWINICE WARCKIE 22 A
ŚWINOUJŚCIEJJK S.J.JAKUB SKOCZYLAS, KRZYSZTOF MIGASSOSNOWA 22
TARNÓWKRZYSZTOF KLONOWICZ SKLEP SPOŻYWCZYTARNÓW 30A
TARNÓWKASKLEP U CEBULI S.C. Z.CYBULSKI, M.BARTŁOMIEJCZAK, Z.CYBULSKAPRZEDSZKOLNA 2
TCZEWDELIKATESY "ZIELIK" MAREK ZIELIŃSKIWOJSKA POLSKIEGO 14
TCZEWDELIKATESY WIELOBRANŻOWE ANNA KOMARCHEŁMOŃSKIEGO 1A
TŁUCHOWOCENTRUM HANDLOWE "KACPER" JANUSZ KOSOWSKISIERPECKA 24
TOMASZKOWOSklep Spożywczo-Przemysłowy Krystyna ZarembaWULPIŃSKA 22
TORUŃHANTOR TORUŃ CHEŁMIŃSKA 22CHEŁMIŃSKA 22
TORUŃTT MARKET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - SKARPAKONSTYTUCJI 3 MAJA 30
TORUŃTT MARKET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ,UL.BOBOLI 49,87-100 TORUŃBOBOLI 49
TORUŃTT MARKET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ,UL.WŁOCŁAWSKA 224,87-100 TORUŃWŁOCŁAWSKA
TrębaczewFirma Handlowa "MARCZAK" Zbigniew MarczakSzkolna 5A
TROSZYNSKLEP SPOŻ-PRZEM "U RYSIA" PIOTROWSKI MARIUSZTROSZYN 4A
TruskolasyPrzedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "PATTIKA" Grzegorz MiaraRynek 9
TRZCIANNE"DELIKATESY" HELENA KAMIŃSKA3-GO MAJA 24
TRZEBIELINOSKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY TOMASZ ZABROCKITRZEBIELINO 39
TRZEBIESZOWICEFIRMA HANDLOWA "MAXIMA" IZABELA BUŁATRZEBIESZOWICE 93 A
TRZEBIESZÓW DRUGI 98SKLEP SPOŻYWCZY "IVA" RAFAŁ OSIŃSKITRZEBIESZÓW DRUGI 98
TrzebiniaFirma Handlowa "PAKIET" Jolanta KuciębaGłowackiego 9
TrzebiniaFirma Handlowo Usługowa "KIM" Spółka Jawna Krzysztof Habczyk, Mirosław GawrońskiOs. ZWM 19
TrzebiniaSklep APOLLO Renata Jankowska i Janusz JankowskiGwarków
TrzebiniaWłodzimierz StarońTysiąclecia Państwa Polskiego 57
TRZYGŁÓWGS SCH GRYFICETRZYGŁÓW 17
TUCZNONETM SP Z O.O. MICHAŁ SZKATULSKI PAKOSKA 5 88-180 ZŁOTNIKI KUJAWSKIEPAKOSKA 5
TUCZNODOM HANDLOWY "KAROLINKA" IWONA BŁASZAKWOLNOŚCI 18 A
TURZNOTT MARKET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - SKLEP W TURZNIETORUŃSKA 27
TychyFirma Handlowa "YARD" S.C. Henryk Kurzeja, Zdzisław KurzejaSikorskiego 153
USTRZYKI DOLNEROMAN ŚWIDERSKI SKLEP OGÓLNOSPOŻYWCZY "A-Z"UL. PIASTOWSKA
Wadowice Górne ANKA -2 Artur Znamirowski Wadowice Górne 138
WALCEDONHOF SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAZAMKOWA 42
WaleńczówF.H.U. '"EDEN"Mickiewicza 1
WaleńczówF.H.U. '"EDEN"Szkolna 1
WARLUBIESPRZEDAŻ DETALICZNA MARIA ŁAŻEWSKADWORCOWA 17/1
WAWELNOSKLEPY KES SPOLKA CYWILNAOPOLSKA 41
WĄPIELSKSZARSZEWSKI SYLWESTER WĄPIELSK FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWAWĄPIELSK
WEJHEROWOB&S PROMO T.SIEDLISKI, J.SILDATKE-SIEDLISKA S.C.KOTŁOWSKIEGO 3/29
WĘGORZEWOGminna Spółdzielnia "SCh"ARMII KRAJOWEJ 1A
WIĄZOWNICASKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY JAN RADAWIECWIĄZOWNICA
WIDNA GÓRAP.P.H.U. "SZAREK 2 " S.C M I T SZAREKUL. ROŹWIENICKA 17
WidzówPPHU "ORION" Adam KrólikŻwirki I Wigury 40
WIELGIEFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWO-PRODUKCYJNA KAMIL KANDELSZAJN UL. ZADUSZNIKI 10A, 87-603 WIELGIEZADUSZNIKI 10A
WIELGIEPARTNER MARKET 07 LIPNOWSKA 50A WIELGIESTAROWIEJSKA 87
WielgomłynyGminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w KodrębieRynek 5
WIELKI KLINCZPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE ROBERT FRISCHMUTRZEMIEŚLNICZA 2C
WieluńFirma Handlowa "AGA" s.c. Janina Panaszek - Tomasz WróbelOś. Stare Sady 12 A
WIERZBIESKLEP WIELOBRANŻOWY EDYTA MISZWIERZBIE 35
WIERZCHUCINGMINNA SPÓŁDZIELNIA "SAMOPOMOC CHŁOPSKA",WIERZCHUCIN KRÓLEWSKI 110,86-017 WIERZCHUCINWIERZCHUCIN KRÓLEWSKI 110
WIERZCHUCINODELIKATESY "OLA"BIAŁOGÓRA, MORSKA 5K
WIERZCHY, TLEŃHURT-DETAL ARTYKUŁY SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWE LEWANDROWSKA DANUTABYDGOSKA 6
WIĘCBORKP. H. U. ADAM NOWACKIHALLERA 16
WIĘCBORKP. H. U. EWA NOWACKAHALLERA 33
WIĘCBORKSPOL.ROLNIKÓW INDYWIDUALNYCH "ROLNIK"MICKIEWICZA 17
WIŚLINASKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY MAŁA GASTRONOMIA EWA DYKOWSKAROKITNICA, BAŁTYCKA 5
WITANKOWOPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "ŁUCJA" ŁUCJA KACZMAREKWITANKOWO 1
WITNICA-MOSINAKRZYSZTOF KLONOWICZ SKLEP SPOŻYWCZYMOSINA 24
WŁADYSŁAWOWODELIKATESY "MAXI" RYSZARD GÓRNYRÓŻY WIATRÓW 44
WŁADYSŁAWOWOSKLEP OGÓLNOSPOŻYWCZY BARBARA JANICKA1000-LECIA PP 15
WŁADYSŁAWOWOSKLEP SPOŻYWCZO-MONOPOLOWY ILONA GNEBAŻEROMSKIEGO 29
WŁOCŁAWEKDELIKATESY PAŃCZAK JAN PAŃCZAK JANUSZ TORUŃSKA 47A WŁOCŁAWEKTORUŃSKA 47A
WŁOCŁAWEKKRAMI SPÓŁKA Z O.O. UL.ALEJA JANA PAWŁA II 69, 87-800 WŁOCŁAWEK ALEJA JANA PAWŁA II 69
WŁOCŁAWEKKRAMI SPÓŁKA Z O.O. UL.WIENIECKA 34, 87-800 WŁOCŁAWEK MARKET 4WIENIECKA 34
WŁOCŁAWEKKRAMI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKRASIŃSKIEGO 4
WŁOCŁAWEKKRAMI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W ORGANIZACJI,MARKET 5,UL.JODŁOWA 2,87-800 WŁOCŁAWEKJODŁOWA 2
WŁOCŁAWEKPARTNER MARKET 11 DŁUGA 63 WŁOCŁAWEKDŁUGA 63
WŁOCŁAWEKPARTNER MARKET 12 TORUŃSKA 91B WŁOCŁAWEKTORUŃSKA 91B
WŁOCŁAWEKPARTNER MARKET 13 GRODZKA 45 WŁOCŁAWEKGRODZKA 45
WŁOCŁAWEKPARTNER SP. Z O.O. MARKET 24AL. FRYDERYKA CHOPINA 27
WODYNIEGS "SAMOPOMOC CHŁOPSKA" W WODYNIACHSIEDLECKA 66
WOJCIESZKÓWSKLEP SPOŻYWCZO - PRZEMYSŁOWY JAROSŁAW PYCKAKOŒCIELNA 32A
WojkowiceF.H.U. "MAX" Paweł GOCYŁAPlaka 1 A
WolaFirma Handlowa "YARD" S.C. Henryk Kurzeja, Zdzisław KurzejaBrzozowa 12
WOLA WIELKASKLEP KALINKA MARIUSZ KOZIARAWOLA WIELKA
WOLA ZARCZYCKASPÓŁDZIELNIA ZAOPATRZENIA I ZBYTU W NOWEJ SARZYNIEWOLA ZARCZYCKA 147C
WÓJTOWO"U Sąsiada" Aniela ZarembaJAŚMINOWA 1
WÓLKA MAŁKOWAGMINNA SPÓŁDZIELNIA SCH W SIENIAWIE SLKEP NR12 WÓLKA MAŁKOWASKLEP NR 12
Wręczyca WielkaZakład Handlowy Ireneusz BednarekSienkiewicza 4
WROCŁAWFUTURO ANDRZEJ POŁUDNIAKWIELKOPOLSKA 19
WROCŁAWPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE HERMES- MARKET SPÓŁKA JAWNA GRZEGORZ PSZCZOŁOWSKI - I S-KAGRABISZYŃSKA 130
WROCŁAWPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE HERMES- MARKET SPÓŁKA JAWNA GRZEGORZ PSZCZOŁOWSKI - I S-KAJEDNOŚCI NARODOWEJ 108
WrzosowaFirma Handlowa JUREX Tadeusz KożuchSzkolna 12
WSCHOWAFIRMA HANDLOWA TOMASZ I RENATA PŁOCINIAK S.C.ŁĘGOŃ 19
WYSOKIE MAZOWIECKIE"TRIO" S.C.LUDOWA 64
WYSOKIE MAZOWIECKIEP.P.H.U."JANTAR" WIESŁAW ZAŁUSKAJAGIELLOŃSKA 10
WYSOKIE MAZOWIECKIEPPHU JANTAR WIESŁAW ZAŁUSKALUDOWA 17A LOK.4
WYSZATYCEFIRMA HANDLOWO USLUGOWA "WINIARSCY" S.C. MARIUSZ WINIARSKI, KATARZYNA WINIARSKABOLESTRASZYCE 182 B
Zagorzyce ANKA -2 Artur Znamirowski Zagorzyce 93A
ZAKRZEWOANATOL WOJCIECH BIELECKI ZAKRZEWO EDMUNDA JANA OSMAŃCZYKA 16 SKLEP SPOŻ-RZEMEDMUNDA JANA OSMAŃCZYKA 16
ZALESZANYFIRMA HANDLOWA BEATA PIĘTA URSZULA STADNIK S.C.UL.SPÓŁDZIELCZA 7
ZALEWODziałalność Handlowa Ogólnospożywcza Agnieszka TaraszkiewiczŻEROMSKIEGO 48
ZAMBRÓWMARKET EDEN IWANOWSKA, NAJDA SP.J.MAGAZYNOWA 8
ZAMBRÓWSKLEP "ZACHODNIAK" MARLENA CZAJKOWSKAWYSZYŃSKIEGO 15A
ZAMBRÓWSKLEP LEWIATAN - F.H.-U. WIŚNIEWSCY SP.J.PODEDWORNEGO 16
ZARĘBY KOŒŚCIELNEPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO – USŁUGOWE LEON ZAKRZEWSKIRYNEK 13
ZARZECZESKLEP WIELOBRANŻOWY ŁUKASZ HERTMANMICKIEWICZA 58
ZAWADZKIEP.P.H. MARKO G.ZADORSKA, D.ZADORSKIOPOLSKA 64
ZAWADZKIEP.P.H. MARKO G.ZADORSKA, D.ZADORSKINOWE OSIEDLE 2A
ZAWIDZ KOŚCIELNYSKLEP SPOŻYWCZO-MONOPOLOWY BRACIA CYBULSCY S.C.MAZOWIECKA 18
ZBLEWOPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWO-TRANSPORTOWE JERZY FRISCHMUTKOŚCIERSKA 36A
ZBÓJNOGS ZBÓJNOZBÓJNO
ZBÓJNOPARTNER MARKET 22 ZBÓJNO 49 ZBÓJNOZBÓJNO 49
ZBUCZYNGS ZBUCZYN PAWILON "MAX"KLONOWA 2
ZGIERZKURCZEWSKI KRZYSZTOF DŁUGA 110 ZGIERZ SKLEP SPOŻYWCZYDŁUGA 110
ZŁAWIEŚ WIELKASKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY U DOROTY UL. JASNA 27, 87-134 ZŁAWIEŚ WIELKAJASNA 27
ZŁOCIENIECFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA URSZULA CIACHOBR.WESTERPLATTE 1
ZŁOTNIKI KUJAWSKIER-S SPÓŁKA Z O.O.UL.KOŚCIELNA 10 88-180 ZŁOTNIKI KUJAWSKIEKOŚCIELNA 10
ZŁOTÓWSKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY S.C. LIDIA CIĘŻADŁO,SYLWIA PALICKA,TOMASZ CIĘŻADŁOZAMKOWA 72
ZWIERZYNKORSAK DARIUSZ SKLEP SPOŻYWCZYWOJSKA POLSKIEGO 12
ŻarkiKR Spółka Cywilna Krzysztof Szopa, Robert WojciechowskiPodleśna bn
ŻelisławicePrzedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Lidia KowalczykPrzyszłości 7
ŻMIGRÓDP.H. "AKON" ANDRZEJ KONARSKIZAMKOWA 20
ŻNINR-S SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWANDY PIENIĘŻNEJ 23
ŻUKOWOP.P.H.U. "DOREX" DOROTA BĄBAPIŁSUDSKIEGO 4
ŻUROMINSPIŻARNIA SMAKOSZA NATURAL SWEET GOOD SP. Z O.O. .SP.K.,UL.PRZEMYSŁOWA 4/8A,09-300 ŻUROMIN PRZEMYSŁOWA 4/8A